0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Датчики

Датчики для мотоцикла

 
У цьому розділі сайту нашого інтернет магазину представлені різні датчики та вимикачі для мототранспортної техніки. Датчики є постачальниками необхідної інформації для людини, яка її експлуатує, дозволяють вчасно реагувати на несправності, що виникають, не доводячи справу до серйозних поломок. Крім того, вони надають допомогу у дотриманні безпечного режиму водіння.

У нас за доступними цінами всім зацікавленим особам пропонується купити різноманітні датчики для гальмівної системи, коробки передач, у тому числі з індикаторами, паливної системи та для вимірювання температури, як самого двигуна, так і температури охолоджуючої рідини двигуна. Доставка, за погодженням з нашими продавцями та консультантами, може бути здійснена, як у місто Київ, так і за будь-якою іншою вказаною вами адресою.

Рівень, а точніше кількість палива, що знаходиться в бензобаку, допомагає встановити датчик рівня палива. Погодьтеся, що залишитися в польових умовах без палива в баку, річ не лише неприємна, а й небезпечна. Тому фахівці рекомендують періодично, особливо перед далекими поїздками, здійснювати перевірку спроможності індикатора рівня палива, правильно відображати дійсну кількість палива у баку.


 
 У загальній схемі системи запалення мототранспортних засобів дрібниць немає. Так, наприклад, від коректної роботи датчика Холла залежить, чи заводитиметься ваш двигун. Адже все, що робить цей датчик, це певний час подає імпульс на комутатор, який у свою чергу забезпечує подачу електричного струму на котушку. Надходитиме напруга на котушку, буде й іскра на свічці запалювання, а в іншому випадку, двигун працювати не буде.

І ще один важливий датчик, що встановлюється в коробці, дозволяє точно знати на якій передачі їде мотоцикл. Завдяки цьому датчику блок управління двигуном застосовує, з метою оптимальної роботи двигуна, відповідні включеної передачі, режими упорскування палива та запалення. Крім того такий датчик допомагає дотримуватися норм екологічних служб.

 
Відображення:
Вгору