0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Сайлентблоки

Сайлентблоки для мотоцикла

 
При кріпленні амортизаторів, двигуна, коробки передач і деталей підвіски, у всіх транспортних засобах, застосовуються сайлентблоки. Також поширена й інша назва цього виробу, а саме шарнір гумометалевий. На представлених нижче зображеннях видно, що сайлентблок складається із двох металевих втулок та гумової вставки між ними. Матеріалом для гумової вставки є поліуретан.

 
 


Завдяки гумовій вставці сайлентблок успішно справляється з таким явищем, як коливання, що виникають під час руху транспортного засобу та відповідно гасить їх передачу від одного вузла механізму до іншого. Навантаження, одержувані ним у процесі роботи, дуже значні, у зв'язку з чим, металеві частини (втулки), повинні бути досить жорсткими і не схильні до деформування.

Огляд, що дозволяє оцінити необхідність заміни сайлентблока, необхідно проводити при кожному технічному обслуговуванні транспортного засобу. Для цього візуально переконуємося, що всі його частини цілі і не спостерігається відшарування, тріщини або здуття гуми. Перевіряємо, звичайно, і люфт шарніра, що оглядається. При перевищенні допустимої величини люфта негайно змінюємо деталь, що прийшла в непридатність.

Замінити сайлентблок, який був визнаний вами, як такий, що не підлягає подальшій експлуатації, можна на спеціалізованих станціях технічного обслуговування або, за наявності необхідних навичок, самостійно. Але тут варто зважати на складність, що виникає під час запресування цього виробу, яку неможливо здійснити без спеціального інструменту. Не рекомендуємо виконувати таку роботу за допомогою відомого всім інструменту – кувалди.

Набагато зручніше, комфортніше та безпечніше купити в нашому інтернет магазині «Мотоквартал» готову до заміни та встановлення відповідну запасну частину. Причому за погодженням із продавцями чи консультантами магазину, вашу покупку буде доставлено за місцем вашого проживання, тобто. Київ чи інші міста України. Сподіваємося, що не збентежать вас і ціни, які пропонуює наш магазин.

 
Відображення:
Вгору