0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Інструмент для варіаторів

Інструмент для варіаторів

Безступінчасті коробки передач у наш час набули широкого поширення не тільки в легкових автомобілях, а й мотоциклах, що мають невелику масу, а також скутерах. Даний вид коробок передач, в порівнянні з механічними коробками перемикання швидкостей, простіше влаштований, що дозволяє здійснювати ремонт і обслуговування самотужки. Звичайно, щоб розібрати, обслужити, знову зібрати та правильно налаштувати безступінчасту коробку передач, яку ще називають варіатором, потрібні чималі знання та відповідний інструмент. Як правило, якісні варіатори при своєчасному обслуговуванні часто не потребують ремонту. Проте, якщо господар транспортного засобу не дотримується регламенту обслуговування і припускається помилок при експлуатації, то поломки цього вузла стають неминучими. Тим, хто не впевнений у власних силах, не має достатніх навичок або не отримав необхідний інструмент, рекомендуємо звертатися до майстрів станцій технічного обслуговування.

Причини поломки варіатора

Причиною передчасного виходу варіатора з робочого стану, часто стає несвоєчасна заміна олії та фільтрів, застосування мастильних матеріалів далеких за своєю якістю від рекомендованих, неакуратне водіння в умовах неякісних доріг, а то й бездоріжжя, огріхи при керуванні, що проявляється в їзді на максимальних швидкостях різкого старту та гальмування, а також встановлення запасних частин низької якості. Для максимального продовження терміну служби варіатора необхідно дотримуватися простих правил, які не важко запам'ятати. Найпростіші з них полягають у тому, щоб регулярно контролювати рівень масла та своєчасно здійснювати його заміну. Терміни заміни масла часто залежать від пробігу транспортного засобу і вимагають індивідуального підходу, тому краще орієнтуватися на рекомендації виробників, як автомобіля або мотоцикла (скутера), так і виробника масла. Не варто забувати і про одночасну заміну фільтруючих елементів. Не зайвим також буде відстежувати періодичність заміни датчиків покрокового двигуна і валів.

Перевірка механічної та електро частин коробки

Своєчасно проведена діагностика безступінчастої коробки передач, напевно заощадить фінансові кошти, оскільки попередить поломку і відповідно позбавить необхідності змінювати деталь, що вийшла з ладу. Діагностику можна виконати і самостійно, але для цього необхідно мати спеціальний діагностичний інструмент. Перевірка із застосуванням електроніки дозволяє визначити безліч несправностей, включаючи неполадки в кроковому електричному двигуні, невідповідність до норми тиску в шківі, несправність датчиків, а також електронного блоку управління. Окрему увагу варто приділити електричним роз'ємам та цілісності проводки. Неполадки в механічній частині варіатора визначають під час проведення тесту, який здійснюється при їзді на транспортному засобі плюс перевірка стану змащувального матеріалу.

Де купити

Для виконання робіт зі збирання, розбирання та обслуговування варіатора необхідно запастися інструментом та обладнанням. Рекомендується передбачити можливість складати зняті деталі у відповідні ємності, а роботи використовувати досить великий за величиною стіл. Не вдасться обійтися без такого інструменту, як молоток, набори викруток та гайкових ключів. Для більш комфортної та швидкої роботи не зайвим буде скористатися знімачами, які здатні затискати або фіксувати задній та передній варіатори. Придбання всього перерахованого можливе після звернення до нашого інтернет-магазину, з одночасним отриманням можливості:

  • купити інструмент для варіаторів;;
  • замовити інструмент для варіаторів з доставкою, як до міста Києва, так і до будь-якого іншого міста України;
  • скористатися каталогом інструментів для варіаторів;
  • дізнатися ціни на інструменти для варіаторів та придбати необхідний недорого;
Відображення:
Вгору