0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Розподільні вали двигуна

Розподільні вали двигуна

Чітка і правильна робота двигуна внутрішнього згоряння залежить від механізму, який здатний розподіляти вхід і вихід газів у необхідному для двигуна режимі. Такий механізм називається газорозподільним і має у своєму складі від одного до двох розподільчих валів, які в просторіччі ще називають розподільними валами.

Основна функція розподвала

Такою функцією є своєчасне відкриття чи закриття клапанів двигуна. Завдяки розподільчому валу впускний клапан має можливість своєчасно відкритися і впустити горючу суміш у циліндр двигуна, тоді як випускний клапан у заданий проміжок часу здійснить вихід газів, що відпрацювали. Таким чином, розподільний вал, покликаний безперебійно здійснювати процес газового обміну в двигуні.

Конструкція розподільного валу

Основою конструкції розподільного валу є так звані кулачки. Форма цих кулачків досить складна. Ця складність обумовлена тим, що кулачок повинен забезпечити точно заданий час відкриття, а потім закриття клапана. У різних конструкціях кулачки взаємодіють із різними частинами газорозподільного механізму. Це може бути коромисло або штовхач, що в принципі не змінює суті процесу. Як правило, для роботи одного кулачка передбачено один клапан.

Місцезнаходження розподільного валу

Розподвал намагаються розташувати у безпосередній близькості від клапанів. Це дає можливість підвищити жорсткість елементів розподільчого механізму газів та домогтися зменшення навантажень інерції. Таким чином, розподільний вал отримав своє стандартне місце, а саме в головці блоку циліндрів. Таке розташування розподільного валу отримало назву верхнього розташування.

Виготовлення та кріплення

Розподвали виготовляють із сталі чи чавуну. Якщо матеріалом для виготовлення є сталь, то спосіб виготовлення – кування і для чавуну – лиття. Вільно обертатися расподвалу дозволяють підшипники ковзання, які представляють собою опори. Поздовжнє переміщення розподільного валу неможливе завдяки завзятим підшипникам. Мастило здійснюється під тиском.

Сприятливе місце для покупки

Купити розподільний вал (розподвал) ви зможете у нашому інтернет магазині. Демократичні ціни, доставка, гарантія, консультації фахівців, безпроблемний обмін та ще багато всяких дрібниць, які зроблять покупку розподільного валу та супутніх йому запасних частин приємною та комфортною справою.

 

 

 

 

Відображення:
Вгору