0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Освітлення та лампи

Мото лампочки – освітлення для вашого мотоцикла

Мото лампочки – один із ключових засобів для впевненого та безпечного пересування на мотоциклі. Даними освітлювальними приладами проводиться освітлення шляху, що дає можливість мотоциклісту бачити все, що відбувається на дорозі, і самому залишатися видимим для інших водіїв. Правильний вибір освітлення для байка має велике значення.

Лампочки для мотоцикла та їх особливості

З того моменту, коли освітлення фар у будь-який час дня та ночі зробили обов'язковим для кожного учасника дорожнього руху, байки втратили здатність виділитись у щільному міському потоці. Тим не менш, якісні освітлювальні системи важливі для мотоцикла і для підсвічування дороги, і для того, щоб байк було видно кожному водієві.

Лампочки для мотоцикла можуть мати різне призначення. Так, в комплекс освітлення входить фара далекого та ближнього світла, світло стоянки, задній габаритний ліхтар, поворотні вогні та лампа номерного знака. Найчастіше для сучасних байків застосовуються світлодіодні лампи. Дані прилади гарантують яскраве направлене світло, яке за своїми властивостями легко конкурує з найкращими системами ксенону. Однак, в порівнянні з ними, світлодіоди мають підвищене фокусування і не сліплять інші транспортні засоби, що перебувають на дорозі.

Передові лампи на світлодіодах можна швидко та легко встановити у свій мотоцикл. Серед їх позитивних властивостей виділяють знижене енергоспоживання, стійкість до перепадів напруги та вібрації. До того ж, така лампа мотоцикл не псується від постійних включень та вимкнень.

Важливі особливості світлодіодних освітлювальних засобів для мотоцикла

Світлодіодні лампи міцно увійшли до нашого побуту, до того ж вони активно використовуються в транспортних засобах. Висока ефективність та видатні властивості даних джерел світла очевидні:

 • Рівномірне та м'яке світіння, що не сліпить водіїв;
 • Помірне споживання електроенергії, набагато нижче, ніж у галогенних ламп;
 • Тривалий експлуатаційний термін та робочий ресурс;
 • Абсолютна екологічна безпека;
 • Вібро- та ударостійкість;
 • Яскравий світловий потік, що гарантує впевненість на дорозі;
 • Швидкісне розігрівання при активації – на це необхідно менше 1 секунди.

Як вибрати лампочки для мотоцикла?

Лампочки на скутер або мотоцикл слід підбирати особливо ретельно, адже від цього вибору залежить комфорт і безпека поїздок на двоколісному транспортному засобі. При цьому слід враховувати ряд важливих характеристик:

 1. Цоколь для мотоцикла може бути різного типу, мати маркування H і певну цифру. Необхідно вибрати цоколь, що відповідає вашій мототехніці.
 2. Напруга живлення. Більшість сучасних байків мають напругу 12В.
 3. Температура світіння. У лампах для мотоцикла є спеціальна вказівка в градусах Кельвіна, що дозволяє підібрати холодне або тепле світіння.
 4. Потужність освітлення. Параметр демонструє, скільки енергії споживають певні лампочки на мопед чи мотоцикл. Важливо правильно оцінити енергоздатність вашого транспортного засобу та підібрати відповідне джерело світла.
 5. Світловий потік. Ця характеристика виражається в люменах і відповідає за яскравість світіння.

Де купити джерела світла та мото лампочки в Україні?

Сучасний мото ринок має великий асортимент найрізноманітніших освітлювальних приладів для мотоцикла. Віддавати перевагу необхідно як продукції від іменитих компаній, а й торговим точкам з відмінною репутацією.

Інтернет-магазин Мотоквартал користується великою популярністю серед мотолюбителів з усіх куточків України завдяки великому вибору якісних оригінальних мотозапчастин від кращих брендів: Osram, VICMA, вигідним цінам та чудовому сервісу. Ми надаємо повний спектр джерел світла для мототехніки - лампочки на скутер купити, світлодіодні лампи та ксенонове світло, фари та габарити, поворотні вогні, а також елементи кріплення. Досвідчені консультанти Мотокварталу допоможуть вам зробити правильний вибір, ґрунтуючись на ваших уподобаннях та побажаннях!

Чому лампа на мотоцикл має велике значення?

Недостатньо освітлення – серйозна проблема для мотоцикла, тим більше за умов нічних поїздок або поганої погоди. Кожна дрібна перешкода в такій ситуації несе величезну загрозу безпеці мотоцикліста. Саме тому неймовірно важливо підібрати відповідні лампочки для мотоцикла, гарантувавши впевненість при їзді на мотоциклі.

Кожному відповідальному мотолюбителю відомо, що лише придбання оригінальних ламп у перевірених торгових точках дозволить досягти необхідних властивостей. Але у випадку з освітленням існують інші найважливіші особливості, що вимагають уваги:

 • Яскравість освітлення. Наявність яскравої мото лампочки неймовірно важлива для будь-якого двоколісного транспорту. Якісне освітлення на основі світлодіодів чи ксенону забезпечує на 20-30% більше світла, ніж традиційні галогенні вироби. Також сучасна продукція надає більш довгий промінь світла, що підвищує видимість у темний час доби та погану погоду.
 • Ударостійкість. Ця характеристика має значення для байків. Постійні вібрації та коливання під час руху не впливатимуть на експлуатаційний термін лампи, якщо купити лампочки на скутер високої якості.
 • Тип джерела світла. Вибираючи продукцію для мототехніки, слід брати до уваги дуже низьку потужність електромережі даних транспортних засобів. Недарма найкращим рішенням виступають світлодіодні лампи, що мають знижене енергоспоживання.

Актуальність використання ксенонових ламп для мотоцикла

Несмотря на высокую популярность светодиодов, ксеноновая лампа на мотоцикл також приносить безліч переваг. Світловіддача даних виробів набагато перевищує галогенні, також надається приємніше світло та відсутність перегріву.

Найважливішими критеріями на користь ксенону для мотоцикла виступають колірна температура і потужність. Перша характеристика коливається між 4300К до 5000К, але може вибрати свічення та під певні умови експлуатації. Так, якщо вам потрібне покращене освітлення в дощ, можна підібрати виріб з колірною температурою 3200-4200К. Для більшої помітності мотоцикла на дорозі можна підібрати ксенон зі значеннями 5500-7500К.

Щодо потужності лампочки на скутер, тут все залежить від типу транспортного засобу. Для мопедів та скутерів відмінним рішенням будуть вироби 15-20 Вт, для мотоциклів можна підібрати лампу на 35 Вт.

Сучасні варіанти освітлення для байка

Виробники випускають цілі лінійки продукції, розраховані використання у тих чи інших умовах. Можна виділити такі популярні варіанти:

 • Покращена видимість мототехніки на дорозі. Лампи для таких цілей випромінюють на 30% більше світла і мають продовжений на 10 метрів промінь у порівнянні з традиційним галогеном. Завдяки цьому підвищується видимість байка, як і можливості самого мотоцикліста швидше розрізняти перешкоди та реагувати на них. Ці лампочки на мопед підійдуть і для будь-якої іншої техніки.
 • Вироби для міської їзди Підвищення ступеня освітлення на 40%, а освітлювального шляху – на 10-20 метрів. Лампочкою створюється невеликий помаранчевий ефект освітлення, що виділяє мототранспорт у міському потоці, що особливо актуально під час маневрування у пробках. Моделі часто доповнюються чудовою вібростійкістю.
 • Лампочки для мотоциклів. Ці моделі створюються під вимоги спортсменів, які виступають на треку. Найкращими умовами експлуатації, втім, можуть виступати не лише змагання, а й повсякденна їзда, тривалі поїздки у темний час доби та погана видимість. Лампи виділяють до 100% більше світіння, порівняно зі стандартним освітленням, а також має на 35 метрів довший промінь, надаючи райдеру максимальну видимість. Випромінювання має яскраво-біле світло, а високотехнологічна конструкція та застосування сучасних матеріалів дозволяють продовжити експлуатаційний термін та продуктивність виробів.

Приймаючи рішення щодо покупки тієї чи іншої лампи на мотоцикл, важливо брати до уваги особливості експлуатації мотоцикла та власний стиль їзди.

Вгору