0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Задні сидіння

Задні сидіння

Розрізняють три види сидінь, які можуть бути встановлені на мотоциклі. Один з цих видів передбачає наявність лише сидіння водія, а значить перевозити на такому мотоциклі пасажирів не можна. Два інших варіанти надають можливість перевезення пасажира, але самі сидіння влаштовані по-різному. В одному випадку сидіння водія та пасажира виконане, як єдине ціле, а в другому, це окремі сидіння. Їзда на мотоциклі поодинці і з пасажиром досить сильно відрізняються один від одного. Сидіння водія мотоцикла повинно дозволяти йому спокійно та впевнено справлятися з керуванням мототранспортного засобу. Що стосується пасажирського сидіння, то воно також має відповідати певним вимогам. Головне, щоб пасажир міг розміститися на ньому зручно та комфортно, і при цьому не створював проблем водію мотоцикла під час спільних поїздок.

Основні виробники задніх сидінь

Якісно виготовлене заднє сидіння мотоцикла є одним із складових елементів безпеки поїздки на мотоциклі. Такі сидіння, що дозволяють пасажиру почуватися впевненим за спиною водія, випускають відомі компанії, продукція яких зарекомендувала себе з найкращого боку. До таких компаній фахівці відносять: Le Pera, SADDLEMEN та Viper. Застосовувані якісні матеріали для виготовлення задніх сидінь мотоцикла, надійність та відмінний дизайн, вже протягом значного періоду часу, дозволяють їм займати лідируючі позиції у світі з випуску вищезгаданих виробів. З недавніх пір вони з'явилися серйозні конкуренти від імені підприємств, територіально розташованих у Китайській республіці. Ці підприємства не тільки з кожним днем ​​за якістю наближаються до європейських стандартів, але й завдяки невисоким цінам, а також різноманітним асортиментом роблять свою продукцію все більш привабливою для споживачів.

Підготовка водія та пасажира до спільної поїздки

Перед початком руху на мотоциклі як водію, так і пасажиру необхідна відповідна підготовка. Зокрема господар мотоцикла, якщо звичайно в його транспортному засобі є регульована підвіска, повинен зробити її налаштування з урахуванням того, що за ним буде розташований пасажир, а відповідно збільшиться навантаження на мотоцикл, у зв'язку зі збільшенням загальної маси. Для пасажира підготовка починається з правильного екіпірування. Пасажир не менше водія має бути готовим до виникнення різних екстремальних ситуацій на дорозі. Для поїздок як пасажир на мотоциклі бажано одягнути шкіряну куртку, мотобрюки, або принаймні щільні джинси та високі шкіряні чоботи. Останній аксесуар стане в нагоді для захисту ніг від вихлопних газів, здатних викликати опік шкірних покривів, а також від різних дрібних твердих предметів, що летять з-під коліс мотоцикла.

Порядок посадки на мотоцикл

Про зручний і надійний шолом думаю можна і не говорити. Незалежно від його вартості, голова по будь-якому коштує дорожче, крім того, шолом на голові, як водія мотоцикла, так і його пасажира обов'язковий під час поїздок. Не будуть зайвими також такі аксесуари, як окуляри, якщо шолом не обладнаний щитком, а також рукавичок. Як правило, висота пасажирського сидіння не дозволяє пасажиру діставати ногами до поверхні дорожнього покриття, тому при посадці на мотоцикл слід дотримуватися такого алгоритму. Водій прибирає бічну чи центральну підніжку мотоцикла та встановлює його вертикально. Після того, як він зайняв своє місце, можна сідати пасажиру. Для впевненості та підтримки рівноваги не зайвим буде покласти руки на плечі водію та здійснити посадку.

Придбати якісне заднє сидіння можна у спеціалізованих магазинах з продажу запасних частин для мотоциклів, а також у нашому інтернет-магазині. Звернувшись до нас, у вас з'явиться можливість:

  • купити задні сидіння для свого мотоцикла;
  • замовити заднє сидіння з доставкою до міста Києва, або будь-якого іншого міста України;
  • дізнатися ціну на заднє сидіння та придбати його недорого;
  • скористатися каталогом задніх сидінь;
Відображення:
Вгору