0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Засіб для догляду

Засіб для догляду

Справжній байкер чи мотоцикліст завжди прагне підтримувати свій транспортний засіб у ідеальному стані. Це твердження відноситься не тільки до технічного стану мотоцикла, але і до його зовнішнього вигляду. Для догляду за мотоциклом виробники освоїли випуск величезної кількості коштів. Особливою популярністю користуються засоби для декоративного відходу від таких компаній, як K&N, Mannol, Motul, Leatt BRACE, MACNA та PROGRIP. Зокрема для очищення будь-яких пофарбованих поверхонь, а також тканини, пластику або металу від забруднень, можна скористатися біорозкладним, концентрованим очисником від компанії «MOTUL», назва якого – E2 Moto Wash.

Користуватись цим засобом дуже просто. Достатньо розпорошити його невелику кількість на забруднення і за кілька хвилин протерти ганчіркою, та був змити водою. За відсутності води, але за умови, що забруднення не надто сильне, ця компанія пропонує скористатися таким засобом, як E1 Wash & Wax. Його можна розпорошувати на суху поверхню, а потім протирати за допомогою ганчірки. Поверхня буде очищена, а лакофарбове покриття захищене від пошкоджень. Для колісних дисків, зовнішній вигляд яких дуже важливо для всього мотоцикла, пропонується застосовувати E3 Wheel Clean. З його допомогою не важко очистити колісний диск, при цьому пофарбовані деталі байка не будуть пошкоджені.

Засіб для видалення подряпин

На пластикових та лакофарбових поверхнях мотоцикла часто з'являються подряпини. Якщо їхня глибина незначна, то скориставшись E8 Scratch Remover можна не тільки усунути подряпини, але й видалити забруднення, а також відновити блиск. Не можна застосовувати цей засіб і для очищення мотошолома. Для ефективного очищення на поверхню бажано нанести Moto Wash, після чого відполірувати за допомогою Scratch. Для пофарбованих, лакових та пластикових поверхонь ефективним буде застосування E5 Shine&Go Silicon Clean. Цей засіб допоможе не тільки очистити і захистити поверхню, що обробляється, але і додасть їй блиск. Цей засіб знаходиться в балоні. Достатньо його розпорошити на поверхню, що обробляється, а потім протерти м'якою ганчіркою.

Засіб для матових та хромованих поверхонь

Не забув виробник і про матові пластикові поверхні, які також можуть бути присутніми в мотоциклі. Для таких випадків існує спеціальний засіб – E11 Matt Surface Clean. Окрема тема – це хромовані поверхні мотоцикла. Спеціально для них було створено крем E6 Chrome & Alu Polish. Невелика кількість цього крему, плюс шматок м'якої чистої тканини, плюс невеликі витрати власної енергії та алюмінієві, і хромовані деталі набувають свого первісного блиску. Що стосується сидінь, то переважно вони можуть мати вінілову або шкіряну поверхню. Хорошим рішенням для очищення вінілової поверхні буде застосування E4 Perfect Seat, а у випадку зі шкірою – M3 Perfect Leather. Обидва засоби не тільки відновлюють і очищають поверхню сидінь, а й покривають поверхню захисною плівкою. За допомогою засобу для догляду за шкірою можна також відновлювати поверхні курток, взуття або сумок.

Де купити засіб для догляду

Існують засоби і для очищення різних частин мотоцикла від органічних залишків (E7 Insect Remover), яких може з'явитися велика кількість з огляду на те, що переважна кількість поїздок відбувається влітку. Є також різні засоби для догляду як за зовнішньою, так і внутрішньою поверхнею шолома. Не варто забувати і про особисту гігієну. В одній статті неможливо зробити огляд усіх засобів догляду за мотоциклом. Тому для тих, кому цікава ця тема, пропоную скористатися відповідними сторінками сайту інтернет-магазину Мотоквартал і підібрати необхідний вам засіб догляду. Звертайтесь та отримайте можливість:

  • купити засіб або засоби догляду за мотоциклом;
  • скористатися каталогом засобів для догляду за мотоциклом;
  • замовити засіб для догляду з будь-яким містом України, включаючи її столицю, місто Київ;
  • дізнатися ціни на засоби догляду за мотоциклом і купити їх недорого;
Відображення:
Вгору