0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Різні товари до мотоблоків

Різні товари до мотоблоків

Любов до роботи на землі у деяких людей проявляється з дня народження, але є й такі, що долучаються до садівництва чи сільського господарства вже у поважному віці. Причому нині є можливість стати власником або взяти в оренду досить пристойний наділ землі. У заміському будинку або на дачі, до складу яких входить, наприклад, один гектар землі, обробити її без застосування техніки практично нереально. На допомогу приходить сучасна механізована техніка, яка може скласти гідну конкуренцію навіть трактору. До неї відноситься, зокрема, мотоблок, здатний виконати практично будь-яке сільськогосподарське завдання у стислий термін. Причому за зручністю керування та за розмірами, мотоблок вважається набагато практичнішим і кращим, ніж трактор.

Що може мотоблок

Виробники поставляють у торговельну мережу мотоблоки різних конструкцій, а також різні за своєю ваговою категорією. Якщо завдання господаря земельної ділянки входить обробка ділянки від десяти до п'ятнадцяти соток, то цілком пригодиться легкий і малопотужний мотоблок. Відповідно для обробки ділянок великих площ можуть знадобитися середні або навіть важкі мотоблоки. Звичайно мотоблок за ціною перевершує культиватор, зате з його допомогою можна виконувати не тільки оранку ділянки, але і його підгортання і розпушування. Крім того, з ним виконати розчищення снігу на прибудинковій території, полив грядки, підмітання двору або оздоровлення газону виявиться зовсім нескладною справою. Плюс до цього переміщення вантажу певної маси для нього не становить труднощів.

Мінуси та плюси мотоблоку

Важко знайти для цього агрегату інші мінуси, крім ціни. Втім, якщо врахувати, скільки роботи можна переробити з його допомогою за короткий проміжок часу і не докладаючи при цьому особливих фізичних зусиль, ціна відступає як би на другий план. І це незважаючи на те, що виготовити мотоблок можна і самостійно, використавши при цьому, наприклад, старий мотоцикл, мопед або бензопилу. Головне в цьому пристрої є те, щоб воно самохідним. За своїм зовнішнім виглядом мотоблок нагадує щось середнє між невеликим трактором та культиватором. При належному догляді та правильній експлуатації такий пристрій може прослужити довгі роки без поломок. Знання пристрою та будови мотоблоку, а також особливостей його експлуатації допоможуть правильно підібрати тип і марку цього пристрою для успішної та ефективної його експлуатації.

Основні вузли мотоблоку

Основних вузлів, з яких складається мотоблок, не так вже й багато. Основними є двигун внутрішнього згоряння (ДВС), коробка швидкостей і зчеплення, які одним словом називаються трансмісією, два колеса великого розміру, які називають колісною частиною, а також система виконує керування мотоблоком. У мотоблоках у переважній більшості випадків виробники використовують або мотоблоки з бензиновими або дизельними двигунами. Перші вважаються найпоширенішими, надійнішими і витривалішими, а також такими, що мають досить широкий діапазон потужностей. Щодо дизельних мотоблоків, то вони відрізняються довговічністю, а також здатністю витримувати серйозні навантаження. Їх переважно застосовують на важких моделях.

Де купити

У сучасних умовах немає великих проблем придбати мотоблок чи будь-які запасні частини до нього. Якщо і у вас виникла така необхідність звертайтесь до нашого інтернет-магазину та отримайте можливість:

  • купити різні товари, зокрема запасні частини, до мотоблоків;;
  • замовити різні товари, у тому числі запасні частини, до мотоблоків з доставкою як до міста Києва, так і до будь-якого іншого населеного пункту України;
  • дізнатися ціни на різні товари, у тому числі запасні частини, до мотоблоків та придбати необхідні недорого;
  • скористатися каталогом на різні товари, у тому числі запасні частини до мотоблоків;
Відображення:
Вгору