0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Картери та кришки картера

Картер двигуна

Що таке картер?

Під картером двигуна мають на увазі корпус чи піддон двигуна. І хоча в транспортних засобах крім картера двигуна є ще й картер коробки швидкостей і картер зчеплення, але коли мова заходить про картера, мають на увазі саме картер двигуна. Така назва не випадкова і дісталася цьому конструктивному елементу двигуна завдяки інженеру англійцю на прізвище Картер (Harrison Carter).

Що всередині?

Внутрішній простір картера ізольований і є найбільшим у двигуні внутрішнього згоряння. У його нижній частині розташовується колінчастий вал, а верхня частина містить блок циліндрів або один циліндр. Коли двигун не заведений, то практично вся олія двигуна знаходиться в картері. Часто картер є самостійною, відлитою як одне ціле деталь, причому в ньому можуть бути відлиті і гільзи циліндрів.

Поперечні ребра картера надають йому жорсткості і дозволяють здійснити кріплення колінчастого та розподільчого валів. Завдяки дренажним канавкам та масловідбивачам, які розташовані на стінках картера, запобігається витік олії. Потовщені опори картера двигуна дозволяють безпечно встановити такі необхідні елементи як стартер, генератор, водяний та масляний насоси.

З метою недопущення влучення дрібних металевих частинок у двигун, які можуть утворюватися під час роботи двигуна, на стінках картера (піддону) можуть встановлюватися магніти. В результаті накопичення цієї металоподібної крихти в олійному відділенні картера знижується до мінімуму.

Чи потрібна вентиляція картера?

Під час роботи з двигуна виходять вихлопні гази, які проникають у картер двигуна, незважаючи на всі зусилля конструкторів не допустити цього явища. Чим більше таких газів накопичиться в картері, тим сильніше будуть змінюватися властивості олії, причому далеко не на краще. Саме з метою недопущення погіршення властивостей олії та придумана система вентиляції картера, завдяки якій вихлопні гази видаляються з картера примусово.

Чи можна купити картер двигуна?

Картер двигуна та кришки картера двигуна можна купити у нашому інтернет магазині. Причому консультанти та спеціалісти магазину нададуть вам посильну допомогу у підборі необхідної вам запасної частини. Стверджуємо, що весь процес підбору, оплати, доставки та ін. не заберуть багато часу. Гарантуємо якість товару, повернення грошей або заміну запчастини у разі виявлення виробничого браку та ціни, що не вводять у ступор.

 

 

 

Відображення:
Вгору