0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Фільтри повітряні

Повітряні фільтри

 

Як вибрати та купити повітряний фільтр на скутер чи мотоцикл

Саме повітряний фільтр на скутер чи мотоцикл здійснює захист силового агрегату від пилу під час всмоктування повітря. Незважаючи на простоту цієї деталі, економити на ній не варто, адже вона має велике значення для тривалої та безпроблемної експлуатації двигуна будь-якого виду мототехніки.

Повітряний фільтр на мопед – властивості та особливості

Незалежно від моделі мотоцикла, всю мототехніку поєднує необхідність встановлення повітряного фільтра. Під час створення цих елементів використовується промолений гофрований папір. Також у створенні якісного бар'єру між двигуном та пилом беруть участь поліуретанові конструкції та міцні кришки. Завдяки особливим механічним властивостям фільтрів забезпечується необхідний ступінь захисту.

Купити повітряний фільтр на скутер від найкращих виробників означає гарантію максимального надходження чистого повітря. У той же час, втрата тиску в повітряних потоків, що пройшли фільтрацію, буде мінімальною, і це стає гарантом отримання оптимальних умов для реалізації всього потужнісного потенціалу мотора.

Ефективні сучасні технології створення повітряних фільтрів передбачають підвищену продуктивність, надійність та знижену масу деталей. При виробництві продукції для спортивних та дорожніх байків світові компанії часто застосовують матеріали, що активно використовуються в мотоперегонах. Також сучасний широкий асортимент дає можливість підібрати потрібну деталь для кожного байка.

 

Як вибрати та купити повітряний фільтр на мотоцикл?

Вирішуючи повітряний фільтр на скутер купити, спочатку слід приділити увагу вивченню технічної документації до мотоцикла. Основною характеристикою буде типорозмір фільтра. Найчастіше, зробити це можливо за роком випуску і моделі байка, а також його силового агрегату. Крім цього, фільтри поділяються на категорії за основним матеріалом.

Паперові повітряні мотофільтри є найпоширенішими фільтруючими деталями, встановленими в штатній комплектації більшості байків. Тут фільтр розрахований відносно малий термін служби.

Поролонові деталі вже виступають багаторазовими фільтрами, який для проходження ТО досить буде вимити, висушити та покрити спеціальним складом. Такий повітряний фільтр на скутер ціна на який дещо вища, ніж на паперовий, встановлюється у більшість спортбайків. Конструкцією таких мотоциклів передбачаються підвищені вимоги до очищення повітряної суміші.

Навіщо використовується фільтр нульового опору на мотоцикл?

Існує третя категорія повітряних фільтрів – фільтри нульового опору. Найчастіше ці деталі є елементами тюнінгу мототехніки. Подібні вироби дозволяють збільшити потужність двигуна, зберігаючи чистоту повітряної суміші на належному рівні. Завдяки складній конструкції, що забезпечує знижений опір та об'єднаній з ефективною фільтрацією, впускна система отримує захист від засмічень, а мотор зношується менше. Таким чином, установка «нульовика» підвищить потужність і крутний момент на низьких та середніх обертах.

Такий повітряний фільтр на мопед і мотоцикл не вимагатиме заміни, адже його можна промивати і використовувати знову, що цілком компенсує підвищену ціну деталі. Для промивання потрібен спеціальний склад, що дозволяє відновити всі штатні властивості фільтра.

Де купити фільтр на мотоцикл в Україні?

Така невелика і досить дешева деталь, як повітряний фільтр, стає дуже важливою для продовження терміну служби двигуна та розкриття його потужного потенціалу. Особливо високими характеристиками та якістю володіють фільтри від кращих світових виробників, які регулярно тестуються та модернізуються під сучасні норми експлуатації байків.

Інтернет-магазин Мотоквартал пропонує всім мотолюбителям з України купити повітряний фільтр на мотоцикл за найкращими цінами. Наш широкий асортимент оригінальної продукції від знаменитих фірм: Hiflofiltro, Prox, Champion допоможе зробити правильний вибір, що враховує всі особливості вашого залізного коня!

Особливості фільтрів нульового опору

Традиційний повітряний фільтр на скутер та мотоцикл покликаний виконувати очищення повітря. І, як наслідок, захищати від потрапляння частинок пилу до ЦПГ двигуна. Але, згідно з всесвітнім законом, десь додається, а десь убуває. Отримуючи ефективну фільтрацію повітря, ми втрачаємо потужність двигуна.

Звичайні паперові елементи мають великий опір повітряному потоку, тому що матеріал фільтра дуже щільний. Чим більший опір – тим більша втрата потужності. Особливо це помітно перед терміном зміни, коли фільтр забивається.

Конструкція фільтрів нульового опору дозволяє максимально знизити опір на впуску без зниження здатності, що фільтрує, і збільшити потужність двигуна. На спортивні гоночні байки, де часто необхідно додати кілька коней двигуну, вирішують купити повітряний фільтр на мотоцикл нульового опору.

Збільшення кількості повітря, що надходить за допомогою фільтра нульового опору дозволяє двигуну отримати більше кисню – основного компонента, необхідного для згоряння палива. Тобто і реально збільшити потужність.

Однак це не означає, що якщо встановити «нульовик» на двигун з невеликим об'ємом, наприклад, купити повітряний фільтр для скутера, ви отримаєте відчутне збільшення потужності. Але на потужному двигуні ви зможете використовувати переваги нульового фільтра повністю. Найголовніше - не економити на продукції і придбати дійсно якісний виріб від перевіреного виробника, а також грамотно підібрати фільтр, що відповідає вимогам вашого двоколісного залізного коня.

Захист двигуна з використанням фільтра нульового опору

Але як же бути із захистом двигуна в цьому випадку? Основа фільтра нульового опору від будь-якого популярного виробника - це фільтруючий елемент з багатошаровою бавовняною марлею, просоченою спеціальним складом, затиснутою між спресованим алюмінієвим екраном.

Звичайний фільтр повітря на мопед здатний фільтрувати повітряний потік безпосередньо однією поверхнею. Конструкція ж фільтра нульового опору забезпечує більшу площу поверхні, тобто дозволяє затримувати більшу кількість бруду. Частинки пилу осідають на шарах перехрещуваних бавовняних волокон, оброблених спеціальним масляним просоченням.

Такий склад має високі адгезійні властивості, завдяки чому ефективно затримує частинки пилу. Цілком виключає ризик поломки при експлуатації фільтра.

Порядок та правила обслуговування фільтра нульового опору

Вирішивши використовувати фільтр нульового опору на своїй мототехніці недостатньо просто купити повітряний фільтр на скутер. Важливо також забезпечити грамотний догляд цього компонента очисної системи.

Першим етапом догляду за фільтром буде його зняття та очищення. За допомогою щітки з м'яким ворсом можна обережно очистити поверхню елемента, що фільтрує, від великих частинок бруду. Далі слід нанести засіб для очищення на поверхню елемента, що фільтрує, з обох сторін і дати вбратися. Через 10 хвилин повітряний фільтр на китайський скутер промивається в ємності з водою, а потім під слабким струменем проточної води. Спеціального сушіння даний елемент не потребує.

Не застосовуйте для сушіння нагрівальні елементи, що може призвести до пошкодження фільтруючого елемента. Залишки води можна видалити, кілька разів струсивши фільтр. Розпиліть масляне просочення на фільтруючий елемент з обох сторін і злийте залишки води, що утворилася. У разі потреби, якщо залишилися світлі плями на зовнішній та внутрішній поверхнях фільтра, просто повторіть просочення. Після цього встановіть фільтр на місце.

У жорстких умовах експлуатації (сильна запиленість, гірські дороги) рекомендується проводити повторне просочення фільтру мастилом через кожні 5 тисяч кілометрів, а в нормальних умовах – через 10 тисяч. Фільтр розрахований на 20 промивок. Після цього рекомендується замінити фільтр на новий. Добре, що ціна повітряного фільтра на скутер цілком доступна, і його можна міняти без сильних ударів для особистого бюджету.

 
Як купити зі знижкою?
Як швидко я отримаю товар?
  • якщо на картці товару є позначка Відправлення 24h, то він буде відправлений протягом доби
  • якщо такої позначки немає, то термін зазначений на кожній картці товару та становить від 2 до 10 робочих днів
Чи можливе повернення?
Що із оплатою?
  • оплатити онлайн можна як на сайті, так і перерахуванням на картковий рахунок
  • післяплата також доступна з додатковими витратами, що визначаються Новою поштою
  • на окремі товари необхідні повна або часткова передоплата, що зазначено на картці товару
Відображення:
Вгору