0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Двигун D-F178 | 186F-6 9лс дизель

Двигун D-F178 186F-6 9лз дизель

Жоден транспортний засіб не можна вважати повноцінним, якщо в ньому відсутній двигун. Класичним варіантом вважається установка двигуна внутрішнього згоряння (ДВЗ). На сьогоднішній день налічується три типи двигунів внутрішнього згоряння, а саме: роторно-поршневий, газотурбінний і найбільш поширений, так званий, поршневий тип. Незалежно від того, який тип ДВС буде встановлений на автомобіль або мотоцикл, його завдання завжди залишається одним і тим же. Він перетворює теплову енергію, що виділяється при згорянні паливної суміші, на механічну енергію. Йдеться про те, що зворотно-поступальний рух поршня або поршнів перетворюється на обертальний рух колінчастого валу, а вже потім обертальний момент передається на провідне колесо.

Достоїнства і недоліки

Звичайно в житті зустрічаються різні ситуації, але такі, щоб доводилося робити заміну всього двигуна – рідкість. Як правило, заміни вимагають тільки його окремі деталі, але, оскільки розбирання двигуна процес досить трудомісткий і вимагає чималих витрат часу, то під час капітального ремонту двигуна, намагаються виконати всі необхідні роботи по максимуму. З переваг споживачі в першу чергу відзначають те, що двигуни цього типу можуть працювати абсолютно автономно, але в той же час є універсальними. Вони можуть бути встановлені не лише на авто чи мототранспортні засоби, а й на інші механізми. Доступна ціна, компактність, відносно невелика маса плюс до цього можливість швидко здійснювати запуск двигуна, роблять його привабливим у використанні. А ось значний шум, низький коефіцієнт корисної дії, а найголовніше виділення токсичних газів зараховують до його недоліків.

Паливо для ДВЗ

На будь-якій нормальній автозаправній станції як паливо для двигуна внутрішнього згоряння покупцям пропонують бензин, дизель та природний газ. Сьогодні це основні види палива, які використовуються водіями всіх транспортних засобів. І все б добре, але на жаль ці види палива негативно впливають на навколишнє середовище. В якості альтернативи вчені розробляють двигуни, які здатні працювати на водні, спиртових сполуках, а також на так званому біодизелі. Для його отримання використовують рослинні та тваринні жири. Велика ймовірність, що біодизель отримуватимуть у достатній кількості відходів харчової промисловості. Головною перевагою такого палива є те, що воно повністю розкладається, не завдаючи при цьому шкоди навколишньому середовищу.

Механізми та системи поршневого двигуна

Пристрій поршневого двигуна внутрішнього згоряння не можна назвати простим, але нічого надскладного в ньому немає. Головною його частиною є блок циліндрів та головка блоку циліндрів. У блоці циліндрів розташовується кривошипно-шатунний механізм, який під дією тиску газів згорілого палива, здійснює зворотно-поступальний рух і змушує обертатися колінчастий вал. Ще один механізм двигуна називають газорозподільним і від нього залежить своєчасне надходження паливної суміші в циліндри двигуна, а також звільнення від газів, що відпрацювали. Плюс до цього успішна робота двигуна залежить від його семи систем, а саме: впускний, випускний, паливний, а також системи управління, мастила, охолодження та запалення

Де купити

У нашому інтернет-магазині можна придбати як двигуни в зборі, так і запасні частини до будь-якого його механізму або будь-якої системи. Звертайтесь та отримайте можливість:

  • купити дизельний двигун D-F178 | 186F-6 9лс або запчастини до нього;
  • замовити дизельний двигун D-F178 | 186F-6 9лс або запчастини до нього з доставкою в будь-яке місто України, включаючи Київ;
  • дізнатися ціни на дизельний двигун D-F178 | 186F-6 9лс або запчастини до нього та придбати необхідне недорого;
  • скористатися каталогом запасних частин для дизельних двигунів D-F178 | 186F-6 9лс;
Відображення:
Вгору