0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Підніжки бічні, пружини

Підніжки бічні, пружини

Практично всі моделі мотоциклів обладнані бічними підніжками водія мотоцикла, а також його пасажира. Крім того, що підніжка мотоцикла створює комфортніші умови при посадці та висадці, так вона ще й може служити елементом тюнінгу. Вибір підніжок для мотоцикла є величезним, чому сприяють такі відомі компанії, як RMS, EVO, KOMATCU, ZAP TECHNIX, а також підприємства Китайської республіки. Необхідність заміни підніжки мотоцикла може виникнути у разі її поломки, наприклад в результаті аварії, а також якщо господар мотоцикла вирішив поліпшити зовнішній вигляд свого байка, шляхом встановлення яскравих підніжок, що кидаються в очі.

Про додаткові підніжки

Крім штатних бічних підніжок багато мотоциклістів, особливо любителі далеких туристичних подорожей, встановлюють додаткові підніжки на мотоциклетні дуги. Завдяки таким підніжкам, які мають англійську назву "highway pegs", що перекладається, як "кілочки шосе" або "шпильки", водій мотоцикла має можливість змінювати положення тіла, якщо затікають окремі групи м'язів. Установка таких підніжок дає можливість не робити частих зупинок на маршруті для розминки і вони не ускладнюють керування мотоциклом, оскільки потреби в частому використанні важеля або важеля перемикання передач відсутня. Жодних труднощів у приведенні додаткової підніжки в робоче положення і назад не виникає завдяки встановленій підпружиненій конструкції.

Вимоги до пружин

Стабільність роботи, надійність та зручність користування підніжками мотоцикла, у тому числі і центральної, забезпечують пружини. Для їхнього кріплення використовують спеціальні гачки. Самі пружини, як правило, виготовляють із легованої сталі, показники міцності якої повинні перебувати на високому рівні та забезпечувати надійну та тривалу роботу. Як і будь-який виріб з металу пружини схильні до корозії. Щоб не допустити швидкого утворення іржі на поверхні пружини, її покривають спеціальним антикорозійним покриттям. Крім того, така пружина повинна мати можливість добре змінювати свою довжину, навіть у стані напруги. Не повинні бути страшні пружині підніжки та високі навантаження, які можуть впливати на неї тривалий час. Незважаючи на тривалість експлуатації пружина підніжки не повинна створювати шуму, або скрипу, в той час коли її приводять у дію.

Підніжки для спортивних мотоциклів

Не оминають своєю увагою конструктори та мотоцикли спортивного типу. Спеціально їм було розроблено звані регульовані підніжки. З їхньою допомогою власник мотоцикла має можливість зайняти найбільш зручну для їзди позу, залежно від навколишніх умов. Це може бути переміщення містом із насиченим трафіком, або, наприклад, гоночні змагання на мотоциклетному треку. У самій підставці під ногу виконані отвори, які дозволяють легко регулювати положення підніжки, а саме зрушувати її в різних напрямках, як вниз або вгору, так і назад або вперед. Кут нахилу можна також відрегулювати. У комплекті до регульованої підніжки додаються педаль гальма та важіль для перемикання швидкостей..

Де придбати підніжки та пружини

Незалежно від того, з якою метою господар мотоцикла вирішив здійснити заміну підніжки, або встановити додаткові підніжки, що регулюються, труднощів з їх підбором не буде. Ці вироби в широкому асортименті представлені в різних спеціалізованих торгових точках із продажу запасних частин для мотоциклів, включаючи наш інтернет-магазин. Скориставшись інформацією зі сторінок сайту цього магазину, можна самостійно підібрати необхідну деталь, або ж звернутися за допомогою до продавців та консультантів магазину. В результаті з'явиться можливість:

  • купити бічні підніжки та пружини до них
  • дізнатися про актуальні ціни, як на підніжки мотоцикла, так і пружини для підніжок;
  • замовити підніжки бічні та пружини з доставкою до міста Києва, а також будь-яке інше місто України;
  • скористатися каталогом бічних підніжок та пружин;
Відображення:
Вгору