0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Слайдери ланцюга

Слайдери ланцюга

Ланцюгова передача набула широкого поширення завдяки своїй надійності, простоті установки та обслуговування та високому коефіцієнту корисної дії. У той же час конструкція ланцюгової передачі не позбавлена недоліків, але вони переборні шляхом встановлення на неї так званих слайдерів та додаткового захисту. На жаль ланцюг не можна натягнути таким чином, щоб не було провисання, а якщо є провисання, то існує реальна небезпека, що ланцюг злетить із зубів зірки і подальший рух стане неможливим. Особливо реальний такий сценарій при їзді пересіченою місцевістю з досить великими заглибленнями або ямами. У таких умовах коливання ланцюга у всіх напрямках можуть досягати критичної величини і втриматися на зірках ланцюгової передачі їй стає дуже складно.

Перевага зірок Narrow Wide

Для вирішення цієї проблеми є кілька способів. Досить хороші результати дає установка Narrow Wide зірки. Сама назва дає уявлення про конструкцію такої зірки. У перекладі з англійської «Narrow» означає «вузький», а «Wide» – «широкий». Тобто на цій зірці, яка є ведучою, один зубець виконаний як широкий, а сусідній, як вузький зубець. Таким чином, вузький і широкий зубці такої зірки чергуються по всьому її периметру. Класична зірка має усі зубці однакової ширини. Відповідно і ланцюг, що застосовується в парі із зіркою із зубцями різної ширини має по черзі вузьку та широку ланку. Встановивши ланцюг на зірку таким чином, щоб їх вузькі та широкі місця збігалися, отримують досить надійне з'єднання, при якому ланцюг набагато краще утримується на зірці, навіть при значних коливаннях.

Конструкція заспокоювача ланцюга

Інший спосіб передбачає встановлення заспокійника чи пастки ланцюга. Конструкція заспокійника ланцюга проста та надійна. Більшість мають ролик і направляючу, причому ролик знаходиться знизу, а направляюча зверху. Зустрічаються також заспокійники ланцюга з двома роликами або зовсім без роликів, але в будь-якому випадку його встановлюють на провідну зірку. Для виготовлення напрямної використовують спеціальний пластик, який практично не створює тертя, завдяки чому ланцюг має можливість вільно ковзати по напрямній, не відчуваючи опору. Заспокоювач ланцюга, як і пастка, дозволяють обмежити коливання ланцюга, як ліворуч або праворуч, так і вниз. Завдяки цьому пристрою ланцюг не має змоги злетіти з зірки і пошкодити, наприклад датчик холу або кришку генератора. Найчастіше в пару до заспокоювача ланцюга встановлюють рокринг, завдання якого - захистити ланцюг від попадання на нього гілок, каменів або бруду. Втім, деякі виробники випускають такі заспокійники ланцюга, які одночасно виконують роль рокрингу.

Кращі компанії з виробництва слайдерів ланцюга

І заспокійники, і пастки, і рокринги ланцюга є необхідними атрибутами для мотоциклів, які експлуатуються на дорогах без асфальтового покриття. Для задоволення попиту на вищезазначені аксесуари працюють колективи таких компаній, як 4Ride, PROX, 4CITY, All Balls, POLISPORT, RACETECH і ZAP TECHNIX. Їхня продукція перевірена часом і зарекомендувала себе з найкращого боку і не викликає нарікань у споживачів. Крім того, в торгових мережах з'явилося безліч виробів китайських підприємств за нижчими цінами, ніж у європейських виробників. Щодо їх якості, то воно постійно зростає, проте не зайвим буде перед придбанням їх виробів порадитися з продавцем або менеджером організації торгівлі.

Прийнявши рішення встановити на свій мотоцикл слайдери, або якщо настав час замінити раніше встановлені, звертайтесь до нашого інтернет-магазину. Тут вам будуть надані такі можливості:

  • купити слайдери ланцюга для конкретної марки мотоцикла;
  • замовити слайдери ланцюга з доставкою, як до міста Києва, так і до будь-якого іншого населеного пункту України;
  • дізнатися ціни на слайдери ланцюга та придбати їх недорого;
  • скористатися каталогом слайдерів ланцюга;
Відображення:
Вгору