0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Двигун D-177F |188F-9 13лс бензин

Двигун D-177F /188F-9 13лс бензин

У мотоциклах, втім, як і, у будь-якій іншій транспортній техніці, встановлюються двигуни внутрішнього згоряння (ДВЗ). Найбільшу популярність здобули такі типи ДВС, як поршневий, газотурбінний та роторно-поршневий. Зазвичай при придбанні мототранспортного засобу немає необхідності підбирати для нього двигун, він уже встановлений і готовий до використання. Для його роботи необхідно паливо, яке при своєму згорянні виділятиме теплову енергію, а вже завдання двигуна перетворити її на механічну енергію. Саме в цьому випадку це буде обертання колінчастого валу і саме воно буде передано на провідне колесо автомобіля, після чого і почнеться його рух. Практично у всіх сучасних мототранспортних засобах встановлено двигун внутрішнього згоряння поршневого типу. Цілком заміна двигуна здійснюється тільки в крайніх випадках, а ось окремі його деталі доводиться замінювати досить часто.

Достоїнства і недоліки

Як напевно, у кожного предмета, який існує на нашій планеті, так і у двигуна внутрішнього згоряння є свої переваги перед іншими силовими установками, так і недоліки. До переваг ДВС можна віднести такі його якості, як автономність та універсальність. Це означає, що він може працювати абсолютно самостійно, навіть не будучи встановленим будь-куди. У той же час ніщо не може перешкодити встановленню двигуна внутрішнього згоряння не тільки на транспортні засоби, але й на будь-які інші механізми. Привабливим у цих двигунах є те, що вони досить компактні, відносно трохи важать, їхня собівартість невисока і можна застосовувати різні види палива. Крім того завести такий двигун, якщо звичайно все справно, особливих труднощів не складе і багато часу не займе. Великим недоліком є те, що як не намагаються інженери і конструктори, а вихідні гази, що відпрацювали, токсичні і шкодять навколишньому середовищу.

Паливо для ДВЗ

Дизельне паливо та бензин - ось те, що використовують для заправки транспортних засобів більшість водіїв. З погляду екології, це звичайно не найкращий варіант, але ціна та доступність роблять свою справу. Є й інші перспективні розробки, які з часом можуть витіснити вказані вище види палива. Йдеться про біологічні види палива, а саме про біодизель. У цьому випадку використовуються відходи харчової промисловості, причому не страшно навіть якщо раптом таке паливо потрапить до навколишнього середовища. Екології це не зашкодить, оскільки цей продукт має властивість швидко розкладатися. Швидше за все непогані перспективи мають водневі силові установки, які також не завдають шкоди навколишньому середовищу. Крім того, може бути застосоване паливо на основі природного газу або спиртових сполук.

Механізми та системи поршневого двигуна

Корпус двигуна внутрішнього згоряння є блоком циліндрів і головкою блоку циліндрів. Їхня робота неможлива без газорозподільного та кривошипно-шатунного механізмів. Крім того роботу забезпечують сім його систем, до яких належать: впускна, випускна, паливна, а також системи управління, мастила, охолодження та запалення. Без газорозподільного механізму неможливо було б своєчасно подати паливну суміш у циліндри двигуна, а також своєчасно відвести гази, що відпрацювали. А от якби не кривошипно-шатунний механізм, то зворотно-поступальний рух поршня не був би перетворений на обертальний рух колінвала і відповідно не відбувалося б передача руху на провідне колесо.

Де купити

У нашому інтернет-магазині можна придбати як двигуни в зборі, так і запасні частини до будь-якого його механізму або будь-якої системи. Звертайтесь та отримайте можливість:

  • купити бензиновий двигун D-177F/188F-9 13лс або запчастини до нього;
  • замовити бензиновий двигун D-177F /188F-9 13лс або запчастини до нього з доставкою в будь-яке місто України, включаючи Київ;
  • дізнатися ціни на бензиновий двигун D-177F /188F-9 13лс або запчастини до нього та придбати необхідне недорого;
  • скористатися каталогом запасних частин для бензинового двигуна D-177F/188F-9 13лс;
Відображення:
Вгору