0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Втулки колеса, гайки, осі

Втулки колеса, гайки, осі

Нормальне функціонування колеса будь-якого мототранспортного засобу неможливе без певних додаткових деталей. До таких можна віднести втулки, осі та гайки. Так як правильна робота колеса дуже сильно впливає на безпеку при поїздках, всі перераховані деталі повинні бути якісними, мати достатню міцність і довговічність. Цілком відповідає всім вимогам продукція таких компаній, як 4Ride, All Balls, BREMBO, DRAG SPECIALTIES, RDMOTO, RMS, VICMA, JS, MOTOTECH, SKF, а також окремих підприємств Китайської народної республіки. До речі, китайські фірми в даний час змогли домогтися значного підвищення якості своїх товарів, що поставляються на світовий ринок. Асортимент не скоротився, а ціни залишилися привабливими, особливо для європейських покупців.

Втулка

Втулка в машинобудуванні дуже поширена деталь. При виготовленні їй надають циліндричну чи конічну форму. Крім того втулка має осьовий отвір, в якому може бути розташована деталь, що сполучається. Втулки бувають різними за призначенням. Основними видами втулок вважаються сполучні, перехідні, підшипникові, закріплювальні та деякі інші. Плюс до цього втулки розрізняють за такими параметрами як захищеність від зовнішніх впливів, наявність додаткових пристроїв і міцність. Особливою різноманітністю додаткових пристроїв на втулках, відрізняються велосипедні та мотоциклетні колеса. Йдеться про втулки з вбудованими гальмами та про втулки, всередині яких здійснюється перемикання передач. Корпуси втулок виготовляють із алюмінієвих сплавів, а також із сплавів титану.

Гайка

Одним з найпопулярніших видів з'єднань, вважається різьбове з'єднання, в якому, як правило, є гайка. В основному гайки випускають шестигранної форми, а всередині виконують метричне або дюймове різьблення. Найбільш ефективним інструментом для кріплення гайки є гайковий ключ. Звичайно, закрутити гайку можна і за допомогою, наприклад, плоскогубців, але такий спосіб менш надійний. Для гайки обов'язково наявність ще одного різьбового елемента. Це може бути гвинт, шпилька або болт. У якісних різьбових з'єднаннях найчастіше використовують одну або кілька шайб. Крім шестигранних розрізняють корончасті, квадратні, а також гайки виконані під баранчик або з фланцем. Для виготовлення гайки, крім звичайної сталі, можливе застосування нержавіючого або оцинкованого заліза. З цього матеріалу виготовляють високоміцні гайки з наступним встановленням у місцях, де це потрібно.

Осі та вали

вали та осі. І ті та інші застосовуються з метою фіксації найрізноманітніших тіл обертання. Це можуть бути як шківи або шестерні, так і ротори. На відміну від валів, осі в механізмах бувають нерухомими і обертовими. І ті й інші виготовляються з металу, а в перерізі мають круглу форму. Прямі види валів конструктивно нічим не відрізняються від осей. А ось призначення у них залишається різним. Вали передають момент сили, що створюється завдяки обертанню деталей, тоді як вісь просто бере він вплив зовнішніх сил.

 

Де купити

Усі перелічені у цій статті деталі використовуються, зокрема, й у колесі. На жаль, у кожної з цих деталей є свій, встановлений безпечний термін експлуатації. Відповідальний та уважний підхід до цих частин колеса дозволить своєчасно визначити їх критичний знос та виконати заміну тих з них, які надалі експлуатувати буде небезпечно. Вирішити подібні проблеми не важко, якщо звернутися до нашого інтернет-магазину. Після цього у вас з'явиться можливість:

  • купити втулки колеса, гайки та осі;
  • скористатися каталогом втулок колеса, гайок та осей;
  • дізнатися ціни на втулки колеса, гайки, осі та купити необхідне недорого;
  • замовити втулки колеса, гайки та осі з доставкою до будь-якого міста України, включаючи Київ;
Відображення:
Вгору