0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Колінвали та шатуни для мото техніки

Купити колінвал скутера в Україні

Колінчастий вал відповідає за перетворення поворотних та поступальних рухів у обертальні, тим самим змушуючи заднє колесо скутера обертатися. Колінвал на скутер має досить просту конструкцію, але навіть це не захищає вузол від поломок. Якщо деталь вийшла з ладу, її необхідно негайно замінити на нову.

Конструкція колінвалу та причини його зносу

До складу цього вузла входить пара великих дисків, зв'язок між якими здійснюється за допомогою шатунної шийки. Причому вона розташовується не по центру, а має невелике зміщення до краю. Завдяки цим двом дискам забезпечується обертання валу з рівномірною швидкістю та у необхідному напрямку. Вони є такими собі маховиками. У центральній частині кожного диска є півосі, на яких кріпляться підшипники. Півосі йдуть у різні боки, а кінці валу передають енергію в генератор, потім через зчеплення на коробку передач.

Для чотиритактної мототехніки не часто потрібно купити колінвал на скутер,, тому що ця деталь вважається досить міцною. Але іноді виникають ситуації, коли заміна деталей у коленвалі все ж таки необхідна:

  • Бажаючи провести тюнінг свого мотоцикла, райдери практично завжди хочуть змінити технічні параметри мотора.
  • У колінвалі є сальники та підшипники, які особливо страждають при постійній експлуатації. Щоб провести їхню заміну, необхідно демонтувати колінвал, а потім поставити його на місце.
  • Діагностика коленвала потрібна в тому випадку, коли скутер перестав набирати обертів або є підозри на витік олії. Також може відчуватися підвищена вібрація двигуна, якої раніше не було.

Форсування колінчастого валу скутера

Щоб правильно реалізувати весь потенціал двигуна при тюнінгу, потрібно вибрати та купити колінвал скутера в Україні тюнінгового типу. Здатність переносити конкретні навантаження змушує райдерів купувати ту чи іншу модель відповідно до тих завдань, які необхідно вирішити за конкретного тюнінгу кожної моделі скутера.

Найчастіше буде досить просто посиленого коленвала від відомого виробника. Лише в найекстремальніших випадках, особливо за професійної участі в гонках, має сенс купувати гоночний вал, який також має чудові якості для повноцінного тюнінгу. Після цього потрібно підібрати підходящий недорогий шатун скутера, переналаштувати трансмісію та інші деталі заново, оскільки змінюється продування вікон циліндра та хід поршня.

Особливості заміни колінвала на своєму байку

Підготовці скутера чи мопеда до ремонту завжди передує зняття коленвала. Почувши вперше про "розколювання мотора", новачок може дуже здивуватися. Насправді, ні про яке механічне пошкодження вузла не йдеться. Мається на увазі лише відділення двох половиною мотора один від одного, і подальше вилучення коленвала. Також може знадобитися каталог шатунів на мотоцикл, щоб підібрати додаткові деталі.

Ремонт будь-якого вузла та агрегату вимагає певної вправності та деякої бази знань. Також існують універсальні правила, перевірені часом та схвалені досвідченими водіями. Будь-яке розтин мотоблока можна розглядати як справжнє хірургічне втручання. І чим стерильнішими будуть умови довкола, тим більш передбачуваним буде остаточний результат. Хоча ціна колінвала на скутер і невисока, навряд чи вам захочеться втратити гроші.

Не можна відхилятися від мануалу з ремонту мототехніки. Кожен посібник пишеться з урахуванням особливостей кожної конкретної моделі скутера, тому жодна рекомендація не має ігноруватися.

Де придбати коленвал на скутер в Україні.

Важливо не тільки підібрати колінвал від перевіреного бренду, але й місце придбання даних мото запчастин, щоб отримати високоякісний виріб, що відповідає заявленим робочим характеристикам. Інтернет-магазин Мотоквартал пропонує всім мотолюбителям з України широкий асортимент оригінальних запчастин та аксесуарів від найкращих світових брендів. Купити колінвал на китайський скутер у нас буде дуже зручно та вигідно!

Відображення:
Вгору