0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Важелі гальма ножного

Лапки гальма та пружинки

 
Гальмівна система мотоцикла призначена для зниження його швидкості аж до повної зупинки. Так, подобається нам швидкість, шум зустрічного вітру у вухах, шелест колісної гуми від зіткнення з асфальтом, рівний, потужний гул двигуна, але рано чи пізно доводиться зупинитися, причому іноді це гальмування доводиться здійснювати негайно.

У мотоциклах, скутерах та іншій подібній техніці передбачається, що гальмування може виконуватися як переднім, так і заднім гальмом. Однак є деякі моделі мотоциклів, у яких система гальмування є комбінованою. Так при натисканні на ручку переднього гальма у таких мотоциклів автоматично включається і заднє гальмо, правда з дотриманням певних пропорцій. Не відкрию ніякого секрету, якщо скажу, що переднє гальмо мотоцикла повинно гальмувати більш ефективно, ніж заднє гальмо.

Заднє гальмо у різного виду мотоциклів, має різні конструктивні особливості. Як правило, він є гальмом барабанного типу. З правого боку мотоцикла встановлено важіль або як його ще називають лапкою заднього гальма. Завдяки цій лапці і передається зусилля на гальмівні колодки, які в свою чергу шляхом тертя про внутрішню поверхню барабана, що обертається і здійснюють гальмування.

 Зображення, розміщене на цій сторінці, дає загальне уявлення про те, як виглядає лапка заднього гальма, а також пружинка, яка бере участь у роботі цього механізму. Наш Інтернет магазин, за доступними цінами пропонує своїм клієнтам, купити необхідну деталь, причому доставка здійснюється як в місто Київ, так і в інші міста України.

Рекомендуємо при виборі гальмівної лапки враховувати найголовнішу вимогу: необхідно, щоб вона забезпечувала зручність при гальмуванні, тобто. нога, розташована на цій лапці, повинна почуватися комфортно. Основний принцип – «робити під себе», адже з огляду на велику кількість регулювань, рекомендованих фахівцями, а також розкид параметрів та різні антропологічні особливості кожного водія, виготовити уніфіковану лапку неможливо.

Навряд чи хтось візьметься заперечувати той факт, що найголовніша система у мотоциклі, це гальмівна система. Щоправда, згадуючи перші мотоцикли можна констатувати, що гальмівна система там була відсутня, як така зовсім. У тих, хто їздив таким мотоциклом, здійснити гальмування можна було лише за допомогою власних нижніх кінцівок. Швидкості на той час правда не можна порівнювати із сучасними, але докази того, що такий спосіб гальмування явно неефективний, отримували багато мотоциклістів.

Важель ножного гальма не є витратною запасною частиною і при дбайливому або хоча б акуратному зверненні може без проблем служити довгий час. Цей виріб, виготовлений із міцного матеріалу, практично не ламається, хоча можуть знайтися «фахівці», здатні пошкодити і цей елемент гальмівної системи. Звичайно існує небезпека придбати важіль гальма, виготовленого кустарним методом з неякісного матеріалу, але для запобігання таким випадкам є дієвий рецепт. Купуйте всі необхідні вам запасні частини лише у спеціалізованих торгових точках, у яких ви впевнені. Крім того, постарайтеся переконатися, що куплений вами виріб, випущений відомим виробником.

Передумови заміни важеля

Крім поломки гальмівного важеля ножного можуть виникнути й інші передумови для його заміни. Підібрати гідний екземпляр для заміни може допомогти як сайт, на сторінках якого ви зараз знаходитесь, так і інші сертифіковані спеціалізовані торгові точки з продажу запасних частин для мотоциклів. Головний критерій відбору, якому має відповідати куплений вами виріб, - це збереження безпеки переміщень, після того, як ви встановите цей виріб на свій мотоцикл. Якщо цей продукт не створює вам труднощів при їзді, користуватися ним зручно і комфортно, то все було зроблено правильно.

Велике значення має можливість встановити важіль ножного гальма так, щоб не виникало сумнівів щодо надійності його кріплення. При покупці бажано зробити ретельний огляд і при цьому перевірити правильність форми виробу, якість матеріалу, з якого він виготовлений і переконається в його стійкості до зовнішнього механічного впливу. Не останньою справою буде привабливий зовнішній вигляд важеля, а також його висока опірність до стирання.

Рекомендації для безпечного гальмування

Для досягнення ефективного гальмування слід дотримуватись деяких правил. Намагайтеся виключити ситуації, коли у вас одночасно з натисканням важеля гальма, ручка газу підтримує високі обороти двигуна. Справа в тому, що в вищеописаному випадку можлива ймовірність того, що заднє колесо втратить контакт з дорогою. Слід також пам'ятати, що гальмування за допомогою лише заднього колеса в переважній більшості випадків буде неефективним.

Не варто боятись здійснювати гальмування за допомогою переднього колеса. Перекинутися вперед вам навряд чи вдасться, а ось своєчасно зупинитися перед перешкодою швидше за все вийде. Намагайтеся тиску на важіль гальма здійснювати м'яко, плавно і головне поступово. Практично не вдасться уникнути падіння при зриві та втраті контакту переднього колеса з дорожнім покриттям. Імовірність такого результату збільшується в рази при застосуванні різкого зусилля на важіль гальма.

Для правильного та ефективного гальмування існує ціле зведення правил, викласти які тут неможливо. Сподіваємося, що якщо у вас і виникла потреба замінити важіль гальма ножа, то це ніяк не пов'язано з дорожньо-транспортною пригодою. У будь-якому випадку, з чим би не була пов'язана причина заміни такого важеля, можна сміливо звертатися до нашого інтернет-магазину. Продавці, фахівці або консультанти цього магазину зможуть надати вам таку допомогу, після якої вам не важко.

  • купити важіль ножного гальма найкращої якості;
  • замовити важіль ножного гальма з доставкою до будь-якого населеного пункту нашої країни, починаючи з її столиці міста Києва;
  • для пошуку потрібного важеля ножного гальма застосувати відповідний каталог;
  • точно визначити ціну важеля ножного гальма та придбати його недорого, враховуючи можливу знижку від магазину;

 
Відображення:
Вгору