0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Блоки перемикачів для китайців

Блоки перемикачів для китайців

Безперечно, що відкриття електрики можна вважати одним із найважливіших відкриттів, здійснених людиною за останні чотириста років. У давні часи технічний прогрес звичайно був, але його швидкість була незрівнянно меншою, ніж в даний час. Лише у ХІХ столітті вчені змогли продемонструвати деякі можливості використання електрики. Тоді вважалося великим досягненням можливість висвітлити міст через таку річку, як Сена. Це був кінець дев'ятнадцятого століття і саме тоді Вольдемар Юнгер винайшов перший акумулятор, в якому використовував нікель як позитивний заряд електрода, в той час, як кадмій грав роль негативного заряду. Трохи пізніше знаменитий Едісон створив насправді такий самий акумулятор, в якому кадмій був замінений залізом. Вартість цих акумуляторів була дуже високою, тому широкого поширення вони не отримали.

Початок використання акумуляторів

Остаточно завершений і відомий на сьогоднішній день вид, акумулятор набув лише сорокових років минулого століття. Саме в ті часи встановлені газові пальники, які відігравали роль освітлення в автомобілях, стали поступово замінюватись на акумулятори. Робота акумулятора, разом із генератором, дозволяла застосувати лампи, які у автомобілях, та був і мотоциклах, виконували роль освітлювальних приладів. За допомогою автомобільних або мотоциклетних ламп висвітлювався дорожній шлях, яким переміщалися транспортні засоби, позначалися їх габарити, підсвічувалися всі необхідні прилади, у тому числі панель управління. За допомогою електричного струму стало можливим зробити транспортний засіб добре видимим у нічний час доби, в умовах поганої видимості, наприклад, під час дощу чи інших поганих погодних умов.

Призначення блоків керування

Надалі були винайдені та стали встановлюватися на постійній основі різні блоки керування електричними приладами транспортних засобів. За допомогою цих блоків керування, а також різних кнопок, стало можливим комфортно перемикати лампи, що вказують напрямки поворотів, перемикати електроживлення з габаритних вогнів на ближнє або дальнє світло, включати лампи аварійної зупинки і робити інші дії, що підвищують безпеку пересування транспортних засобів, особливо в несприятливих погодних умовах. умовах. Для зручності водіїв мотоциклів такі блоки перемикання або кнопки зазвичай встановлюються на кермі мотоцикла. Правильно встановлені та налаштовані блоки перемикання та електричні кнопки дозволяють водієві, навіть у складних умовах сучасного насиченого трафіку, правильно вказувати на свої дії, що звичайно значно підвищує безпеку руху.

Найкращі компанії з випуску блоків управління

Звичайно, без допомоги промисловості в цьому питанні водії ніяк не змогли б обійтися. Вирішити питання керування електроенергією в транспортних засобах і зокрема в мотоциклах, допомагають такі компанії, як RMS, EVO, INPARTS, JS, KOMATCU, Manle, TATA, XVP та ZUNA. Шанувальники продукції цих компаній вже давно не сумніваються як їхня продукція, і в тому, що їхні вироби будуть служити довго і надійно. Прорватися в цю когорту лідерів з випуску різних електротехнічних виробів для мотоциклів дуже хочуть багато підприємств Китайської республіки. І останнім часом це у них почало виходити. Низькі ціни, широкий асортимент і все зростаюча якість, роблять їх дуже конкурентними на світовому ринку.

Якщо у вас виникли проблеми з перемикачами на мотоциклі, звертайтесь в наш інтернет-магазин. Ми гарантуємо, що перед вами відкриються такі можливості:/p>

  • купити блоки перемикачів, у тому числі для китайських мотоциклів;;
  • замовити блоки перемикачів з доставкою до міста Києва, втім, як і до інших міст України;
  • скористатися каталогом блоків перемикачів, включаючи китайські зразки;
  • дізнатися ціни на блоки перемикачів та купити їх недорого;
Відображення:
Вгору