0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Мотошини вседорожні (Adventure)

Покришки вседорожні

Мотоциклетний туризм по праву вважається одним із видів активного відпочинку. Мало того, мотоциклетний туризм включає і такий різновид як спортивний туризм. Мототуризм передбачає проходження з допомогою мотоцикла різних об'єктів, які мають екскурсійний характер. Складність таких маршрутів визначається тривалістю в днях, довжиною в кілометрах і кількістю мототранспортних засобів, що беруть участь.Але це ще не все. Існує наступна класифікація категорій складності туристичних маршрутів для мотоциклів:
  • перша категорія складності передбачає наявність звичайної дороги із асфальтовим покриттям. Періодично можуть траплятися невеликі за протяжністю ділянки з дрібними перешкодами типу дорожніх робіт;
  • у другій категорії складності додаються ділянки ґрунтових доріг та ділянок, покритих піском, можуть зустрічатися також ділянки, що нагадують гірські дороги;
  • гірські та лісові путівці, броди, грязьові та піщані ділянки – ось, що буде дорогою для третьої категорії складності. Доведеться забути про мотелі і повністю перейти на автономний спосіб проживання, тобто всі ночівлі в наметах;
  • четверта категорія складності - це переміщення в місцях, де замість дороги є тільки напрямок, орієнтування за допомогою компаса, карти або GPS. Деякі перешкоди доводиться долати з допомогою інших учасників походу. Обов'язкове застосування позашляхових покришок;
  • якщо ви захочете взяти участь у мотопоході п'ятої категорії складності, будьте готові до крутих підйомів і спусків, ярів і глибоких струмків, де без спеціальних засобів, типу мотузяних переправ вже ніяк не обійтися;
  • у шостій категорії до всього перерахованого вище додається ще й необхідність запасатися водою, паливом, провіантом і сподіватися тільки на власні сили та вміння;
Починаючи з третьої категорії складності, мотоцикліст потребує наявності спеціальної підготовки. Існують також маршрути, які не мають жодної категорії складності. Очевидно, що в залежності від вибраної вами складності маршруту, доведеться купити відповідні покришки на мотоцикл. Придбати шини або покришки на мотоцикли вседорожньої спрямованості, у тому числі і популярної фірми Mitas (Мітас), можна в нашому інтернет-магазині.

Якщо вам відоме маркування шин, які ви хочете придбати, то завдання суттєво спрощується. Якщо ні, то продавці та консультанти завжди готові надати допомогу у вирішенні цього питання. Отримати куплені вами шини можна як у місті Києві, так і в будь-якому іншому найближчому до вас населеному пункті України.

 
Прокол колеса на мотоциклі, що робити?

 

Незважаючи на велику кількість різних паркетних кросоверів, що з'явилися вже зараз, популярність мотоциклів класу ендуро не зменшилася. Прикладом може бути мотоцикл, виробництво якого вже кілька десятиліть, як освоєно в Німеччині. Марка цього мотоцикла – BMW GS, а серед знавців та просто шанувальників мотоциклетної техніки класу ендуро він отримав прізвисько, яке звучить, як «Великий Баварський Гусак». На мотоциклах такого класу можна подорожувати дорогами практично з будь-яким покриттям.

Шини для мотоциклів класу ендуро

 

Мало того, навіть якщо на заваді такого мотоцикла зустрічатимуть ділянки без дорожнього покриття, як такого, він все одно зможе їх подолати. Звичайно, це за умови встановлення на ньому відповідних покришок. Як варіант можуть використовуватися вседорожні покришки, які призначені для їзди ґрунтом і асфальтом у пропорції 50 на 50 або 40 на 60. Будь-який світовий виробник покришок для мотоцикла вважає обов'язковим для себе виготовлення таких покришок.

Вимоги до вседорожніх покришок

Ці покришки обов'язково повинні забезпечувати стійкість мототранспортного засобу як на дорогах покритих асфальтом, так і на ділянках з ґрунтовим покриттям. Нормальним ресурсом для шин такого типу вважається пробіг від тринадцяти до п'ятнадцяти тисяч кілометрів. Ресурс шини може бути збільшений за рахунок збільшення плями контакту з дорожнім покриттям. Правда в цьому випадку буде зменшуватись прохідність покришки. Ще для збільшення терміну служби покришки можна виготовити її з жорсткішої гуми. Однак виробники по відношенню до вседорожніх шин так вчинити не можуть. Пояснюється це тим, що у покришок виконаних із твердої гуми зчеплення з мокрою дорогою помітно погіршується.

Важко доводиться не лише мотогонщикам, які долають серйозні перешкоди та великі відстані, а й конструкторам, спеціалістам та інженерам. У їхнє завдання входить створити покришку начебто з несумісними якостями. Зношування такої покришки має бути мінімальним і відбуватися рівномірно по всій поверхні шини. Тобто до досягнення критичного зношування покришка має працювати і не втрачати своїх заданих властивостей. У той же час потужність двигуна повинна повністю передаватися на колесо і при цьому ніяких зривів або пробуксовок самого колеса не повинно бути. Зворотний зв'язок від колеса до мотоцикліста також ніхто не скасовував. Небезпека їзди на мотоциклі збільшується багаторазово, якщо мотоцикліст не відчуває дороги.

Де придбати вседорожні покришки

Але конструктори не зупиняються у своїх розробках, поступово покращують якість покришок та пропонують для реалізації вже готові варіанти шин для мотоцикла. В даний час всі ми можемо спостерігати величезну кількість покришок, що надходять до торговельної мережі. Серед них можна вибрати покришки, що ідеально підходять до конструкції вашого мотоцикла і до тих умов, в яких ви припускаєте їх експлуатувати. Купувати вседорожні покришки рекомендуємо лише у перевірених торгових точках, які гарантують повернення грошей чи адекватну заміну товару у разі виявлення виробничого шлюбу.

Якщо рішення задачі підбору або придбання покришок для мотоцикла викликає у вас якісь труднощі, то інтернет-магазин Мотоквартал безсумнівно допоможе вам їх вирішити швидко і гарантувати якість товару, що купується. Все, що для цього потрібно, то це звернутися до нас і отримати наступні можливості:

  • купити вседорожні покришки, якість яких гарантована виробником;
  • замовити вседорожні покришки з доставкою за вказаною вами адресою як у місті Києві, так і в інших містах України;
  • для підбору шин скористатися каталогом позашляхових шин;
  • визначитися з актуальною ціною на вседорожні покришки та придбати їх недорого завдяки можливим знижкам магазину.
Відображення:
Вгору