0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Двигун D-170F-4лс дизель

Двигун D-170F-4лс дизель

Двигуни внутрішнього згоряння, скорочено ДВЗ, встановлені на переважній більшості транспортних засобів, включаючи мотоцикли, моторолери, мопеди, скутери і т.д. і т.п. Електродвигуни, що входять в моду на транспортних засобах, поки що не можуть скласти справжню конкуренцію двигунам внутрішнього згоряння. Тому у торговельній мережі можна придбати мототехніку саме з такими силовими установками. За багато років ДВС зарекомендували себе, як надійний засіб, що застосовується для перетворення теплової енергії в результаті згоряння будь-якого палива, в механічну енергію. В результаті зворотно-поступальний рух поршня перетворюється на обертальний рух колінчастого валу, а вже потім момент обертання досягає провідного колеса. Розрізняють три види двигунів внутрішнього згоряння, з яких найпоширенішим був і залишається в даний час двигун поршневого типу.

Достоїнства і недоліки

Як правило, ДВС рідко коли потребує повної заміни, а ось окремі його деталі зношуються, але їхню заміну намагаються приурочити до того часу, коли доведеться виконувати капітальний ремонт двигуна. З переваг двигунів такого типу фахівці відзначають їх компактність, відносно невелику вагу, доступні ціни і плюс до цього зробити його запуск нескладно навіть не фахівця. Крім того, двигуни внутрішнього згоряння можуть працювати автономно, без прив'язки до будь-якого механізму, а в разі потреби може бути встановлений як на будь-який транспортний засіб, так і на пристрій, який цього потребує. І ще ДВЗ може бути сконструйований для роботи з різними видами палива. Недоліки, це невеликий ресурс, низький коефіцієнт корисної дії, висока частота обертання колінчастого валу, а найголовніше - токсичність газів, що відпрацювали, і відповідно забруднення навколишнього середовища.

Паливо для ДВЗ

Двигун внутрішнього згоряння будь-якого типу потребує палива. Без нього робота ДВС просто неможлива. Як паливо протягом тривалого часу застосовується бензин і дизель. І те, й інше досить популярне серед власників авто та мототранспортних засобів. Суперечки у тому, який із цих видів палива краще ведуться від їх отримання і кінця йому видно. Але технічний прогрес невблаганно йде вперед і ось уже з'явилися двигуни, що працюють на водні та на так званому біодизелі. І той, і інший вид палива потрапляючи в довкілля не надає на неї отруйної дії, так мають властивість повністю і залишатися розчинятися. Швидше за все, майбутнє саме за ними.

Механізми та системи поршневого двигуна

До механізмів двигуна внутрішнього згоряння відносять кривошипно-шатунний та газорозподільний механізми. Крім них ДВС обслуговують сім різних його систем, до яких належать: впускна, випускна, паливна, а також системи управління, мастила, охолодження та запалення. Всі системи та механізми реалізовані в одному корпусі, який складається з блоку циліндрів та головки блоку циліндрів. Реалізація перетворення теплової енергії, що виділяється після вибуху паливної суміші, на механічну енергію, можлива завдяки роботі кривошипно-шатунного механізму. Що стосується газорозподільного механізму, то з його допомогою паливна суміш має можливість своєчасно потрапляти в циліндри двигуна, а гази, що відпрацювали, також своєчасно їх залишають.

Де купити

У нашому інтернет-магазині можна придбати як двигуни в зборі, так і запасні частини до будь-якого його механізму або будь-якої системи. Звертайтесь та отримайте можливість:

  • купити дизельний двигун D-170F-4лс або запчастини до нього;
  • Замовити дизельний двигун D-170F-4лс або запчастини до нього з доставкою в будь-яке місто України, включаючи Київ;
  • дізнатися ціни на дизельний двигун D-170F-4лс або запчастини до нього та придбати необхідне недорого;
  • користуватися каталогом запасних частин для дизельного двигуна D-170F-4лс;
Відображення:
Вгору