0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Кнопки та перемикачі керма

Кнопки та перемикачі керма

Більшість сучасних цивілізованих людей навряд чи зможуть собі уявити життя без електричної енергії. Повною мірою це стосується і людей, які використовують транспортні засоби, в тому числі і мотоцикли. Перші згадки про електрику датуються шістнадцятим століттям нашої ери, а потім настав період, коли людство крок за кроком наближалося до моменту, коли електрика широко та повсюдно увійшла в життя людей. Деякі можливості електрики вчені змогли продемонструвати у 1900 році, коли висвітлили міст через річку Сена, що протікає у Парижі (Франція). Щодо різних механічних транспортних засобів, то в ті часи вони висвітлювалися ліхтарями або газовими пальниками без застосування електрики. Зрозуміло, що ліхтарі та пальники не могли забезпечити достатнього освітлення та відповідно використання механічних транспортних засобів у темний час доби, або у несприятливих погодних умовах було проблематичним.

Застосування акумулятора та генератора в мотоциклі

Але йшов час і такі відомі на сьогоднішній день вчені, як Едісон та Юнгер, практично одночасно зробили винахід, який дозволив створити прототип сучасного акумулятора. Електрод, виготовлений з нікелю, видавав позитивний заряд, а негативний електрод виготовлявся з кадмію або заліза. Спочатку такі акумулятори були дуже дорогими у виготовленні і мали значну масу і розміри. Встановлювати їх на автомобілі стало можливим лише після того, як усі ці параметри були змінені у менший бік. Але власними силами акумулятори довго працювати було неможливо, оскільки заряд губився досить швидко. Цю проблему вдалося вирішити, застосовуючи для живлення мережі транспортного засобу генератор, який заразом заряджав і сам акумулятор. До середини двадцятого століття розміри та масу акумулятора та генератора вдалося зменшити настільки, що їх можна було встановлювати на мотоцикли.

Про кнопки та перемикачі керма

З того часу безпека поїздок на мотоциклах значно підвищилася. Завдяки лампам, встановленим у головній фарі, дорога попереду мотоцикла стала висвітлюватися досить добре і, крім того, стало можливим позначити габарити транспортного засобу. Для зручності водіїв були застосовані різні перемикачі та кнопки, за допомогою яких водій міг робити різні маніпуляції, що дозволяють увімкнути ту чи іншу лампу. Такі перемикачі та кнопки встановлюються безпосередньо на кермі мотоцикла. Кожен водій легко може змінити розташування того чи іншого перемикача на кермі мотоцикла таким чином, щоб керування ними не викликало труднощів і не відволікало спостереження за дорожньою ситуацією.

Провідні компанії з виробництва кнопок та перемикачів

Пристрій перемикачів та кнопок, як і схема підключення до електричної мережі мотоцикла, простий і дозволяє розібратися навіть людям, які не є технічно підкованими. Не складний пристрій перемикачів та кнопок, а також якість, яку гарантують такі виробники цих виробів, як Oxford, RMS, VICMA, DOMINO, INPARTS, MC, NACHMAN та XVP, дозволяють їх використовувати значний період без заміни. Можна ще придивитися до аналогічних виробів китайських підприємств, які, може, ще й не досягли європейської якості, але нижче за ціною і представлені в більш широкому асортименті.

Усім, у кого виникла потреба замінити перемикачі керма або відповідні електричні кнопки, пропонуємо звернутися до нашого інтернет-магазину. Тут вам будуть надані такі можливості:

  • купити кнопки та перемикачі керма на свій мотоцикл;
  • дізнатися ціни на кнопки та перемикачі керма, з можливістю купити їх недорого;
  • скористатися каталогом кнопок та перемикачів керма;
  • замовити кнопки та перемикачі керма з доставкою, як до міста Києва, так і до будь-якого іншого населеного пункту України;
Відображення:
Вгору