0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

КПП у зборі

КПП у зборі

Хочемо ми того чи не хочемо, але технічний прогрес вторгається у всі сфери людської діяльності. Ще недавно ми дивувалися автомобілям, що мають автоматичну коробку передач, а вже в даний час можемо спостерігати, що все більша кількість мототранспортної техніки також забезпечує автоматична коробка передач. Принцип роботи механічної та автоматичної коробок звичайно різний, але й ті й інші зарекомендували себе, як надійні пристрої. При звичайній, без екстремальних навантажень експлуатації мотоцикла ремонтувати ні ту, ні іншу коробки необхідності не виникає, або виникає дуже рідко. Крім того, що ці коробки самі по собі надійні та міцні, так ще й необхідно врахувати, що виробляють такі відомі компанії, як BMB, GXmotor, HSTD, KOMATCU, TATA, а також китайські виробники.

Переваги автоматичної коробки перемикання передач

Запатентував автоматичну коробку передач Оскар Бенкер (він Асатур Сарафян) ще в 1935 році. Щоправда, матеріали тих часів не дозволяли налагодити випуск надійних автоматичних коробок передач. Зате в наш час такими коробками передач почали постачати більшість скутерів. Ці коробки мають ряд істотних переваг перед традиційними механічними коробками передач. Однією з переваг є те, що водієві мотоцикла немає необхідності постійно стежити за передавальною коробкою та вручну перемикати передачі. Всі дії з перемикання швидкостей відбуваються в автоматичному режимі, а це безперечне підвищення комфорту під час поїздок. Крім того, перемикання швидкостей відбувається практично без затримок, що зумовлює плавність ходу мотоцикла.

Недоліки АКПП

Слід визнати, що в результаті використання автоматичної коробки передач збільшується і ресурс двигуна, так як взаємодія з механікою є більш жорстким варіантом. На рівних ділянках колії, а також при русі в умовах насиченого міського трафіку перевага автоматичних коробок очевидна. Особливо, коли йдеться про дороги загального користування із гарним асфальтовим покриттям. Але є у цих коробок деякі недоліки. Основні з них полягають у підвищеній масі, збільшеній витраті палива, далеко не простої конструкції, яка потребує якісного обслуговування. Плюс до цього не можна забувати про те, що утримання і ремонт коробки автомата, передбачає чималі матеріальні витрати. Перераховані недоліки є для багатьох мотоциклістів, стримуючим фактором для відмови від класичної механічної коробки передач.

Складність вибору

Явно не до вподоби прийде автоматична коробка передач любителям екстремальної їзди, адже з цією коробкою різкого прискорення не вийде, як і маніпуляцій з перемиканням передач. Але зате для тих, хто віддає перевагу спокійній, розміреній їзді, або є людиною, яка тільки почала осягати ази мотоциклетної справи, то автоматична коробка передач стане бальзамом для душі. Тим більше, що керувати мотоциклом з АКПП можна лише за допомогою кнопок. Важелі управління, як такі, повністю відсутні. Та й зовнішній вигляд з дизайнерської точки зору перевершує аналогічні моделі з механікою. Вибір, як завжди, залишається за тими, хто платить гроші. Вибрати між комфортом та динамікою найчастіше буває дуже не просто.

Наприкінці хочеться побажати всім власникам мотоциклів, як з механічною коробкою передач, так і з автоматичною, не знати їх поломок, але, а якщо це все ж таки сталося, тоді на вас чекають продавці та консультанти інтернет-магазину Мотоквартал. Самостійно або з їх допомогою у цьому магазині ви зможете:

  • Придбати КПП у зборі, чи запасні частини до неї;
  • Замовити КПП у зборі з доставкою до будь-якого міста України, включаючи Київ;
  • Дізнатись актуальну ціну на КПП у зборі, або окремі її частини;
  • Використовувати каталог КПП у зборі;
Відображення:
Вгору