Кількість
|
Вартість
|
||
Днів постачання:
24h
|
|||
|
Купити масляний насос мотоцикла у Києві
Для мотоциклетної техніки масляні насоси є витратними деталями, які потрібно змінювати під час кожної заміни масла. Сьогодні вибрати і купити масляний насос мотоцикла в Києві не складе значних труднощів, але важливо дотримуватися рекомендацій виробника і враховувати характеристики байка.
Функції масляних насосів для мототехніки
Масляний насос призначений для створення тиску в системі змазки, що забезпечує змащення рухомих частин двигуна внутрішнього згоряння. У системі мастила з сухим картером масляний насос додатково виконує функцію перекачування масла з картера двигуна в масляний бак. Деталь приводиться в дію від колінчастого валу чи розподільчого валу за допомогою приводного валу.
Купити маслонасос двигуна скутера можна нерегульованого та регульованого типу. Нерегульовані насоси підтримують постійний тиск у системі мастила за допомогою редукційного клапана. У насосах, що регулюються, постійний тиск підтримується шляхом зміни продуктивності насоса. Залежно від конструкції розрізняють масляні насоси шестеренного та роторного типу.
Якісний і недорогий маслонасос мотоцикла може бути шестерним, поршневим або коловратним масляні насоси, при цьому величезне поширення мають застосування отримали шестерні вироби.
У таких насосів зі збільшенням числа обертів підвищується продуктивність, і вони забезпечують надійне мастило двигуна. Поршневий насос цю властивість не має. Навпаки, він має істотний недолік: зі збільшенням кількості ходів поршня продуктивність насоса знижується. Отже, зі збільшенням числа обертів колінчастого валу двигуна подача мастила зменшиться.
Якими бувають масляні насоси мотоцикла
Шестеренний масляний насос на двигун у Києві являє собою дві шестерні - ведучу та ведену, розміщені в корпусі. Мастило в насос надходить через всмоктуючий канал, захоплюється шестернями і нагнітається через нагнітальний канал. Продуктивність шестеренного насоса пропорційна частоті обертання колінчастого валу. При перевищенні тиску масла, що нагнітається, певної величини спрацьовує редукційний клапан і перепускає частину масла у всмоктувальну порожнину або безпосередньо в картер двигуна.
Мають місце два види конструкцій шестеренних насосів:
- Зовнішнє зачеплення (шестерня біля шестірні).
- Внутрішнє зачеплення (шестерня у шестірні).
При рівній продуктивності шестеренний недорогий маслонасос на двигун із внутрішнім зачепленням має менші габаритні розміри. Масляні насоси шестеренного типу нерегульовані.
Масляний насос роторного типу поєднує два ротори – внутрішній (провідний) та зовнішній (відомий), які поміщені в корпус. Мастило всмоктується в насос, захоплюється лопатями роторів та нагнітається в систему. Також як у шестерному насосі, при необхідності спрацьовує редукційний клапан. Вказану конструкцію має нерегульований роторний насос.
Більш досконалою конструкцією є регульований масляний насос роторного типу, який забезпечує постійний тиск у всьому діапазоні частоти обертання колінчастого валу, але ціна деталі масляного насоса даного типу буде вищою. Для реалізації функції регулювання тиску конструкцію роторного насоса доданий рухомий статор з регулювальною пружиною. Регулювання здійснюється шляхом зміни обсягу порожнини між провідним та веденим роторами за рахунок повороту статора.
Застосування регульованого масляного насоса дозволяє знизити величину відбирається потужності від двигуна на 30%, зменшити знос і спінювання мастила завдяки меншій оборотності.
Де придбати масляний насос на мотоцикл в Україні
Українські мотолюбителі вже давно відзначили для себе інтернет-магазин Мотоквартал, який безпосередньо працює з найкращими світовими виробниками та надає широкий асортимент оригінальних якісних мотозапчастин за найкращими цінами. Ми допоможемо вибрати і купити насос масляний мотоцикла, підібравши деталь під вимоги транспортного засобу.