0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Мотошини для скутерів (Scooters)

 

Шини для скутерів

Не знаю, як там сучасна статистика, а ось фахівці редакції сайту Engine-Global.com вивчивши численні відгуки експертів і прислухавшись до рекомендацій професіоналів, визначили, які покришки для скутера є найбільш якісними, популярними та надійними. Завдання було не простим, тому що на сучасному ринку покришок для скутера представлена різноманітна продукція від виробників з Азії, Китаю та Європи.Отже, представляю найбільш популярні покришки на скутер за версією редакції:

 • Велика Британія, шини Dunlop (Данлоп);
 • Німеччина, шини Metzeler (Метзеллер);
 • Італія, шини Pirelli (Піреллі);
 • Китай, шини Shinko (Шінко);
 • Тайвань, шини Kenda (Кенда);
Ціни на покришки для скутера, їх типорозмір, малюнок протектора різні і можуть задовольнити практично всіх покупців цієї продукції. Ось тільки заощаджувати на шинах категорично не рекомендуємо. Скільки б не коштували якісні покришки на скутер, а життя, здоров'я та безпека важливіші та дорожчі. Купивши якісний набір покришок на скутер, ви забезпечите:
 • керованість, безпека, комфорт, маневреність, економію витрат палива;
 • незважаючи на те, що у скутера всього дві точки зіткнення з дорожнім покриттям, якісні покришки для скутера дадуть необхідну безпеку та впевненість під час руху;
 • можливість обходитися одним комплектом покришок на скутер;
 • економію своїх коштів, тому що вам не доведеться платити двічі, як часто буває у разі придбання якісного товару;
Купити шини на скутер в Україні не є проблемою. Звертайтеся до нашого інтернет-магазину «Мотоквартал», підбирайте відповідний вашому мототранспортному засобу комплект покришок на скутер, обговорюйте з нашими консультантами або продавцями спосіб, дату та місце доставки. Ви можете купити покришки для скутерів у Харкові, Львові, Дніпрі, Києві, Вінниці, Запоріжжі з доставкою. От і все. Далі отримуйте покришки для скутера, встановлюйте та, радіючи придбанню, отримуйте задоволення від поїздок.
 
Експерт огляд Покришки для скутерів Шини Sava та Mitas
 

 

Мототранспортну техніку з невеликим об'ємом двигуна представляють скутери. Як і їхні старші брати, мотоцикли, скутери потребують встановлення на них різних покришок. Ці покришки можуть бути представлені двома видами, а саме покришки діагонального типу та покришки радіального типу. Скутери, що мають об'єм двигуна в двісті п'ятдесят або триста кубічних сантиметрів дуже популярні, особливо серед молоді. Така популярність скутерів не залишила конструкторам іншого виходу, як розробити для них безліч видів шин, призначених для використання в різних умовах.

Діагональний та радіальний тип покришок

Для власників скутерів, які віддають перевагу повільним прогулянкам або подорожам на цьому транспорті, цілком підійдуть покришки з конструкцією діагонального типу. А ось для їх протилежностей, байкерів, які віддають перевагу швидкій їзді, в тому числі і в умовах картодрому, більше підійдуть покришки спортивного плану і з радіальною конструкцією. На сьогоднішній день дефіциту покришок для скутерів, причому різних конструкцій і розрахованих на застосування в різних умовах, не спостерігається.

Скоріше навпаки. Вибір настільки величезний, що відразу збагнути, яка саме покришка найбільше задовольнить ваші запити. Врахувати потрібно багато факторів, які тим чи іншим чином впливають на вибір шини. Реально можна порадитися з фахівцями чи знаючими людьми, причому слід пам'ятати, більшість основних характеристик, як шин для скутерів, і шин для мотоциклів ідентичні. При підборі покришки в першу чергу необхідно визначитися, для якого сезону купуватиметься дана покришка.

Сезонна класифікація покришок

Як відомо, у продажу зустрічаються три типи покришок за сезонною ознакою. Серед них є такі, які розраховані на експлуатацію влітку, тобто тоді, коли температура довкілля є позитивною. Ця, так звана літня гума і в такому кліматі, як у нас може частково використовуватися не лише влітку, а й більшу частину весни та осені. Є також шини для скутерів під назвою «всі сезонні», і вже з назви стає ясно, що такі покришки можна експлуатувати протягом усього календарного року.

Рекомендації щодо використання покришок

І нарешті третій тип шин для скутера зветься зимовою гумою. Зрозуміло, що такі покришки припускають їх використання при негативних або близьких до негативних температур навколишнього середовища. На зимову гуму рекомендують переходити, якщо температура на вулиці не перевищує чотири градуси за Цельсієм, а також, якщо на дорогах встановився сніговий покрив. Навряд чи варто використовувати гуму не за сезоном. Так літня гума взимку стане ще твердішою, ніж була, і в результаті чекати хорошого зчеплення з дорогою не доводиться.

Що стосується використання зимової гуми в літній сезон, то при підвищених температурах зимова гума має властивість розм'якшуватися і її зношування суттєво збільшується. Не пройде багато часу і за активної їзди на ній, зимової гуми у вас вже не буде. А ось з приводу всієї сезонної гуми, то можна відзначити, що більшість водіїв воліють нею не користуватися. Показники всі сезонної гуми гірші, ніж у літньої гуми влітку, і гірше, ніж у зимової гуми взимку. Звичайно, її теж можна використовувати, але це вже якщо зовсім погано з фінансами.

Підбирати покришки на скутер необхідно тільки в такій торговій точці, в якій ви впевнені та її керівництво дає гарантію на продану продукцію, і у разі потреби поверне гроші чи обміняє бракований товар. В інтернет-магазині Мотоквартал зазначена умова дотримується в обов'язковому порядку. Тут ви зможете:

 • ккупити покришки для скутера хорошої якості;
 • замовити покришку для скутера з доставкою на будь-яку адресу в Україні, включаючи місто Київ;
 • для правильного підбору використовувати каталог шин для скутера;
 • дізнатися ціну на покришки для скутера та придбати їх недорого, завдяки знижці від магазину.
Відображення:
Вгору