0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Туризм, Кемпінг

Туризм, Кемпінг

Кожна людина, збираючись зробити, туристичну вилазку зобов'язана наперед продумати той перелік речей, який йому обов'язково знадобиться в поході. Звичайно, у кожного туриста є якісь свої особисті переваги і крім того враховується особливість конкретної подорожі. Адже піший похід суттєво відрізняється від автомобільного чи мотоциклетного туризму. Та й пішки подорожувати можна по-різному. Це може бути похід по пересіченій місцевості, водний чи гірський туризм, а хтось взагалі воліє подорожувати автостопом. Тому і список речей, для різного виду туризму та для різних індивідуальностей буде різним.

Але є певний перелік речей, який стане в нагоді для більшості видів туризму і буде корисним будь-якій людині. Тим, хто подорожує за допомогою туристичної фірми, у цьому плані простіше, тому що досвідчені інструктори завжди зможуть підказати, що в першу чергу буде потрібно на тому маршруті, який вони й запланували. Всім іншим, у яких таких консультантів немає, доведеться самому вирішувати, яким буде перелік взятих із собою речей та туристичного приладдя. Як правило, складаючи список поділяють його на три частини. У першій частині розміщують речі, які необхідно взяти обов'язково, у другій, ті, які можна назвати рекомендованими. А в третій будуть вказані речі так би мовити «для себе», без яких можна б і обійтися, але вони створюють гарний настрій або є нагадуванням про щось приємне для розуму та тіла.

Про обов'язкові речі для турпоходу

Говорячи про першу частину такого списку, насамперед варто зупинитися на рюкзаку. Якщо коротко, то рюкзак має бути виготовлений із якісного матеріалу, розрахований на застосування в будь-яких погодних умовах, у комплекті мати чохол від дощу. Об'єм такого рюкзака може бути різним, але його має із запасом вистачати для укладання всіх необхідних речей. Для дівчат або жінок рекомендується рюкзак об'ємом від сорока до шістдесяти літрів, а чоловікам від вісімдесяти до ста літрів. Обов'язково слід визначитися з тим, куди ви помістите гроші та документи. З одного боку, необхідно забезпечити до цих предметів швидкий і легкий доступ, а з іншого вони не повинні постраждати від вологи, ні в якому разі їх не можна втратити, та й від нечистих на руку людей захистити їх теж необхідно. Багато туристів схиляються до розміщення грошей, документів та різного іншого потрібного дріб'язку в окремій невеликій сумці.

Якщо похід передбачає ночівлю на природі, або ви знаєте, що протягом світлового дня будуть тривалі привали і бажаний захист від променів сонця або дощу, необхідно взяти з собою намет. Можливо, що за певних умов буде виправдано наявність просто якісного тенту, з можливістю кріпити його різними способами. Що стосується намету, то він повинен мати гарну водостійкість, причому не тільки верху, а й бічних стінок, а також дна. Великим плюсом буде наявність вентиляції та москітної сітки. Само собою вага такого намету повинна бути невеликою, а сама вона не повинна бути громіздкою.

Не варто економити на таких необхідних у поході речах, як спальний мішок, килимок туристичний або складаний стільчик. Перед покупкою спального мішка слід уточнити всі його характеристики, переконатися, що він виготовлений відомою компанією і сумніватися в його якості не доводиться. Якщо все вас влаштовує, то беремо та купуємо. Також поводимося з туристичним килимком, а стільчик обов'язково має бути складним, легким і в той же час досить міцним, щоб витримати вашу вагу.

Де купити

Отже, якщо ви готуєтеся йти в похід, то звертайтеся до нашого інтернет-магазину, де ви зможете:

  • купити раноподібні товари для туризму та кемпінгу;;
  • замовити необхідні вироби для туризму та кемпінгу з доставкою їх до міста Києва, або будь-якого іншого міста України;
  • уточнити ціни на предмети для туризму та кемпінгу, отримавши при цьому можливість купити їх недорого;
  • використовувати каталоги предметів для туризму та для кемпінгів;
Відображення:
Вгору