0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Електроклапани карбюратора

Електроклапани карбюратора

Одним із видів двигунів внутрішнього згоряння є двигун карбюраторного типу. Поряд із тим, що запалення такого двигуна є автономним, сама система утворення паливної суміші має зовнішній тип. Паливоповітряна суміш повністю готується в самому карбюраторі, а двигун називається карбюраторним двигуном. Принцип роботи двигуна не залежить від того, яким чином буде виготовлена паливна суміш. Головне в роботі двигуна внутрішнього згоряння є те, що в процесі стиснення паливної суміші, у певний момент відбувається її підпал за допомогою системи запалення, яка виробляє електричну іскру. У малогабаритних двигунах, які часто зустрічаються в мотоциклах та скутерах, процес підпалу паливної суміші може здійснюватися за допомогою калильной трубки. У сучасних двигунах для спалаху паливної суміші можуть використовуватися також прилади, що виробляють іскру за допомогою плазми або лазера.

Складові частини електроклапану

На жаль, двигуни карбюраторного типу поступаються за своєю економічністю двигунам, у яких застосований інжектор. Для усунення цього недоліку конструктори пропонують різні варіанти, у тому числі й установку електричного клапана у карбюраторі. Певною мірою встановлення електричного клапана дозволяє скоротити витрати палива. Якщо перейти до цифр, то витрата палива вдається знизити приблизно на п'ять, а то й на сім відсотків. Сам електроклапан є електромеханічним пристроєм, який покликаний відрегулювати всі газові і рідинні потоки, що проходять в карбюраторі. Електроклапан карбюратора складається з декількох складових частин, з яких можна виділити такі, як поршень, регулюючий потік, соленоїд з сердечником і сам корпус електроклапану.

Мета встановлення клапана

Для приведення електроклапан в дію необхідно здійснити подачу електричного струму на котушку клапана. Внаслідок цих дій магнітний сердечник повинен почати втягуватися в соленоїд. Так само працює і всім відомий запірний клапан, з тією лише відмінністю, що тут немає необхідності застосовувати будь-яке механічне зусилля. Роль механічного зусилля у разі виконує електромагнітна котушка, під впливом електричного струму. Отже, електромагнітний клапан встановлюється для зниження витрати палива. Виконувати цю функцію електромагнітний клапан може тому, що здатний регулювати подачу палива. В результаті роботи вищезгаданого клапана двигуну дістанеться і він спалить саме стільки палива, скільки необхідно для його ефективної роботи.

Найкращі виробники електроклапанів

Як сам електроклапан, так і весь карбюратор періодично потребує обслуговування, регулювання і заміни деталей, що прийшли в непридатність. Для задоволення попиту на електроклапан для карбюратора працює чимало фірм і компаній. Серед них можна виділити такі відомі як EVO, Formula, INPARTS, CK., KOMATCU, MOTOTECH і TATA. У споживачів вже давно не виникає питань щодо якості виробів цих компаній. Свої вироби вони зазвичай перед тим, як відправити в торговельну мережу багаторазово перевіряють і тестують за допомогою різного обладнання. Що стосується продукції підприємств з Тайваню та Китаю, то вона все більше наближається до європейських стандартів, проте перш ніж її придбати рекомендуємо проконсультуватися з продавцем або менеджером організації, що торгує.

Абсолютно безкоштовно можна отримати консультацію в нашому інтернет-магазині з приводу якості запасних частин для мотоциклів. Більше того, звернувшись до нас, у вас буде можливість:

  • купити електроклапан карбюратора;;
  • дізнатися ціни на електроклапани для карбюратора та придбати потрібний клапан недорого;
  • скористатися каталогом електроклапанів для карбюратора;
  • замовити електроклапан для карбюратора з доставкою, як до міста Києва, так і до будь-якого іншого міста України;
Відображення:
Вгору