0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Захист керма та важелів

Захист керма та важелів

Виробники мототранспортної техніки з огляду на побажання споживачів збільшили кількість марок та типів мотоциклів, призначених для здійснення подорожей або для участі у мотокросових змаганнях. Якщо до цих пір для цих цілей в основному використовувалися великі і важкі мотоцикли, то в даний час можна придбати як ендуро, здатні розвивати високі швидкості, так і пітбайки, що відрізняються невеликою вагою. Всі перелічені види мотоциклів придатні для здійснення мотоподорожей, які господарі можуть отримувати масу позитивних емоцій насолоджуючись поїздкою.

Про безпеку

Але є й негативний момент. Їзда по ґрунтових дорогах, подолання лісосмуг та водних перешкод, високі швидкості на магістралях, різноманітні інші перешкоди значно підвищують ймовірність отримання травми або пошкодження транспортного засобу. Для підвищення власної безпеки більшість байкерів використовують захисне екіпірування. Для захисту мотоцикла також можна використовувати різні засоби, які допоможуть запобігти пошкодженню або руйнуванню деталей або конструктивних елементів.

Найкращі виробники захисту керма

Одним із вразливих місць мотоцикла під час поїздок вважають кермо та всі закріплені на ньому деталі (важелі, дзеркала та ін). Крім того, руки водія практично постійно знаходяться на рукоятках керма і можуть бути травмовані каменями або гілками дерев, що відлітають з-під коліс, якщо маршрут пролягає через лісисту місцевість. Виконати захист керма, важелів та рук можна за допомогою спеціальних захисних елементів, які виробляють такі відомі компанії, як Bike IT, LUCAS, Oxford, VICMA, GJCT, KOMATCU, KURYAKIN, RDMOTO, RENTHAL, RIDE IT, Scooter-M, ZAP TECHNIX, і навіть підприємства Китайської республіки.

Споживачі відзначають відмінну якість продукції перерахованих вище компаній. А тим, хто хоче заощадити, рекомендується звернути увагу на вироби китайських виробників. Колишні уявлення про те, що все китайське, це або неліквід, або одноразовий мотлох, пішли в минуле. Широкий асортимент плюс якість продукції, яка неухильно за своїми параметрами наближається до європейських стандартів, ось коротка характеристика сучасних товарів з Китаю. В асортименті різні запобіжні аксесуари, включаючи елементи захисту рук, всілякі кріплення (набори анкерів, шайб та болтів), а також адаптери для регулювання товщини стінок керма.

Про рульові дуги

Модним елементом, що дозволяє захистити руки та розташовані на ньому важелі, були й залишаються кермові дуги. З їхньою допомогою зміцнюється кермо, завдяки збільшенню жорсткості всієї конструкції. Ефективним захистом рук при поїздках пересіченою місцевістю вважають пластмасові щитки, що встановлюються на кермо. Вони приймають на себе удари гілок, захищаючи таким чином як руки водія, так і поверхню керма. Для запобігання пошкодженням внаслідок падіння мотоцикла застосовують анкери, які вставляють у кермо. Весь захист, що встановлюється на кермі - знімний, і при необхідності може бути швидко демонтований. У продаж захист керма надходить у різних колірних варіантах, тому кожен має можливість підібрати захисний набір за своїм смаком.

Де купити

Захист для керма, важелів або рук, виготовлений із пластику, доказав свою ефективність. Вона проста у виготовленні та придбати її можна за відносно невисокими цінами. Прийнявши рішення купити та встановити захист керма, рекомендуємо звертатися лише до перевірених, спеціалізованих торгових організацій, які реалізують запасні частини для мотоциклів. До таких організацій належить і наш інтернет-магазин. Придбати необхідні деталі можна, як самостійно, так і за допомогою продавців або консультантів магазину. Звертайтесь і ви зможете:

  • купити захист керма та важелів, підходящу саме для вашої марки мотоцикла;
  • дізнатися ціну на захист керма та важелів та придбати її недорого;
  • скористатися каталогом захисту керма та важелів;
  • замовити захист керма та важелів з доставкою, як до міста Києва, так і до будь-якого іншого міста України;
Відображення:
Вгору