0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Гальмівні шланги та фітинги

Шланги та фітинги

 

У цьому розділі сайту представлені гальмівні шланги та фітинги. Ці вироби відносяться до гальмівної системи, а гальмівна система є головною з усіх систем транспортного засобу. Навіть короткочасний збій у роботі цієї системи може призвести до найсерйозніших і навіть непоправних наслідків. Це і значні збитки для здоров'я, і трагічний результат, коли неможливо буде щось поправити.

 

Гальмівний шланг конструктивно складається з наступних елементів:

 1. Внутрішня трубка.
 2. Капронова обплетення.
 3. Зовнішня оболонка.
 4. Фітінг (перехідник).

Обов'язковим є візуальний огляд гуми на наявність тріщин у місцях крутих перегинів шланга, адже якщо гума шланга дуже стара або виконана з неякісної сировини, то шланг стає ламким. І тут він підлягає обов'язкової заміні. Повністю замінювати гальмівний шланг, згідно з вимогами виробників, необхідно не рідше одного разу на чотири роки. Його огляд проводиться через кожні п'ять-шість тисяч кілометрів пробігу, але не менше одного разу на сезон. І обов'язковий позачерговий огляд після їзди по пересіченій місцевості, особливо якщо Вашим мотоциклом (скутером) потрапляло каміння.

В даний час виробляються й армовані гальмівні шланги. Вони не деформуються, оскільки покриті зверху оболонкою зі сталі, що дозволяє їм максимально передавати зусилля гальмівного важеля. В результаті гальмівна система стає більш потужною, більш контрольованою і дозволяє знизити ймовірність нагрівання гальмівної рідини вище за допустиму температуру. Внутрішня частина такого гальмівного шланга витримує навіть вплив агресивного рідинного середовища, оскільки виконана з тефлону. Слід зазначити, що ціна армованих гальмівних шлангів не надто перевищує вартість гумових.

У нашому інтернет-магазині гальмівні шланги та фітинги представлені їх основним виробником Braking. Ця торгова марка вже багато років постачає ринку якісну і надійну продукцію. Окрім різних шлангів, у нас можна придбати:

 • кільце ущільнювача фітинга;
 • болт гальмівного шланга;
 • комплект армованих шлангів + фітинги;

 

ШАНОВНІ ВЛАСНИКИ МОТОРИЗОВАНОЇ ТЕХНІКИ! СВОЄЧАСНО ЗДІЙСНЮЙТЕ ЗАМІНУ ГАЛЬМОВИХ ШЛАНГІВ. ЦЕ МОЖЕ ЗБЕРІГТИ ВАШЕ ЖИТТЯ І ЗДОРОВ'Я!

Армовані гальмівні шланги для мотоцикла

Базові гумові шланги, встановлені на багато мотоциклів у стандартній комплектації, можуть прослужити досить довго, не завдаючи особливих турбот і відпрацьовуючи свої функції. Для спокійної їзди цього буде цілком достатньо. Але все змінюється, коли у райдера прокидається бажання поганяти на трасі чи гоночному треку. Тут штатна гальмівна система стає недостатньо ефективною і може не впоратися зі збільшеним навантаженням. Вирішенням проблеми безпеки можуть стати армовані гальмівні шланги для мотоцикла..

Чому штатні шланги не справляються зі своїми обов'язками?

 

У чому нестача гумових магістралей гальмівної системи? Відомо, що гідравлічна гальмівна система наповнена гальмівною рідиною. Через головний циліндр рідина передає тиск від педалі поршням супорта, притискаючи колодки до гальмівного диска. Тиск рідини, що знаходиться всередині шлангів, «роздмухує» їх під час гальмування.

Тобто частина переданих зусиль витрачається марно. А головне – втрачається такий дорогоцінний час, необхідний реакцію райдера. Хід гальмівної ручки подовжується, реакція механізму натискання уповільнюється. Фітинги армованих гальмівних шлангів виключать таку ситуацію, що особливо важливо при агресивній їзді та активній роботі гальмом. Додатковий недолік "гуляння" тиску в шлангу - низька чутливість важеля. Та й чим менше втрат передає шланг, тим більше контролюється керування гальмівними зусиллями автомобіля.

Нарешті, гумові гальмівні шланги більш схильні до умов зовнішнього середовища. Так, гумове покриття трубок пропускає повітря, від чого гальмівна рідина втрачає свої властивості: знижується температура кипіння, у рідині підвищується кількість повітря. Все це може призвести до негативних наслідків у найнесподіванішій ситуації.

Особливості армованих гальмівних шлангів для мотоцикла

Армовані шланги для мотоцикла мають сталеву зовнішню обплетення, що зводить на «ні» пульсацію трубок. Для виготовлення самого виробу використовується політетрафторетилен, більш відомий у народі як тефлон. Даний матеріал має високу тепло- і морозостійкість, залишається гнучким і еластичним при температурах від -70 до +230-270 ° C (залежно від виробника), що робить його чудовим ізоляційним матеріалом.

Тефлону властиво дуже низький поверхневий натяг та адгезія, також він не намокає від води, жирів та більшості органічних розчинників. Таким чином, шланги та фітинги для гальмівних шлангів мотоцикла з армуванням забезпечать постійний тиск у гальмівній системі за будь-якого гальмівного зусилля та температури носія тиску.

Чим ще виділяються такі вироби?

 • Армований гальмівний шланг мото має обплетення з ниток нержавіючої сталі та тефлонове покриття внутрішньої поверхні. При цьому зберігається необхідна гнучкість шлангу.
 • Деталі дозволяють скоротити хід ручки гальма, а також збільшити ефективність гальмівної системи завдяки виключенню пульсації та зниженню втрат робочого тиску.
 • Значно покращується чіткість гальмування. При використанні гумового шлангу частина зусилля втрачається через те, що деталь набухає, а армована має велику жорсткість і не дає зусилля прірви.
 • Гальмівна сила стає постійною навіть при екстремальних навантаженнях.
 • Армовані вироби та фітинги для гальмівних шлангів не вимагають догляду, не ушкоджуються від старості та повноцінно працюють протягом усієї експлуатації.

Де придбати армовані гальмівні шланги в Україні

Висока ефективність гальмівної системи з використанням армованих шлангів для байка можлива лише за умов оригінальних деталей, що мають гарантію якості та справжності. Важко розраховувати таку продукцію, якщо купувати деталі над ринком чи сумнівних торгових точках.

Інтернет-магазин Мотоквартал давно відзначений багатьма українськими мотолюбителями за високу якість продукції та найприйнятніші ціни. Купити гальмівні фітинги та армовані шланги у нашому магазині допоможе широкий асортимент оригінальних британських запчастин та досвідчені консультанти.

Перші компанії, які стояли біля джерел виробництва мотоциклів, про надійність деталей для гальмівної системи не морочилися в прямому значенні цього слова. Справа в тому, що перші мотоцикли гальмівної системи не мали. Водії мотоциклів могли розраховувати лише на силу своїх ніг, природну кмітливість, спритність чи принаймні на наявність предметів, за допомогою яких можна буде знизити швидкість та зупинитися. Щоправда двигуни на той час були малопотужними, а швидкості невеликі.

Про необхідність гальмівної системи

Але так тривало недовго. Двигуни для мотоциклів збільшували свою потужність щорічно, а швидкості відповідно зростали. Гальмівна система стала необхідністю. Наразі всі мототранспортні засоби забезпечені гальмівною системою, від ефективної роботи якої залежить життя та здоров'я не лише водія мотоцикла, а й інших учасників дорожнього руху. Сама гальмівна система складається з багатьох елементів. Господар мотоцикла зобов'язаний регулярно стежити за технічним станом всіх елементів гальмівної системи, своєчасно їх обслуговувати і в разі необхідності проводити заміну деталей, що зносилися.

Пристрій гумового гальмівного шлангу

Важливим елементом гальмівної системи є гальмівні шланги. Їх конструкція традиційна і образно порівнянна зі листковим пирогом. При візуальному огляді розрізу гумового гальмівного шланга не важко помітити, що він складається з трьох частин, а саме:

 • внутрішньої трубки;
 • двошарової капронової обплетення;
 • гумової зовнішньої оболонки;

Внутрішню трубку виготовляють із гуми здатної протистояти різним агресивним хімічним елементам. Цей шар гумового шлангу, як і інші шари, повинен бути герметичним, не допускаючи протікання гальмівної рідини. Наведене вище відноситься також до приєднувальних перехідників, їх ще називають фітингами. З відомих виробників гальмівних гумових шлангів слід відзначити такі як Braking, EBC, LUCAS, DRAG SPECIALTIES, INPARTS, а також деякі підприємства Китайської республіки.

Принципи підбору гальмівного шлангу

При підборі гальмівного шлангу необхідно співвіднести його довжину з перебігом підвіски. Якщо його довжина виявиться більш необхідною, не можна виключити, що його защемить між рухомими деталями мотоцикла. Такими деталями можуть виступити, наприклад, траверси керма. Коротка довжина шланга швидше за все призведе до його обриву, витікання гальмівної рідини, з наступною неможливістю використовувати гальмівну систему за призначенням. Перевіряти стан гальмівних шлангів необхідно не рідше одного разу на рік. Для нового байка бажано провести перевірку через п'ять чи шість тисяч кілометрів пробігу. Після проходження кам'янистих ділянок дороги огляд має здійснюватися того ж дня.

Про фітинги

Фітинги, які обов'язково присутні в гальмівній системі мотоцикла, як правило, виготовляються з металу. Їхнє завдання полягає у з'єднанні частин трубопроводу. Без них неможливо обійтися у випадку, якщо необхідно виконати розгалуження трубопроводу, поворот або змінити діаметр магістралі. З їх допомогою можна повністю герметично перекрити трубопровід. Місця з'єднань шлангів із фітингами необхідно обстежити особливо ретельно.

Де купити

Якщо після перевірки гальмівної системи мотоцикла стало зрозумілим, що необхідно замінити гальмівні шланги або фітинги, необхідно звернутися до магазину, який спеціалізується на продажах запасних частин для мотоциклів. Цілком підійде для цих цілей наш інтернет-магазин Мотоквартал. За допомогою продавців чи консультантів ви зможете:

 • купити гальмівні шланги, фітинги, відповідні до моделі та марки вашого мотоцикла;
 • дізнатися актуальні ціни на гальмівні шланги, фітинги та купити їх недорого;
 • скористатися каталогом гальмівних шлангів та фітингів;
 • замовити гальмівні шланги та фітинги з доставкою до будь-якого міста України, включаючи Київ;
Як купити зі знижкою?
Як швидко я отримаю товар?
 • якщо на картці товару є позначка Відправлення 24h, то він буде відправлений протягом доби
 • якщо такої позначки немає, то термін зазначений на кожній картці товару та становить від 2 до 10 робочих днів
Чи можливе повернення?
Що із оплатою?
 • оплатити онлайн можна як на сайті, так і перерахуванням на картковий рахунок
 • післяплата також доступна з додатковими витратами, що визначаються Новою поштою
 • на окремі товари необхідні повна або часткова передоплата, що зазначено на картці товару
Відображення:
Вгору