0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Мотошини Adventure 19"

Шини Adventure 19"

Підбір шин для мотоцикла, це завжди справа відповідальна і не терпить зневажливого ставлення. Особливо якщо йдеться про шини подвійного призначення або про так звані вседорожні покришки. Звичайно такі компанії, як Avon, Bridgestone, Continental, Dunlop, HEIDENAU, Kenda, Metzeler, Michelin, Mitas, Pirelli та Shinko значно полегшують процес вибору. Їхня продукція користується попитом вже протягом досить довгого часу, відрізняється відмінною якістю, надійністю, міцністю та довговічністю. Всі вище вказані компанії змогли досягти таких видатних результатів завдяки розробці новітніх продуктів, використання передових технологій, якісного сучасного обладнання та інновацій, що ніколи не припиняється. І все це заради задоволення потреб клієнтів, які активно використовують їх вироби.

Про компанію Metzeler

Прикладом для багатьох виробників шин може бути німецька компанія Metzeler. Співробітники цієї відомої компанії у своїй більшості є водіями мотоциклів, якими користуються регулярно і активно. Так що відомості про запити та потреби байкерів вони отримують не лише виходячи із заявок мотоциклістів, а й із власного досвіду. І вдячні клієнти із задоволенням використовують продукцію цього виробника, тому що їхні шини забезпечують необхідну безпеку та надійність, не знижуючи продуктивність шин на дорогах, практично з будь-яким покриттям. Metzeler, це компанія, яка має давню історію і була заснована ще 1892 року. Протягом усього часу своєї діяльності завдяки власним розробкам у виробництво впроваджувалися передові конструкції протектора шин, використовувалися новітні матеріали та виготовлялися якісні гумові суміші.

Деякі марки покришок компанії

Одним з кращих екземплярів покришок для мотоциклів, що використовують вседорожню гуму, є Metzeler Karoo 3. Вона дозволяє своєму власнику впевнено почуватися під час далеких подорожей на дорогах з різними типами покриттів. Мало того, Metzeler Karoo 3 не підведе, якщо на шляху зустрінуться ділянки, що не мають покриття як такого. Більшість мотодрайверів, що планують тривалі експедиції, як покришки вибирають саме цю марку гуми. Навіть на бездоріжжі шини цієї марки зберігають високий ресурс, стабільність та хорошу керованість. Щодо ресурсу, то він на цій гумі збільшений у порівнянні з попередньою маркою на 30 відсотків. Встановити її можна як на легкий, так і на важкий ендуро. Протектор цієї покришки є не тільки високоефективним за своєю продуктивністю, але й ультрасучасним з погляду дизайну.

Ще одна марка покришки цього виробника, призначена для використання на ендуро, це Metzeler Enduro 3 Sahara. Вона показує дуже хорошу ефективність на дорогах із загальноприйнятими покриттями, але орієнтована також на використання у подорожах за допомогою мотоцикла. Слід зазначити, що навіть поїздки дорогами без покриття на цій гумі можуть принести задоволення. І на бездоріжжі, і на дорогах загального користування Metzeler Enduro 3 Sahara дозволяє відчувати хороше зчеплення як на прямолінійних ділянках колії, так і під час виконання поворотів або маневрування.

Де купити

Перелічити всі гідні до вживання марки покришок неможливо, тому що їх неймовірно велика кількість. Але розібратися в цьому різноманітті, цілком можна використовуючи сторінки сайту інтернет - магазину Мотоквартал. Або, як варіант, можна звернутися до консультантів чи продавців цього магазину, які й допоможуть ухвалити правильне рішення. При цьому у вас буде можливість:

  • купити шини Adventure 19" любого из известных производителей;
  • дізнатися актуальну на день купівлі ціну на шини Adventure 19"
  • замовити шини Adventure 19" з доставкою в будь-який регіон України чи місто Київ;
  • за необхідності скористатися каталогом шин Adventure 19";
Відображення:
Вгору