0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Двигун D-168F 6.5лс бензин

Двигун D-168F 6.5лс бензин

Основним видом силової установки у мотоциклі є двигун внутрішнього згоряння. У торговельну мережу мототранспортні засоби поставляються у комплекті із двигуном. З його допомогою енергія згоряння палива перетворюється на механічну роботу. Далі момент обертання коленвала передається на провідне колесо, що дозволяє транспортному засобу переміщатися в необхідному напрямку. Двигуни внутрішнього згоряння бувають різних типів, а саме: газотурбінний, роторно-поршневий та поршневий. Найбільшого поширення набув двигун внутрішнього згоряння поршневого типу, який і встановлюється на переважній більшості мототранспортних засобів. Рідко виникають ситуації, коли необхідно замінити весь двигун. Зазвичай виходять з ладу його окремі складові і для подальшої експлуатації досить замінити лише їх.

Достоїнства і недоліки

У двигунів внутрішнього згоряння поршневого типу є чимало переваг, завдяки яким він став популярним і набув такого широкого поширення. Насамперед фахівці відзначають його універсальність. Іншими словами, він може успішно працювати практично на будь-яких машинах або споживачах, зберігаючи при цьому автономність. Крім того, ці двигуни відрізняються відносно невеликою масою, компактними розмірами, невисокою собівартістю, а також можливістю проводити швидкий запуск і застосовувати різне паливо. Але є й недоліки, які виражаються в низькому коефіцієнті корисної дії, малим ресурсом, токсичністю газів, що відпрацювали, високим рівнем шуму і високою частотою обертання колінчастого валу.

Паливо для ДВЗ

В основному для роботи двигуна внутрішнього згоряння застосовують бензин чи дизельне паливо. Крім цього в останні роки успішно розробляються і застосовуються двигуни, що працюють з використанням природного газу, а також палива, що містить у своєму складі спиртові сполуки (метанол, етанол). Окремого розгляду потребують силові установки, що працюють завдяки водню. Розробка таких установок справа перспективна і необхідна, тому що при їх роботі відсутні шкідливі викиди, що сприятливо впливає на екологічну обстановку. Ще один перспективний напрямок - це використання як паливо біодизеля. Для його одержання використовують тваринні або рослинні жири, причому можуть використовуватись і відходи харчової промисловості. Після використання таке паливо розкладається, не забруднюючи при цьому довкілля.

Механізми та системи поршневого двигуна

Усі деталі, системи та механізми поршневого двигуна внутрішнього згоряння розташовані в корпусі. Газорозподільний та кривошипно-шатунний – ось два основні механізми поршневого двигуна. Розрізняють також сім його систем, до яких належать: впускна, випускна, паливна, а також системи управління, мастила, охолодження та запалення. Що стосується корпусу, то він складається з головки блоку циліндрів та самого блоку циліндрів. Завдання кривошипно-шатунного механізму полягає в тому, щоб перетворити зворотно-поступальний рух поршня у обертальний рух коленвала. Подачу палива та повітря в точно відведений час має забезпечити газорозподільний механізм. Крім того, він же відповідає за випуск відпрацьованих газів.

Де купити

У нашому інтернет-магазині можна придбати як двигуни в зборі, так і запасні частини до будь-якого його механізму або будь-якої системи. Звертайтесь та отримайте можливість:

  • або запчастини до нього;
  • замовити бензиновий двигун D-168F 6.5лс або запчастини до нього з доставкою до будь-якого міста України, включаючи Київ;
  • дізнатися ціни на бензиновий двигун D-168F 6.5лс або запчастини до нього та придбати необхідне недорого;
  • скористатися каталогом запасних частин для бензинового двигуна D-168F 6.5лс;
Відображення:
Вгору