0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Підніжки для мотоцикла

Подніжки

Роздрібний ринок представлений різноманітними підніжками для мотоциклів. Вони можуть встановлюватись по обидва боки мототранспортного засобу. Мета їх встановлення – полегшити посадку на мотоцикл, як водію, так і пасажиру та створити зручність під час руху. Крім того, підніжки можуть зіграти позитивну роль у плані надання транспортному засобу більш привабливого зовнішнього вигляду, або іншими словами для його тюнінгу. Підніжки можуть змінюватися через їх поломку, наприклад після падіння мотоцикла, або, якщо господар цього виробу вирішив змінити його зовнішній вигляд на краще. Існує безліч компаній, які займаються виробництвом та постачанням підніжок на світовий ринок. Серед них такі відомі як KURYAKIN, LUCAS, RMS, TOURMAX, VICMA, DVK, KOMATCU, Monster, RIDE IT, XJB, ZAP TECHNIX, а також різні підприємства китайської промисловості.

Вибір великий, а рішення про встановлення конкретного виду підніжок залишається за власником мотоцикла. Він може підібрати підніжки відповідні кольору мотоцикла, або такі, які іншими учасниками дорожнього руху будуть обов'язково помічені, завдяки яскравості або незвичайній формі. Слід зазначити, що на ринку китайських виробів нині, не можна скидати з рахунків. Якість їхньої продукції покращується рік у рік, і поступово починає відповідати європейським стандартам, причому за найширшого асортименту і цілком прийнятної ціни. Виробники встановлюють підніжки обов'язково на всі марки мотоциклів. Крім того, любителі далеких поїздок, наприклад, з туристичною метою можуть встановити на свій байк додаткові підніжки.

Додаткові підніжки

Цей вид підніжок можна встановити на дуги мотоцикла. У тривалих поїздках дорогами загального призначення з асфальтовим покриттям відсутня потреба в тому, щоб часто перемикати передачі, як і використовувати важіль гальмування. А ось змінювати положення тіла, або його частин, необхідність є, оскільки при тривалій посадці сидячи в положенні, будуть затікати м'язи. Ось для таких ситуацій, щоб не робити часті зупинки на автомагістралях, з метою розім'ятись та встановлювати додаткові підніжки. Їх легко привести, як у робоче положення, так і назад, завдяки їхній пружній конструкції, не докладаючи великих зусиль за допомогою ніг. Для визначення додаткових підніжок існує англійський термін highway pegs, який можна перекласти, як кілочки шосе або шпильки. У продажу не витрачаючи багато зусиль можна знайти найрізноманітніші бічні підніжки, в тому числі універсальні за своєю конструкцією.

Регульовані підніжки

Не залишили поза увагою конструктори та спортивні мотоцикли. Для оптимізації посадки водіїв спортивних мотоциклів вони розробили спеціальні підніжки, які можна регулювати в залежності від того, який стиль їзди буде застосований у цій конкретній ситуації. Посадка байкера при їзді містом та на спортивному треку значно відрізняється і регульовані підніжки можуть у цих різних ситуаціях забезпечити кращу посадку, а значить і комфорт. Підніжки, що регулюються, виготовлені таким чином, що дозволяють за рахунок декількох отворів для ноги, проводити регулювання самої підніжки в різних напрямках, включаючи зміну кута її нахилу.

Якщо ви вирішили замінити з будь-яких причин підніжки на своєму мотоциклі, то звертайтесь до нашого інтернет-магазину. На сторінках сайту цього магазину можна самостійно підібрати необхідну запасну частину для мотоцикла, або у разі скрути звернутися до продавців чи консультантів. Звертайтесь і ви зможете:

  • купити підніжки для мотоцикла;
  • дізнатися актуальну ціну на підніжки для мотоцикла та придбати їх недорого;
  • скористатися каталогом підніжок для мотоциклів;
  • замовити підніжки для мотоцикла з доставкою в місто Київ, або будь-яке інше місто України;
Відображення:
Вгору