0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Захист обвісу

Захист обвісу

Давно всім відомо, що мотоцикл це транспортний засіб підвищеної небезпеки. Розуміючи, що в дорозі можуть виникнути екстремальні ситуації, за яких неможливо уникнути падіння, передбачливі водії мотоциклів крім шолома використовують й інші засоби індивідуального захисту. До таких відносять наколінники, налокітники, захисний комбінезон, «черепаху» та інше. Зазвичай, такий набір захисних елементів здатний мінімізувати наслідки дорожньо-транспортної пригоди для свого господаря. Захистивши себе розважливий власник мотоцикла, подумає і про захист свого байка.

Навіщо потрібний захист обважування

При падінні мотоцикла навіть на невеликій швидкості його контакт з дорожньою поверхнею закінчується пошкодженням або навіть руйнуванням деяких його частин. Потім власник мотоцикла змушений витрачати значну кількість часу на те, щоб спочатку закупити всі необхідні деталі, а потім встановити їх замість пошкоджених або непридатних конструктивних елементів. Добре ще якщо після події не знадобиться організовувати проведення зварювальних та фарбувальних робіт. У переважній більшості випадків запобігти серйозним ушкодженням мотоцикла після аварії можна простим способом.

Кращі компанії з виробництва захисту обважування

Про крашпеди, відбійники або слайдери, функціональне значення яких практично однаково, напевно чули всі. Достатньо один раз не полінуватися, купити та встановити якісний захист обважування, щоб потім спокійно використати свій мотоцикл. Тим більше, що докладати будь-яких надгігантських зусиль для закупівлі всіх елементів захисту обвісів у наш час не доведеться. Досвідчені користувачі, які вже встановлювали подібні елементи, дякують таким компаніям, як 4Ride, LUCAS, KOMATCU, KURYAKIN, POLISPORT, RDMOTO та RIDE IT. Їхню продукцію відрізняє гарна якість, завдяки чому вдавалося виходити їх дорожньо-транспортних пригод з мінімальними втратами.

Як встановлюється захист

Як би не називали елементи, призначені для захисту обважування, слайдери, крашпеди чи відбійники, вони повинні виступати за габаритні розміри мототранспортного засобу та у разі падіння чи інших непередбачених ситуацій, фізично перешкоджати пошкодженню чи руйнуванню, як правило, дуже дорогих елементів обважування. При грамотній установці слайдер під час падіння мотоцикла на бічну сторону стане його третьою точкою опорою. Основна сила удару припаде саме на нього, тоді як кришка двигуна та інші крихкі деталі байка залишаться непошкодженими. За статистикою, слайдер знижує витрати на ремонт мотоцикла після аварії в кілька разів.

Відмінність якісного слайдера

При покупці захисних елементів обважування важливо звернути увагу на якість цих виробів. Слайдер виготовлений із матеріалу низької якості (а це в більшості випадків пластик), при контакті з дорожнім покриттям просто розколеться і не зможе захистити мотоцикл від пошкоджень. Якісний відбійник при ковзанні по асфальту розшаровуватиметься. Фахівці відзначають, що розколюються в основному слайдери, що виготовляються методом лиття, у той час, як у відбійників виготовлених за допомогою токарної обробки, такого недоліку не спостерігаються. Якщо врахувати, що литі слайдери мають глянсову поверхню, а виготовлені на токарному верстаті матову поверхню, стає зрозумілим, що відрізнити їх не складно.

Де купити

Всіх, хто бажає захистити свій мотоцикл і відповідно його обважування за допомогою захисних елементів, звертайтесь в інтернет-магазин Мотоквартал. Самостійно або за допомогою продавців чи консультантів ви зможете:

  • купити захист обважування на свій мотоцикл;
  • замовити захист обважування з доставкою, як до міста Києва, так і до будь-якого іншого населеного пункту України;
  • скористатися каталогом, де представлені всі елементи захисту обважування;
  • дізнатися ціни на захист обважування та придбати її недорого;
Відображення:
Вгору