0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Сумки на бак

Сумки на бак

З самого початку своєї появи мотоцикл зарекомендував себе як зручний і швидкий вид транспорту. Багато хто з тих, хто часто користується мототранспортним засобом для пересування, визнає, що в мотоциклі все чудово, але є один серйозний негативний момент. Він полягає у відсутності багажного відділення, в якому можна було б розмістити та перевозити всі необхідні у ближніх чи далеких поїздках предмети, у тому числі особистого користування. Але не все так погано. Проблема вирішується за допомогою встановлення кофра або спеціальної сумки на мототранспортному засобі. Їх можна встановити, як ззаду на пасажирському сидінні або на підрамнику відразу за ним, з боків мотоцикла, а також безпосередньо на паливному баку.

Про багажники на паливний бак

Додаткові багажники можуть бути виготовлені з твердих або м'яких матеріалів. Звичайно, не варто встановлювати на паливний бак мотоцикла жорсткий багажник. Клопітно та й користуватися ним буде незручно. Мало того, він може створити труднощі при керуванні мототранспортним засобом, що обов'язково позначиться на безпеці та підвищить ймовірність створення умов для дорожньо-транспортної пригоди. Ризик у цьому випадку не виправданий, а тому на бак необхідно підібрати сумку, яка виконуватиме роль багажного відділення, їхнього м'якого матеріалу. Це може бути текстиль, синтетичний матеріал або шкіра. Для цього виробники випускають сумки різних обсягів з індивідуальними способами кріплення. Крім того, форма самої сумки також може бути абсолютно різною.

Переваги сумок, розміщених на паливному баку

Спеціалісти та користувачі відзначають продукцію таких компаній, як Kappa, Oxford та KURYAKIN, які виготовляють сумки на бак відмінної якості, виконані з гарним дизайном, міцні, довговічні та практичні. Одна з переваг сумки розміщеної на паливному баку полягає у можливості використовувати її не залишаючи свого посадкового місця. Так як вона знаходиться прямо перед водієм мотоцикла, будь-якої миті можна дістати або вкласти в неї такі речі, як ключі, рукавички, дощовик, документи і багато чого іншого. У сумках подібного роду завжди присутня безліч кишень, в яких без проблем і зручно для себе розміщують необхідні речі, що дозволить не витрачати багато часу на їх подальший пошук. Плюс до цього на верхній поверхні сумки зазвичай встановлюють прозору кишеню, що дозволяє помістити в ньому такі речі, як смартфон, планшет чи карту місцевості.

Вимога до сумок

При підборі сумки на паливний бак враховують багато факторів. В ідеалі, якщо дозволяє бюджет, цей виріб має відповідати таким критеріям:

 • матеріал, з якого виготовлена сумка, повинен мати водовідштовхувальні властивості;
 • можливість окремо закривати основне відділення;
 • наявність кишені, в якій вільно розміщується мапа місцевості;
 • присутність у головному відділенні гачка для ключів, тримача кулькової ручки та кишень для будь-яких дрібниць;
 • основа сумки повинна кріпитися на бак за допомогою спеціальних ременів, а сама сумка та основа з'єднуватися завдяки блискавці з круговою застібкою;
 • бажано наявність ручки для перенесення, ременя кріплення до кермової колонки, а також знімних плечових ременів;
 • з боків сумки повинні бути пришиті світловідбивні логотипи, як і на знімній кишені, яка виконує роль окремої сумки. Цю окрему сумку кріплять та переносять на талії;

Де купити

Для повного комплекту до перерахованого вище варто додати вбудований дощовик з чохлом, порт, що дозволяє підключати навушники і можливість збільшення обсягу сумки. Плюс ваше бажання і після звернення до нашого інтернет-магазину перед вами відкриються такі можливості:

 • купити сумку на бак;;
 • замовити сумку на бак з доставкою до будь-якого міста України, включаючи місто Київ;
 • дізнатися ціни на сумки на бак та купити потрібну недорого;
 • скористатися каталогом сумок на бак;
Відображення:
Вгору