0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Мотошини дорожні Road 17"

Шини Road 17"

Думаю не буде помилкою, якщо сказати, що важливішого компонента, ніж шини, у мотоциклі немає. Тільки завдяки їм може здійснюватися переміщення будь-якого мототранспортного засобу дорогою. Крім того, саме від них, здебільшого, залежатиме комфорт водія під час поїздки. Основні вимоги, які пред'являють до шин, полягають у тому, щоб вони створювали надійне зчеплення з дорожнім покриттям, дозволяли впевнено почуватися як при їзді на прямолінійній ділянці дороги, так і під час здійснення поворотів або маневрування. Для дорожніх шин однією з найважливіших якостей є їхня здатність чинити опір зносу та мати підвищений ресурс експлуатації.

Про дорожньо-туристичні шини

Мотоциклісти зі стажем, що досягли зрілого віку, і для яких бажання покрасуватися на позамежних швидкостях залишилося в минулому, підбирають для своїх байків гуму, яка зараховується до класу дорожньо-туристичних шин. Такі покришки купуються через можливість їх використання у тривалих подорожах на мотоциклі. Задовольнити попит на дорожньо-туристичні покришки через їхню популярність і затребуваність виявилося непросто. Однак завдяки включенню в процес випуску популярної моторезини безліччю відомих підприємств вдалося наповнити ринок цих виробів у величезному асортименті. Короткий список компаній, що налагодили випуск відповідних покришок, виглядає так: Bridgestone, Continental, Dunlop, DURO, HEIDENAU, Kenda, Metzeler, Michelin, Mitas, Pirelli, Sava, Shinko, Boos/Mototech та CASUMINA.

Як бачимо, якщо судити за кількістю фірм, які виробляють дорожньо-туристичну гуму, то вибір можна вважати практично необмеженим. Як підкреслювалося вище, для цього типу гуми дуже важливий показник, що вказує на її можливий пробіг. Ще одним з найважливіших показників для вищевказаної гуми є її здатність долати ділянки доріг з різним покриттям. А в ідеальному варіанті долати і легке бездоріжжя. Крім того, коли мотоцикліст збирається в далеку подорож, то у нього виникає потреба взяти додатковий вантаж, що неминуче підвищує загальну масу мотоцикла. В результаті зростає навантаження і на кожну шину, так що крім опору зносу, така шина повинна бути пристосована до того, щоб витримувати підвищені навантаження.

Призначення дорожніх покришок

Для таких видів шин абсолютно не важлива швидкість, яку можна розвинути в процесі переміщення з однієї точки в іншу. Але це переміщення має відбуватися у безпечному режимі, сам райдер має постійно відчувати, що він зберігає абсолютний контроль над усім мотоциклом. І цей контроль повинен зберігатися за будь-якої погоди, не виключаючи тих випадків, коли вологість підвищується до ста відсотків, покриття дороги стає вологою і з'являються опади у вигляді дощу або мокрого снігу. З метою кращого контролю над мотоциклом під час дощу на робочій поверхні покришки для мотоцикла виконуються спеціальні канавки для відведення води. Можна також зустріти види дорожньої гуми, які спеціально оптимізуються для поїздок по мокрій поверхні.

Дорожньо-туристичні покришки найчастіше використовуються на дорогах загального призначення, у міських умовах, а також за участю у туристичних походах на мотоциклах. Якщо останній пункт вам найближчий, то є необхідність придбати спеціальну посилену версію покришки, яку випускають спеціально для мотоциклів, що беруть участь у далеких подорожах із підвищеним навантаженням. Підібрати шини для найрізноманітніших умов експлуатації цілком можливо в інтернет-магазині Мотоквартал. Після звернення до цього магазину ви зможете:

  • купити шини Road 17";
  • замовити шини Road 17" з доставкою до будь-якого населеного пункту України, а також безпосередньо до міста Києва;
  • уточнити актуальну ціну на шини Road 17" та купити їх недорого;
  • скористатися каталогом шин Road 17"
Відображення:
Вгору