0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Мотошини позашляхові off-road 17"

Шини off-road 17"

Off-road у перекладі українською мовою означає - позашляховий, а стосовно мотоциклетних шин це слід розуміти, як те, що такі шини призначені для їзди по поверхні, яку дорогою і назвати не можна. На такі шини встановлюють потужний каркас, завдяки якому багаторазово збільшується запас її міцності, що дозволяє в деяких моделях переміщатися на мотоциклі, навіть якщо стався прокол колеса. Ресурс покришок такого типу зазвичай становить від шести до дванадцяти тисяч кілометрів. Власникам мотоциклів, у яких встановлені позашляхові шини, можна брати участь у різних марафонах, ралі та подорожувати місцевістю, де дороги відсутні як такі. Фахівці зазначають, що на мокрому асфальті зношування позашляхових шин буде більш рівномірним, якщо тиск у шині буде трохи знижений.

Випуском шин для їзди поза дорогами займаються багато компаній, серед яких такі відомі як Bridgestone, Continental, Dunlop, DURO, HEIDENAU, Metzeler, Michelin, Mitas, Pirelli, CASUMINA, CENEW і Chao Yang. Їхня продукція відрізняється гарною якістю, надійністю, вона затребувана та популярна. Сама шина, як би пов'язує мотоцикл і ту поверхню, яким йому доводиться переміщатися. На відміну від автомобілів, у двоколісних мотоциклів плям контакту з поверхнею дороги лише два. Так що саме від якості шин та їхньої надійності багато в чому залежить безпека водія мотоцикла, а також можливість без проблем здійснювати на ньому рулювання, уповільнення, аж до повної зупинки, а також прискорення до необхідних швидкісних показників.

Основні завдання мотоциклетних шин

Основне завдання шин, забезпечити надійність зчеплення з дорогою мототранспортного засобу незалежно від того, яке покриття є біля дороги, або навіть у тих випадках, коли дорога не має абсолютно ніякого покриття. Є й інші вимоги до шин, нехай навіть їздити на них переважно доведеться поза дорожнім покриттям. До таких вимог можна віднести їх стійкість як при прямолінійному русі, так і при здійсненні поворотів. Не останню роль також грає здатність шин створювати комфорт під час переміщень на мотоциклі. Вони повинні добре гасити всі коливання, які є неминучими, особливо по пересіченій місцевості, і їх тертя об поверхню дороги не повинно робити сильний шум. Зрозуміло, що шини повинні мати такі якості, як зносостійкість і міцність.

Про тиск у шинах

Але шини навіть найвищої якості, міцні та зносостійкі, не зможуть бути довговічними та забезпечувати необхідну безпеку, якщо їх власник перед кожною поїздкою не перевірятиме тиск у них та не регулюватиме його до встановленого рівня. Так само, як досвідчений мотодрайвер перед поїздкою надягає шолом, аналогічно процес регулювання тиску в шині повинен здійснюватися на підсвідомому рівні. Зі шкільного курсу фізики всі знають, що під час руху на колесо впливають різні сили. Серед них такі, як сила тертя, сила інерції, сила опору коченню та інше. Плюс до цього далеко не ідеальний стан наших доріг та тим більше місць, які прийнято називати бездоріжжям.

Отже, якщо ви зібралися випробувати себе та свій мотоцикл у місцях, де дороги відсутні, як такі, то не забудьте придбати та встановити позашляхові шини. Для цього рекомендуємо звернутися до нашого інтернет-магазину, в якому самостійно, або за допомогою наших консультантів чи продавців, ви зможете зробити правильний вибір шин. Звернувшись до нас у вас з'являться такі можливості:

  • купити шини off-road 17";
  • замовити шини off-road 17" з доставкою як за вказаною адресою в місті Києві, так і в будь-якому іншому місті України;
  • за необхідності скористатися каталогом шин off-road 17"
  • уточнити ціну на шини off-road 17" та отримати шанс купити їх недорого, завдяки знижці від інтернет-магазину;
Відображення:
Вгору