0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Ступиці, демпфер колеса

Ступиці для мотоциклів

 
Звернувшись в інтернет магазин «Мотоквартал», у вас є можливість підібрати і купити маточини для транспортного засобу, що експлуатується, а також супутніх цьому вузлу деталі. Звичайно краще, щоб такої потреби у вас не виникало, але рано чи пізно будь-які технічні вироби зношуються і стають непридатними.
 
Колектив магазину, який представляють досвідчені консультанти, продавці та менеджери допоможуть будь-якому клієнту вибрати саме ті запасні частини, які йому і необхідні, а також запропонують реальні ціни, що дозволяють купити продукцію, що сподобалася, і доставити її не тільки в місто Київ, але і в будь-який регіон. , будь-яке село України.

 
 


Якщо розглядати загальні випадки, то маточина для з'єднання з валом або віссю має отвір відповідного діаметра у своєму центрі. У цьому отворі виконується паз для шпонки або шліць, завдяки чому маточина, будучи деталлю, що обертається, може передавати крутний момент колесу.

Для того щоб маточина могла вільно обертатися, її встановлюють на вал за допомогою радіально - завзятих кулькових підшипників або на конічних роликових підшипниках. Ступиця приймає на себе і успішно витримує як осьові, так і радіальні навантаження, що виникають під час експлуатації транспортного засобу.

Безпосередньо на фланці маточини кріпиться диск або обід колеса. Крім того, там же розміщується або диск гальмівного механізму або гальмівний барабан. У маточці обов'язково має бути передбачено пристрій для регулювання осьового зазору, уникнути збільшення якого неможливо у зв'язку з природним зносом деталей. Застосування радіально-упорних кулькових підшипників, заповнених ще під час складання якісним мастилом, регулювання та обслуговування не потребують.
Як купити зі знижкою?
Як швидко я отримаю товар?
  • якщо на картці товару є позначка Відправлення 24h, то він буде відправлений протягом доби
  • якщо такої позначки немає, то термін зазначений на кожній картці товару та становить від 2 до 10 робочих днів
Чи можливе повернення?
Що із оплатою?
  • оплатити онлайн можна як на сайті, так і перерахуванням на картковий рахунок
  • післяплата також доступна з додатковими витратами, що визначаються Новою поштою
  • на окремі товари необхідні повна або часткова передоплата, що зазначено на картці товару
Відображення:
Вгору