0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Глушники для японських скутерів

Купити глушник для японського скутера у Києві

 

Власники японських скутерів часто бажають обзавестися новим глушником у різних цілях. Комусь хочеться підвищення потужності, інші бажають гучного звучання, а треті просто хочуть замінити деталь, що вийшла з ладу. Вибрати і купити глушник на японський скутер буде нескладно, якщо дотримуватися деяких рекомендацій.

 

Особливості використання глушника на скутерах

Нерідко зустрічаються власники скутерів, які переобладнали свій глушник до дикого реву – інакше це назвати неможливо. Вони вважають, що чим голосніше веде себе мотоцикл, тим більша у нього потужність. Але багато хто скаже, що вихлопні гази не зустрічаються з опором звукозагасної системи і тому потужності має бути більше. Але це завжди так.

Переробляти глушники на японські скутери в Києві слід дуже якісно, і найчастіше непрофесіонали можуть лише зменшити потужність двигуна, модифікую глушник. При модифікації необхідно враховувати частоту мотора і силу стиснення поршня, швидкість вихлопу газів, швидкість і щільність подачі повітря та інші властивості, які виміряти у власному гаражі нереально. Отже самостійно робити нічого не потрібно. Але можна придбати глушник, а який саме поговоримо далі.

Який глушник підійде японському скутеру

Каталог глушників на японський скутер містить безліч різних варіантів виробів, і найпоширенішими вважаються резонаторні та звукопоглинаючі.

Звуковбирний пристрій або прямоток влаштований найпростішим чином - в конструкції використовується звичайна труба з ізолятором із звукопоглинальної тканини. Гази в цьому глушнику не зустрічають жодного опору та зменшують початковий звук через ізолятор. Але рев залишається майже колишнім, і якщо ви знаєте, що таке прямоток, то розумієте, про який звук йдеться.

Але звук від прямотоку не такий вже й огидний і в деяких гонщиків викликає навіть приємні відчуття. Якщо доопрацювати недорогий глушник японського скутера та встановити на нього спеціальну насадку, яка просто змінює частоту звуку, то реву можна не почути. Але у машин, що стоять, буде спрацьовувати сигналізація, ще такий пристрій може пошкодити слух і тварин, так як потужність звуку не змінюється, ви тільки перестаєте його сприймати.

Отже, звукопоглинаючий глушник дозволяє зменшити потужність двигуна на середніх потужностях, але здатний додавати кілька кінських сил на високих потужностях. Пов'язано це з резонаторною дією, яка дозволяє відпрацьованим газам не застоюватись у глушнику. Єдина складність - начинку глушника доведеться чистити або міняти після кожних 10-15 тисяч кілометрів пробігу. Втім, доступна ціна глушника для японського скутера дозволить своєчасно замінювати деталі.

Резонаторні глушники коштують дорожче і конструкція у них складніша. У такій деталі є безліч відділень, якими переходить відпрацьований газ, і звук змінюється до невпізнання. За логікою речей такий глушник повинен відбирати потужність мотоцикла, але правильна конструкція дозволяє збільшити потужність двигуна, яка компенсує витрати на проштовхування вихлопного газу по відсіках глушника. Потужність підвищується на середніх швидкостях, але зменшується на великих. При цьому ціна на глушник для скутера японського даного типу буде вищою, ніж на звукопоглинаючу продукцію.

Де придбати глушник на японський скутер в Україні.

Повна відповідність глушника для японської мототехніки заявленим характеристикам можлива лише у разі покупки оригінальних деталей. Таку продукцію здатні надати перевірені продавці, які безпосередньо співпрацюють зі світовими лідерами сфери мото запчастин.

В Україні цією торговою точкою є інтернет-магазин Мотоквартал. Ми пропонуємо всім українським мотолюбителям купити глушник на японський скутер за найкращими цінами, вибравши відповідні деталі з широкого асортименту якісної продукції. Досвідчені консультанти нашого магазину допоможуть підібрати запчастину, що повністю відповідає характеристикам вашого байка.

Відображення:
Вгору