0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Крильчатки та щоки варіатора

Купити щоку варіатора скутера в Україні

Варіатор виступає складовою важливою деталлю і застосовується у двигунах транспортних засобів. У випадку зі скутером використовується у трансмісії. Головне призначення варіатора скутера – забезпечення потрібного швидкісного режиму, і останню роль цьому грає нерухома щока варіатора.

У скутерах найчастіше використовується клинопасовий варіатор. Пристрій цього типу варіатора наступне: ведучий шків, клиноподібний і ведений ремені. Його робота залежить від кількості обертів самого двигуна. Такий пристрій набагато простіше стандартної ручної коробки та АКПП. Також заміна та ремонт коштують набагато дешевше на відміну від класичних коробок.

Стан варіатора та знос деталей

Багато скутерів навіть не підозрюють, що при поїздках з часом може зноситися крильчатка варіатора в Києві. А саме бічна поверхня варіатора там, де ремінь виходить з маленького радіуса на великий. Як правило, варіатор може проходити 10-15 тисяч кілометрів, якщо періодично заглядати під кришку варіатора і проводити чистку.

Ремінь обертається на осях та створює високе тертя, яке згодом з'їдає геометрію чашки варіатора. Більш того, під кришкою варіатора практично завжди знаходиться пил та пісок. Особливо за відсутності прокладки між кришкою картера та двигуном.

Крильчатка варіатора в Україні може зноситися, і це спричинить:

  • Падіння максимальної швидкості
  • Зниження тяги на підйомах або при їзді вдвох.
  • Виникнення ривків та провалів при розгоні..
  • Швидкого зношування ременя варіатора.

Як розібрати та оглянути варіатор

Перед тим як купити щоку варіатора, необхідно переконатися у зносі цього елемента. Щоб зняти варіатор, потрібно відкрутити бічну кришку варіатора від двигуна, зафіксувати шків варіатора і відкрутити гайку. Після того, як відкрутили шків варіатора – дістаємо деталь. Акуратно потягніть варіатор на себе, притримуючи пальцями задню кришку. Варіатор складається з двох частин, усередині яких встановлені ролики варіатора.

Коли варіатор вже знятий, можна розпочинати огляд та діагностику варіатора. Перше, що слід звернути увагу, це робоча поверхня варіатора. Саме вона схильна до зносу. Якщо видно канавки, в яких ремінь переміщається, це стане підтвердженням, що настав час підібрати і купити щоку для варіатора. Щоб оцінити глибину канавок, необхідно додати до поверхні варіатора щось рівне, підійде штангенциркуль, товста металева лінійка, куточок або інший рівний предмет.

Наступний момент полягає в огляді робочих поглиблень усередині щоки варіатора, де розходяться ролики. Згодом ролики варіатора протирають бічні поверхні варіатора і починають підклинювати або не виходять на повний радіус. Внаслідок цього також може знадобитися нова недорога щока варіатора.

Тюнінг крильчатки варіатора на скутері

Провідний шків варіатора складається з рухомої та нерухомої щоки. Рухливу щоку, як правило, називають варіатором, саме всередині неї знаходяться ролики. З іншого боку ремінь упирається в нерухому щоку, яка одночасно служить також для охолодження варіатора, а саме, рятує ремінь від перегріву. Говорячи про тюнінг цієї деталі, ми маємо на увазі також нерухому щоку.

Іноді, після збільшення обертів і навантаження на двигун загалом, стандартного розміру лопастей буває недостатньо, у цілому ремінь і варіатор загалом перегріваються, після чого знижується ефективність. Тюнінг крильчатки варіатора передбачає встановлення нерухомої щоки з великим розміром лопастей охолодження, а також, у деяких випадках, саму деталь більшого радіусу.

Де купити щоку варіатора на скутер в Україні

Для покупки якісної щоки варіатора необхідно знайти надійного постачальника, який має бездоганну репутацію. В Україні таким продавцем є інтернет-магазин "Мотоквартал", давно відзначений багатьма мотолюбителями, за високу якість продукції. Вибрати та придбати деталі у нашому магазині допоможе широкий асортимент оригінальних британських запчастин та досвідчені консультанти. При цьому ціна крильчатки варіатора скутера буде найкращою по країні.

Відображення:
Вгору