0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Світлодіодні таблички та стрічки

Світлодіодні таблички, стрічки

 
Як світлодіодна табличка, так і світлодіодна стрічка набувають все більшої популярності та широкого поширення серед шанувальників моторизованої транспортної техніки. За допомогою цих досить простих і недорогих виробів кожен користувач може надати своєму транспортному засобу не тільки індивідуальність та неповторність, але й зробити його значно помітнішим на дорозі для інших учасників дорожнього руху.

Сама світлодіодна стрічка складається з гнучкої друкованої плати. На цій платі на рівновіддаленій відстані встановлено світлодіоди. По всій довжині гнучкої плати йдуть два дроти, які призначені для електроживлення світлодіодів. Напруга, що застосовується для такого живлення стандартна – 12 вольт. Крім того, між світлодіодами встановлюють обмежувальний резистор.

 
 


Незважаючи на те, що більшість світлодіодних стрічок виглядають практично однаково різниці між ними за якістю, яскравістю свічення і ціною можуть бути досить істотними. Тому ми рекомендуємо при покупці світлодіодної стрічки звертати увагу на таке:
 
 • на якісній стрічці повинні бути встановлені резистори номіналом, значення якого не нижче 150 ом. ;
 • дроти довгі (від 15 см.) та жорсткі;
 • у місцях з'єднання стрічки не повинно бути бруду;
 • на платі стрічки не повинно бути міток, що вказують на ручний монтаж;


І як завжди хочу наголосити, що завдяки продавцям – консультантам інтернет магазину «Мотоквартал» у вас є можливість купити, з доставкою до будь-якого населеного пункту України, включаючи і її столицю місто Київ, світлодіодну стрічку або світлодіодну табличку, які прикрасять ваш транспортний засіб надалі стане джерелом гарного настрою. Вдалих вам покупок та безаварійної їзди.

Світлодіодні таблички та стрічки

Головним елементом світлодіода, які застосовуються як у світлодіодних табличках, так і у світлодіодних стрічках, є мініатюрний кристал. З інших важливих елементів світлодіодної лампи слід виділити такі:

 • підкладка або основа, на яку встановлюється кристал. Сама основа виготовляється із матеріалів, які мають високий коефіцієнт теплопровідності. В основному як матеріали використовуються алюміній або мідь;
 • корпус, де розміщуються всі елементи світлодіодної лампи. Він визначає, як габаритні, і монтажні розміри;
 • струмопровідна група, що є парою катод-анод і має контакти, за допомогою яких її можна підключити до електричної схеми;
 • лінза, покликана забезпечити поширення пучка світла строго у заданому напрямку;
 • люмінофор, є спеціальним, досить в'язким складом, яким зверху покритий кристал. Він захищає чіп від впливу навколишнього середовища та зазвичай забарвлюється у жовтий колір. Крім того, в його завдання входить забезпечення відповідного рівня яскравості випромінювання, а також від нього залежить колір випромінювання;

Короткі відомості про світлодіодну стрічку

Що стосується світлодіодної стрічки, то вона є гнучким джерелом світла. На підкладку стрічки наносять струмопровідні доріжки, також світлодіоди. Найчастіше підкладку виготовляють коричневого або білого кольору, хоча також можна зустріти і підкладки чорного кольору. Такі кольори прийняті у зв'язку з тим, що встановлювати світлодіодні стрічки припадає на поверхні, які забарвлені саме в такий колір. Залежно від споживаної напруги розрізняють світлодіодні стрічки розраховані на напругу 220 вольт, а також 12 вольт. У першому випадку необхідно застосовувати спеціальний кабель, що стабілізує. Стрічки другого типу, тобто ті, які споживають напругу 12 вольт, якраз і знайшли своє застосування в мотоциклах та іншій схожій техніці. Акумуляторні батареї цих транспортних засобів, виробляють саме 12 вольт і мають відповідну підтримку від генератора.

Характеристики світлодіодних стрічок

Основними виробниками світлодіодних стрічок є такі відомі компанії, як Oxford, Bungbon, GJCT, PLT і, звичайно, безліч підприємств Китайської народної республіки. Для всіх світлодіодних стрічок є свої характеристики. Найголовнішою вважають ту, що визначає щільність розміщення світлодіодів, на одному метрі довжини стрічки. Стандарти передбачають різну кількість світлодіодів для різних стрічок. Це може бути і тридцять світлодіодів на метр і шістдесят. Чим більше світлодіодів розташоване на стрічці, тим яскравішим, рівномірнішим і потужнішим буде її свічення. Але слід враховувати, що потужніші стрічки виділятимуть і більше тепла і відповідно мають бути встановлені на поверхнях з хорошим тепловідведенням, наприклад, на алюмінієвому профілі.

Де купити

Світлодіодні стрічки та світлодіодні таблички не лише прикрашають мототранспортні засоби, а й роблять їх більш видимими, особливо у нічний час доби. Відповідно підвищується безпека такого транспортного засобу, причому не лише для нього самого, а й для інших учасників дорожнього руху. Скористатися застосуванням світлодіодних табличок і стрічок нині дуже легко. Для цього необхідно в першу чергу реально або віртуально відвідати магазин або інтернет-магазин, який спеціалізується на продажу запасних частин для мототехніки і дає гарантію на товар, що продається. До таких інтернет-магазинів відноситься і наш магазин і якщо ви звернетеся до нас, то у вас буде можливість:

 • купити світлодіодні стрічки та таблички відомих компаній та відмінної якості;
 • дізнатися реальні ціни на світлодіодні таблички та стрічки та купити їх недорого;
 • замовити світлодіодні таблички та стрічки з доставкою у будь-який регіон України, включаючи місто Київ;
 • скористатися каталогом світлодіодних табличок та стрічок;
Як купити зі знижкою?
Як швидко я отримаю товар?
 • якщо на картці товару є позначка Відправлення 24h, то він буде відправлений протягом доби
 • якщо такої позначки немає, то термін зазначений на кожній картці товару та становить від 2 до 10 робочих днів
Чи можливе повернення?
Що із оплатою?
 • оплатити онлайн можна як на сайті, так і перерахуванням на картковий рахунок
 • післяплата також доступна з додатковими витратами, що визначаються Новою поштою
 • на окремі товари необхідні повна або часткова передоплата, що зазначено на картці товару
Відображення:
Вгору