0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Стартери

Електростартери

 
 
Ось підходите ви до свого улюбленого мототранспортного засобу, недбало покручуючи на пальці руки ключі від замку запалювання, вставляєте їх у замок, невеликий поворот за годинниковою стрілкою і через долі секунди приємний баритоновий гуркіт двигуна радує ваше вухо. А ось інший варіант. Поворот ключа, а там чи ніяких звуків, чи неприємне, несподіване і зовсім незрозуміле: клац-клац…

Так-так, саме так заявляє про те, що він далеко не останній елемент у системі запалення, його величність – стартер. Ну, вчора крутив, а сьогодні не крутить та не збирається. Для початку, без паніки, перевіряємо присутність у системі харчування так званої маси. Робимо це послідовно: від мінусової клеми акумулятора до місця з'єднання з рамою. Далі перевіряємо справність замку запалювання, звертаючи особливу увагу на клеми, які мають схильність до підгоряння.

Якщо попередні дії ніяк не спричинили жодних змін, то варто перевірити, а чи доходить електричний струм від замку запалювання на реле стартера, що втягує. Якщо і тут відповідь негативна, беремо інструмент до рук і знімаємо стартер. Як варіант звертаємось до спеціалізованої станції технічного обслуговування. Щоправда, це буде дорожче. У будь-якому випадку необхідно встановити, яка частина стартера наказала довго жити.
 
   

Пристрій стартера досить простий, тому боятися його розбирати не варто. Тим більше, що практично різні моделі стартерів конструктивно між собою схожі. А після розбирання не важко виявити деталь, що вийшла з ладу. До речі перед розбиранням можна підключивши стартер до електроживлення безпосередньо, минаючи реле, що втягує, переконатися, чи працює електродвигун.

І ось після того, як встановлено причину поломки, ми запрошуємо вас відвідати сторінки нашого інтернет магазину, що відповідають цьому розділу, або звернутися особисто до наших консультантів – продавців. І в тому і в іншому випадку ви матимете можливість за цінами, які сподіваємося вам сподобаються, купити все необхідне для ремонту стартера, або сам стартер. І про доставку турбується, не доведеться, бо куплений товар буде відправлено за обумовленою адресою, хоч до Києва, хоч у будь-яке інше місто, яке належить Україні.

 

 

 

Відображення:
Вгору