0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Тюнінг підвіски

Тюнінг підвіски

Як правило, тюнінг підвіски зводиться в основному до двох речей. Це встановлення клапана для повітря на передній амортизатор та зниження підвіски. У першому випадку на передній амортизатор встановлюється повітряний клапан, або золотник, за допомогою якого можна стравити з амортизатора, що там накопичився за час поїздки повітря. Крім того, що такий клапан допоможе зняти тиск, що накопичився в амортизаторі, він ще виконує декоративну роль, прикрашаючи передню частину мотоцикла. Питання, чи встановлювати такий клапан, із завидною постійністю мусується на різних мотоциклетних форумах, але до єдиної думки учасники цих форумів прийти не можуть. Наша думка: такі питання кожен мотоцикліст має вирішувати індивідуально, залежно від марки мотоцикла та умов його експлуатації.

Ще одне дискусійне питання стосується зниження підвіски мотоцикла. Причин, які змушують мотоцикліста вдатися до зниження підвіски, може бути кілька, і слід визнати, що серед них є цілком об'єктивні. У всякому разі промисловість, що працює на мотоциклетний ринок, випускає як повітряні клапани для переднього амортизатора, так і набори для заниження підвіски. Серед них відома та популярна компанія LUCAS, а також ZAP TECHNIX. Як і надійність продукції цих підприємств ніхто не сумнівається, і крім того, якщо вони ці елементи тюнінгу виробляють, значить це комусь потрібно. Тож усі суперечки та дискусії з приводу тюнінгу підвіски абсолютно марні. Покупці голосують за наявність таких деталей за допомогою своїх гаманців.

Про заниження підвіски

І трохи про заниження підвіски. Проблема заниження підвіски виникає найчастіше через невідповідність зростання мотоцикліста, висоті мотоцикла. Багато байкерів мають бажання діставати до дорожнього покриття двома ногами одночасно. Але в цьому особливої ​​потреби немає. Достатньо буде, якщо до дорожнього покриття можна дотягнутися хоча б однією ногою і при цьому змістити центр ваги своєї п'ятої точки до краю сидіння у бік витягнутої ноги. Якщо і в цьому випадку відчути тверду поверхню дороги не вдається, тоді необхідно пробувати інші варіанти. Таку дію, як покупка іншого мотоцикла, навіть розглядати не будемо, тому що всім знайома ситуація, коли подобається ця, конкретна модель і марка мотоцикла і ніщо інше замінити її не може. А ще можна спробувати купити взуття на спеціальній, потовщеній підошві. Спочатку правда доведеться з'ясувати наскільки товстою має бути підошва і чи зможе покупець такого взуття взагалі на ньому ходити. І другий момент – купити таке взуття дуже проблематично, але можна замовити у профільних підприємствах.

Перед тим, як приступити до процедури заниження підвіски, можна спробувати замінити його сидіння на занижене, а якщо в каталогах такого не знайдеться, то прямий шлях в ательє з метою перетяжки і заниження штатного сидіння ніхто не перекривав. А принизити підвіску ніколи не пізно, але головне зробити це продумано, щоб не нашкодити самому собі. Необхідно враховувати, що конструктори та інженери свій хліб теж їдять недаремно і такі речі, як геометрія мотоцикла, його кінематика, пропорції, різні налаштування та баланс ходових якостей прораховували і неодноразово. Порушити все це можна легко, а от відновити...

Де придбати елементи тюнінгу

Проте всі охочі провести тюнінг підвіски свого мотоцикла запрошуються в інтернет-магазин Мотоквартал. Самостійно або за допомогою наших продавців, консультантів ви завжди зможете підібрати необхідні запасні частини. Крім того, після звернення у цей магазин у вас з'являться такі можливості:

  • купити елементи тюнінгу підвіски;;
  • замовити деталі тюнінгу підвіски з доставкою до міста Києва, або будь-якого іншого міста України;
  • скористатися каталогом деталей для тюнінгу підвіски;
  • дізнатися конкретну ціну на деталі для тюнінгу підвіски та купити їх недорого;
Відображення:
Вгору