0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Електропроводка

Електропроводка

Жоден мототранспортний засіб у сучасних умовах не може обійтися без електропроводки. Важко переоцінити значення електропроводки, оскільки від її справної роботи залежить безпека водія мотоцикла, його пасажира та інших учасників дорожнього руху. Багато марок сучасних мотоциклів комплектуються складною електронікою, за допомогою якої здійснюється пуск двигуна, а також виконується контроль за його роботою. Крім того, завдяки електропроводці забезпечуються електроенергією всі прилади, у тому числі й контролюючі роботу системи, працюють поворотники, стоп-сигнали, надходить харчування для протиугінної системи, приладів ближнього, далекого світла та інше.

Різні марки та типи мототранспортних засобів мають різні електропроводки, від простої, яка застосовується в дешевих китайських скутерах, до дуже складної, яка зустрічається у сучасних брендових зразках мототехніки. Однак найпростіші роботи, типу заміни лампочки, що перегоріла, або ізоляції електропроводу, здатний виконати будь-який мотоцикліст. У складних випадках не фахівцям рекомендується звертатись до працівників станції технічного обслуговування. Для повної заміни електропроводки, якщо вона застаріла або з якихось причин вийшла з ладу, варто звернутися до спеціалізованого магазину з продажу запасних частин для мотоциклів.

Найкращі виробники електропроводок

Такі магазини пропонують до реалізації якісні вироби відомих компаній. При придбанні електропроводки слід звернути увагу на продукцію таких виробників як All Balls, CROSSER, KOMATCU, KTO, KURYAKIN, LIPAI, TATA, TMMP та ZHENGHE. Не варто нехтувати також продукцією окремих підприємств китайського автомотопрому. Їхні вироби дешевші, а щодо якості, то фахівці та споживачі зазначають, що в даний час якісні показники продукції китайських виробників впритул наблизилися до Європейських вимог. Але ризик придбати неліквід чи підробку досить великий. Тож купувати необхідно лише у перевірених торгових точках, попередньо проконсультувавшись із менеджером чи консультантом.

Про блоки електричного ланцюга мотоцикла

Весь електричний ланцюг мотоцикла можна поділити на окремі блоки. Роль джерела живлення у мотоциклі грає акумулятор. Його основне завдання полягає у запуску двигуна. Акумулятор виробляє постійний електричний струм напругою 12 вольт. Таку напругу він повинен підтримувати до моменту запуску генератора. Після цього джерелом живлення стає генератор, а акумулятор заряджається від енергії. Генератор є машиною, яка перетворює механічну енергію в електричну. Механічну енергію генератор отримує через сполучні ланки (наприклад ремінь), а виробляє електричну енергію, яка по електропроводці надходить на все, що потребує електроенергії.

Чим швидше обертається вал двигуна, тим вище швидкість обертання вала генератора, а значить і електроенергії він вироблятиме більше. Але електропроводка розрахована на напругу 14 вольт. Для регулювання величини напруги застосовують стабілізатор напруги. А для перетворення змінного струму, що виробляється генератором, у постійний струм використовують випрямляч. Крім перерахованих електричних блоків у мототранспортній техніці розрізняють блок запобіжників, блок керування запаленням, а також окрема група електричних споживачів, до якої входять такі деталі, як фари, повторювачі, стартер та інше.

Де купити

Якщо виникла потреба замінити електропроводку на мотоциклі, господарем якого ви є, звертайтесь до нашого інтернет-магазину. В результаті у вас буде можливість:

  • купити електропроводку, відповідну до марки та типу вашого мотоцикла;
  • замовити електропроводку з доставкою, як до міста Києва, так і до будь-якого іншого населеного пункту України;
  • скористатися каталогом електропроводок;
  • дізнатися про актуальні ціни на електропроводки та придбати необхідну недорого;
Відображення:
Вгору