0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Герметики, клеї

Герметик для шин

 
Вулканізована гума має бути вдячна Чарльзу Гудьєру, який у 1839 році зумів відкрити секрет її отримання. Далі, всього через якісь 50 років Джон Данлоп патентує винахід. А винайшов він велосипедну пневматичну шину. Ще сім років і цей винахід дав змогу Андре Мішлену здійснити дії щодо встановлення на автомобіль пневматичних шин. З тих пір всі, хто використовує ці винаходи, роблять максимум зусиль для того, щоб тиск усередині пневматичної шини відповідав необхідному показнику.
 

Заздрість власників двоколісного транспорту

Чому і кому насамперед заздрили, власники вело і мототранспорту? Звісно автомобілістам. А причиною такої заздрості було запасне колесо, яке автомобілісти мали та мають можливість перевозити із собою постійно. І якщо у них траплявся прокол колеса, то вони мали змогу встановити запаску та їхати далі. Зрозуміло, що власників двоколісного транспорту було такої можливості позбавлено.
 
Але час йшов, і з'явилися такі речі як: герметик, силіконовий або силікон герметик, поліуретановий герметик, термостійкий герметик, герметик клей, різьбовий герметик, шовний герметик. З їхньою допомогою виявилося можливим швидко і якісно проводити герметизацію колеса і без особливих проблем діставатися місця стоянки або цивілізованого шиномонтажу. І необхідність возити із собою запасне колесо, як і привід для заздрощів, повністю відпали.
 
 

Основні правила роботи з герметиками

Цих правил небагато. Основних лише три. Усі вони наведені нижче за текстом.
  1. Усуваємо причину, яка викликала витік повітря із колеса. Це може бути будь-який гострий предмет (цвях, шуруп тощо), а ось саме колесо встановлюємо таким чином, щоб місце проколу було на увазі;
  2. Потрібно по можливості видалити з покришки все повітря. Іншими словами колесо має бути повністю спущене;
  3. Провести герметизацію колеса згідно з інструкцією виробника герметика. Рух можна починати тільки в тому випадку, якщо вдалося досягти підйому обода колеса від ґрунту;

Де придбати герметик

Купити герметик можна у нашому інтернет магазині. Причому можна купити всі види герметика, які перераховані в даній статті, в тому числі, силіконовий герметик ціна на який сформована таким чином, що не зможе вас не порадувати. Якість усіх представлених герметиків гарантують їх виробники, а ми гарантуємо повернення у разі виробничого шлюбу та доставку за вашим місцезнаходженням.
Відображення:
Вгору