0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Рюкзаки

Рюкзаки

Поїздки на мотоциклах та іншій мототранспортній техніці з кожним роком стають все популярнішими. При переміщеннях усередині одного населеного пункту, як правило, немає необхідності перевозити з собою багато речей і для коротких переїздів вистачає звичайного рюкзака. А ось для учасників далеких мотоподорожей бажано мати великий, місткий рюкзак, за допомогою якого зручно возитиме з собою все необхідне. Такі відомі компанії, як Oxford, KURYAKIN, Leatt BRACE та багато інших, виробляють рюкзаки, які відрізняються добротним виконанням, гарною якістю та можуть використовуватись у різних умовах. Рюкзаки, виготовлені на китайських підприємствах, мають нижчий цінник, але перш ніж придбати вироби цих виробників рекомендується порадитися з менеджером або продавцем торгової точки та уважно оглянути покупку.

Вимоги до моторюкзака

За функціональним призначенням рюкзаки для мотоциклістів мало чим відрізняються від рюкзаків, призначених для звичайних користувачів. Але в рюкзаках для поїздок на мотоциклах необхідно витримати форму, яка забезпечувала б найменший опір зустрічному потоку повітря. Такий рюкзак повинен мати жорстку спинку і форму, що обтікає. Особливі вимоги до матеріалів, з якого виготовляють моторюкзаки. Вони не повинні допускати попадання вологи всередину виробу і не створювати умов зниження швидкості транспортним засобом. Небажаною є невідповідність форми рюкзака з анатомічними особливостями його господаря. Звичайно виробники передбачають наявність у рюкзаку різноманітних регулювань, але буває, що і за їх допомогою неможливо досягти комфортної посадки рюкзака на спині та плечах мотоцикліста.

Необхідно, щоб обсяг рюкзака відповідав як габаритам мотоцикла, так і габаритам того, хто його носить. У багатьох моделях виробники передбачають наявність захисної пластини на спинці рюкзака. Завдяки такому захисту знижується ризик пошкодження хребта, внаслідок падіння мотоцикліста, наприклад, при дорожньо-транспортній пригоді або внаслідок власної необережності. У той же час для того, щоб байкер мав можливість згинатися при їзді на мототранспортному засобі, в рюкзаках виконують спеціальні вставки, завдяки яким стає можливим дотримуватися необхідного кута нахилу. У багатьох подібних виробах реалізована система подачі води, що дозволяє вгамувати спрагу не вдаючись до зупинки мотоцикла.

Додаткові функції моторюкзаків

Але можливості рюкзака, призначеного для використання у тривалих подорожах, перерахованим вище не обмежуються. До того ж у ньому можна перевозити, як дорогі особисті речі, так і різні технічні вироби. У сучасних рюкзаках найчастіше передбачають відділ, у якому зручно перевозитиме ноутбук. Плюс до цього є спеціальні кишені, в яких можна без проблем розмістити смартфон чи будь-які інші електронні гаджети. Дуже добре, коли на рюкзаку є спеціальні кріплення, за допомогою яких можна надійно зафіксувати на корпусі мототранспортного засобу. Якщо ж на рюкзаку нашіті спеціальні світловідбиваючі смужки, то це, напевно, значно підвищить безпеку байкера, особливо в темний час доби, або за поганих погодних умов. Бажано також, щоб у рюкзаку був відсік у вигляді сітки для зберігання та перевезення мотошолома.

Всім любителям мотоциклів, які збираються в далекі або короткі туристичні подорожі, рекомендуємо з метою придбання якісного, комфортного та функціонального рюкзака звернутися до нашого інтернет-магазину Мотоквартал. У цьому випадку перед вами відкриються такі можливості:

  • купити рюкзак відповідний вашим вимогам;
  • замовити рюкзак з доставкою до будь-якого міста України, включаючи місто Київ;
  • скористатися каталогом рюкзаків;
  • удізнатися ціну на рюкзак, який сподобався та придбати його недорого;
Відображення:
Вгору