0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Центральні підніжки, пружини

Центральні підніжки, пружини

Бічною підніжкою, або бічною підставкою, що відкидається, укомплектовані практично всі мотоцикли. Що ж до центральних підніжок, то ними забезпечені далеко не всі мотоцикли, але їх власники за бажання можуть придбати відповідну модель мотоцикла центральну підніжку, з наступною установкою. Виконати встановлення центральної підніжки можна самостійно або за допомогою спеціалістів станції технічного обслуговування. У спеціалізованих магазинах з продажу запасних частин для мотоциклів легко можна підібрати центральну підніжку. Основними постачальниками цих виробів підприємства Китайської республіки. Їхні вироби, як правило, представлені в широкому асортименті, мають прийнятні ціни, але при покупці бажано звертати увагу на якість виробу.

Види центральних підніжок

Звичайно, у продажу є вироби не тільки китайських підприємств. З відомих компаній, що виробляють центральні підніжки, рекомендуємо звернути увагу на продукцію, що випускається під брендом Komatcu. У продаж надходять два види центральних підніжок. При використанні першого виду центральної підніжки під час стоянки обидва колеса мотоцикла стикаються з поверхнею, на якій встановлено мотоцикл. Другий вид центральної підніжки залишає просвіт між шиною заднього колеса та поверхнею, на якій встановлений мотоцикл. Переважна більшість власників мотоциклів вважають за краще встановлювати центральну підніжку другого типу. Причина – її гарна функціональність. Завдяки їй полегшується здійснення таких робіт, як ремонт заднього колеса, мастило мотоциклетного ланцюга, а також різноманітний дрібний ремонт.

Установка мотоцикла на центральну підніжку

Алгоритм установки мотоцикла на центральну підніжку виглядає приблизно так:

  • надаємо стійкість мотоциклу за допомогою бічної підставки;
  • пальцями лівої руки охоплюємо кермо мотоцикла, у той час як права рука захоплює сидіння, або будь-яку іншу деталь, що виступає в задній частині мотоцикла;
  • праву ногу, а точніше п'яту правої ноги, встановлюємо на педаль центральної підвіски;
  • утримуючи мотоцикл і не відриваючи ліву ногу, від поверхні, на якій встановлено мотоцикл, слід перенести вагу тіла на праву ногу;
  • візуально контролюємо, щоб обидві підставки центральної підніжки стикалися з поверхнею, де знаходиться мотоцикл;
  • встановлюємо бічну підставку в штатне становище;

Про пружини для мотоциклетних підставок

Всі види підставок мотоцикла, включаючи центральні, мають пружини. Кріплення пружин безпосередньо до підніжок мотоцикла здійснюється за допомогою спеціальних гачків. При виготовленні пружин використовують леговану сталь. Враховуючи умови, в яких доводиться працювати пружинам, вони повинні мати достатню міцність і бути стійкими до корозії. Легована сталь забезпечує міцність та тривалу роботу пружин без поломок. Боротися з іржею допомагає спеціальне антикорозійне покриття, яке наносять виробники при виготовленні пружин. Ще однією вимогою до пружин є їхня здатність до зміни своєї довжини незважаючи на те, що вони часто перебувають у стані напруги. Крім того, як би довго не експлуатувалася пружина, шуму та скрипу виробляти вона не повинна.

Де купити

Якщо ваш мотоцикл не обладнаний центральною підніжкою і ви вирішили її встановити, то найкращим рішенням буде звернутися до інтернет-магазину Мотоквартал. Тут за допомогою інформації, розміщеної на сторінках даного сайту, можна самостійно підібрати необхідну запасну частину. Крім того, можна звернутися безпосередньо до продавця або консультанта цього магазину, які нададуть посильну допомогу. У цьому магазині для вас відкриті такі можливості:

  • купити центральні підніжки та пружини до них
  • скористатися каталогом центральних підніжок та пружин;
  • дізнатися актуальну на день продажу ціну на центральні підніжки та пружини, а також купити їх недорого;
  • замовити центральну підніжку та пружини з доставкою, як до міста Києва, так і до будь-якого іншого міста України;
Відображення:
Вгору