0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Кріплення вітрового скла

Кріплення вітрового скла

При виконанні модернізації мототранспортного засобу кожен водій намагається, по-перше, підвищити безпеку та комфорт під час їзди, а по-друге, покращити зовнішній вигляд байка і тим самим зробити його більш привабливим для оточуючих. Є такі власники мотоциклів, які готові займатися подібними покращеннями практично постійно. Мотоцикли привертають до себе безліч різних людей, багато з яких мріють про романтичні подорожі та пригоди. Однак реальна дійсність найчастіше змушує змінити свої погляди і залишаються тільки найстійкіші та здібніші шляхом покращення технічних характеристик, домогтися підвищення якості поїздок. Навряд чи комусь сподобається сильний, що обпалює високою або, навпаки, низькою температурою зустрічний вітер, пил, що літає, пісок або інші дорожні інгредієнти. На високих швидкостях навіть хороший мотошолом не завжди здатний захистити від усіх примх природи та зустрічного потоку повітря. Ось у таких випадках на допомогу приходить встановлений у потрібному місці, та потрібної форми обтічник.

Причини для встановлення обтічника

Мотоцикли можна охарактеризувати як специфічні засоби пересування підвищеної небезпеки. Несприятливі погодні умови можуть доставити водієві мотоцикла безліч проблем, якщо він заздалегідь не подумав про свій захист. Так від потоків зустрічного, не завжди сприятливого вітру хорошим захистом може стати обтічник або вітрове скло. Такий захист встановлюється далеко не на всіх мототранспортних засобах, тому часто вирішення цієї проблеми лягає на плечі самого господаря байка. Благо, зараз настали такі часи, що браку пропозиції відповідного скла, немає. Швидше навпаки, у торговельній мережі є величезна кількість можливих варіантів, а для того, щоб вибрати найбільш підходящий, часом буває необхідно добре поміркувати. Адже, як кажуть, на смак та колір, товариша немає. Проте існують і загальні моменти. В обов'язковому порядку необхідно придбати та встановити вітрове скло, якщо передбачаються далекі поїздки, причому поза населеними пунктами.

Додаткові елементи

Підбираючи обтічник для свого мототранспортного засобу, швидше за все необхідно прийняти рішення про придбання досить високого скла, яке добре відводило б зустрічні потоки повітря, навіть на високих швидкостях. Безумовно, що високе вітрове скло створить найкращий комфорт та забезпечить більший захист. Такий варіант кращий, якщо звичайно мотоцикл не відноситься до спортбайків і на ньому не передбачається участь у гоночних змаганнях. Для встановлення вітрового скла на мотоцикл необхідною умовою є придбання додаткових елементів. Передбачається, що з їх допомогою можна буде якісно закріпити обтічник і встановити його в потрібному місці. Найчастіше при установці та кріпленні мотоциклетного скла використовують такі елементи, як спойлер, дефлектор, окантовка та власне саме кріплення.

Де купити

При виборі та купівлі кріплення для вітрового скла слід враховувати всі фактори, які можуть вплинути на надійність та якість установки. У цій справі дрібниць не буває, тому що безпека понад усе. Обов'язково необхідно пам'ятати, що на високій швидкості погано закріплений обтічник може стати причиною серйозних неприємностей та трагічних наслідків. Для того, щоб усі краї скла виглядали акуратно, застосовують окантовку, яка в даному випадку виступає як декоративний елемент. Прийнявши рішення встановити або замінити вітрове скло звертайтесь до нашого інтернет-магазину та отримайте можливість:

  • купити кріплення вітрового скла для мотоцикла;
  • скористатися каталогом кріплення вітрового скла для мотоциклів;
  • замовити кріплення вітрового скла для мотоцикла з доставкою, як до міста Києва, так і до будь-якого іншого населеного пункту України;
  • дізнатися ціни на кріплення вітрового скла для мотоцикла та придбати необхідний недорого;
Відображення:
Вгору