0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Диски для мотоцикла

Диски та комплектуючі для кубатури

Диски, на які встановлюються мотоциклетні шини, є найважливішим конструктивним елементом будь-якого мототранспортного засобу. Колісним дискам слід приділяти особливу увагу усім етапах, починаючи від підбору, і навіть під час експлуатації. Не варто забувати, що саме на гуму і диски припадають найбільші навантаження, які включають вага самого мототранспортного засобу плюс вага його господаря. Крім того, уберегти диски від пошкоджень під час експлуатації мотоцикла, неможливо. Камені, ями та безліч інших факторів надають негативний вплив на диски, запобігти яким людина не в змозі.

Види дисків

Враховуючи фактор складності ремонту дисків, їх підбір стає справою принциповою і вимагає ретельного підходу. Крім того, диски мають значний вплив на зовнішній вигляд мототранспортного засобу та багато в чому визначають індивідуальність його власника. На даний час розрізняють такі види дисків для мотоциклів, як ковані, литі та штамповані диски. Вже за назвою можна визначити, який метод застосовується при виготовленні того чи іншого виду диска. Для виготовлення литих дисків, втім як і кованих, використовують алюміній і його сплави. Найчастіше у сплавах з алюмінієм використовують магній, який надає диску твердості. А ось для виготовлення штампованих дисків застосовують різноманітні марки недорогої сталі.

Литі диски

З вищезгаданих видів дисків нині найбільшого поширення набули литі диски. Їх встановлюють не лише на японські та європейські мотоцикли, а й навіть на скутери китайського виробництва. Слід зазначити, що така мототранспортна техніка належить до виробів, що знаходяться у високому та середньому ціновому діапазоні. Литі диски мають такі переваги, як невелика маса, не схильні до корозії, а також естетично привабливі. Крім того, у литі диски відрізняються гарною міцністю, сумісні з безкамерними шинами, не вимагають обслуговування. Ось тільки їх ремонт дуже проблематичний. Незважаючи на високу в порівнянні зі штампованими дисками ціну, литі диски поступово набувають все більшого поширення.

Штамповані диски

Щодо штампованих дисків, то їх можна виявити на старих японських мотоциклах, а також деяких сучасних дешевих екземплярах китайського автопрому. Зовнішній вигляд таких дисків не викликає ентузіазму у користувачів, проте штамповані диски відносно дешеві, порівняно легко можуть бути відремонтовані, в тому числі і методом прокатки, але навряд чи можуть бути рекомендовані до установки на мотоцикли з потужними двигунами.

Ковані диски

Ковані диски відрізняються від литих тільки методом виготовлення та ще й вищою ціною. І ті й інші відносяться до легкосплавних дисків, але одні виготовлені методом лиття, інші відповідно методом кування. Слід зазначити, що ковані диски відрізняються більшою міцністю, але їхня кристалічна структура часом призводить до небажаних результатів, оскільки диск у місці сильного удару може просто розкришитися.

Комплектуючі для дисків

Купити всі вищеперераховані диски, а також комплектуючі для кубатури, можна в нашому інтернет-магазині. До комплектуючих, що продаються в цьому ж магазині, належать такі вироби:

 • балансувальні грузики;
 • втулки колеса, гайки;
 • манометри;
 • ніпеля;
 • обідні стрічки;
 • ободи;
 • підшипники та сальники;
 • ремкомплекти мотошин;
 • спиці;

Але це ще не все. Звернувшись до фахівців, продавців чи консультантів нашого магазину, ви зможете не тільки купити диски та комплектуючі для кубатури, але й:

 • замовити диски та комплектуючі для кубатури з доставкою за вказаною адресою у Києві чи інших містах України;
 • для правильного вибору дисків та комплектуючих для кубатури скористатися відповідним каталогом;
 • уточнити актуальну на момент продажу ціну та купити диски та комплектуючі недорого, скориставшись знижкою від магазину;
Відображення:
Вгору