0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Фільтри

Фільтри для мотоциклів

 
Інтернет магазин «Motokvartal» пропонує до реалізації паливні, повітряні та масляні фільтри для мотоциклів.

Паливні фільтри запобігають попаданню в двигун частинок бруду, іржі, пилу, а також води.

 
 

Повітряні фільтри очищають повітря від різноманітних домішок (наприклад: абразивних частинок або пилу), які негативно впливають на роботу двигуна.

 


Масляні фільтри видаляють шкідливі частинки з моторного масла, у тому числі тверді частинки, що є продуктами згоряння палива.
 

При виборі фільтрів рекомендується використовувати каталоги виробників. Не можна керуватися зовнішньою подібністю та ідентичністю різьблення, оскільки такі характеристики фільтра, як пропускна здатність, граничний та робочий тиск, наявність додаткових клапанів, а також залежність їх відкриття або закриття від тиску можуть бути абсолютно різними.

Необхідно дотримуватись правил заміни фільтрів. До таких можна віднести такі правила:
 • проводити заміну фільтрів суворо дотримуючись термінів, вказаних виробником;
 • не використовувати фільтри, якість яких викликає сумнів;
 • застосовувати різні промивні засоби тільки у разі крайньої необхідності;
 • виконати всі необхідні заходи для запобігання потраплянню бруду в двигун;
p>Довговічна та стабільна робота двигуна внутрішнього згоряння безпосередньо залежить від чистоти компонентів, з якими він взаємодіє під час роботи. Такими компонентами є повітря, паливо та мастило. Відповідно для того, щоб усі ці компоненти доставлялися в двигун очищеними, необхідна комплектація та заміна згідно з регламентом фільтрів. До таких фільтрів відносять:

 

 • фільтр повітряний;
 • фільтр масляний;
 • фільтр паливний;

Всі вони виконують дві основні функції: запобігають попаданню будь-яких забруднюючих речовин з навколишнього середовища та утилізують фракції зношування, які утворюються всередині двигуна внутрішнього згоряння.

Повітряний фільтр

Цей фільтр очищає повітря, яке потрапляє у паливну систему двигуна. Є витратним матеріалом. Змінюють повітряний фільтр, зазвичай, під час технічного обслуговування мотоцикла. Винятки становлять такі випадки, як експлуатація транспортного засобу у позашляхових умовах, біля з підвищеним вмістом пилу, і навіть якщо мотоцикл брав участь у змаганнях.

Попередження: повітряний фільтр, що не виконує свою функцію, перешкоджає можливості правильно сформувати повітряну суміш! Як результат - нагрівання двигуна вище за допустимі температури, втрата їм потужності і скорочення терміну експлуатації двигуна.

Найчастіше форма повітряного фільтра для мотоцикла не збігається з формою прямокутника. Крім того, на відміну від автомобільних фільтрів має менші розміри. Залежно від матеріалу, з якого виготовляються повітряні фільтри, їх можна класифікувати так:

 1. Фільтри бумажні.
 2. Фільтри поролонові.
 3. Фільтри волокнисті..

Паперові повітряні фільтри не відновлюються та під час проведення технічного обслуговування підлягають заміні. Поролонові можуть служити до свого фізичного зношування або втрати первісної форми. Встановлюються на мотоциклах спортивного класу, ендуро та скутерах. Потребують просочення спеціальним маслом. Що стосується волокнистих фільтрів (їх ще називають фільтрами нульового опору), то, як і поролонові, після чищення, промивання, сушіння та просочення відповідним маслом їх можна встановлювати повторно. Купити фільтр на мотоцикл, купити фільтр на мопед купити фільтр для скутера недорого можна у нашому інтернет-магазині.

Масляний фільтр

Конструктивно різниці між масляним фільтром для автомобіля і таким же для мотоцикла немає, та й принцип роботи аналогічний. Розрізняють два види фільтрів для очищення олії у мотоциклетних двигунах. В одному випадку це паперовий елемент, що фільтрує, який відкритий і встановлюється у відповідний відсік картера двигуна. У другому випадку фільтр ізольовано розташовують у металевому корпусі.

Існують мотоциклетні двигуни, що конструктивно передбачають установку другого масляного фільтра. Цей додатковий фільтр призначений для грубого очищення олії. Матеріалом виготовлення служить пластик, здатний протистояти агресивному впливу бензину. Діаметр такого фільтра, порівняно із звичайним фільтром, зменшений. Повторне встановлення вважається ризикованим і зазвичай не виконується.

Додаткового фільтра вимагають також мотоциклетні двигуни із двома незалежними масло насосами. У таких випадках рекомендується придбати оригінальні сервісні комплекти від виробника, які зазвичай включають такі запасні частини:

 • масляні фільтри паперові – 2 шт;
 • фільтр тонкого очищення – 2 шт;
 • кільця ущільнювальні для всіх фільтрів;
 • пробка мастила;

Придбати подібні набори або їх аналоги, як і фільтр на мопед Україна, або фільтр для мотоцикла, можна замовивши їх на нашому сайті.

Паливний фільтр

Сучасні технології дозволяють поставляти в роздрібну мережу та продавати на автозаправних станціях досить чистий та гарної якості бензин. Але це не є привід розслаблятися. Бруд або металева тирса можуть потрапити до вас в бак через недотримання технології виробником, помилки співробітників автозаправної станції або процесів пов'язаних зі старінням вашого власного бензобака (освіта іржі, лущення фарби, попадання сміття при відкручуванні або закручуванні пробки бензобака).

В основному вся мототехніка обладнана паливними фільтрами. Проте, зазвичай, недорогі моделі китайських виробників бувають позбавлені цієї опції. У цьому випадку рекомендуємо встановити паливний фільтр самостійно. Установка паливного фільтра проводиться на ділянці паливної магістралі між бензобаком та карбюратором. Якщо є бензонасос, то фільтр необхідно встановити між бензобаком та бензонасосом. Фільтр на китайський скутер за доступною ціною можна легко придбати в роздрібній мережі заздалегідь. Сама установка труднощів не представляє і може бути виконана як самостійно, так і на станції технічного обслуговування.

За аналогією з повітряними фільтрами паливні фільтри можуть бути багаторазового використання та одноразові фільтри. Основна маса водіїв мотоциклів вважають за краще не зв'язуватися з розбиранням та чищенням паливного фільтра т.к. в наш час одноразовий фільтр на мотоцикл або одноразовий фільтр на скутер купити нескладно.


 
Вгору