0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Глушники для китайців

Купити глушник на китайський скутер в Україні

Якісний та недорогий китайський глушник на мотоцикл чудово справляється з поставленими перед ним завданнями – відведенням газів, зниженням рівня шумності тощо. Якщо деталь вийшла з ладу, її необхідно якнайшвидше замінити на нову.

Конструкція випускної системи скутера

Випускна система мототехніки включає три елементи:

  • Колектор об'єднує всі вихлопні гази в єдиний потік.
  • Приймальна труба, що забезпечує транспортування відпрацьованих газів у глушник.
  • Глушник, що знижує рівень шуму від виходу газів.

Крім зниження рівня шуму, купити китайські глушники необхідно для забезпечення працездатності мототехніки, включаючи такі процеси:

  • Економність витрати палива.
  • Якісне відведення газів із камери внутрішнього згоряння.
  • Потужність роботи байка.
  • Охолодження системи.
  • Висота обертів крутного моменту.
  • Поліпшення заповнення та очищення камери згоряння.
  • Циркуляція повітряних мас.

Якими бувають глушники для китайських скутерів

Каталог китайських глушників включає продукцію зі звичайної або нержавіючої сталі і, залежно від призначення мотоцикла і його стильового рішення, можуть бути хромованими або покритими порошковою фарбою. Композитні матеріали, включаючи титановий або карбоновий метал, використовуються рідше. Це зумовлено вищою ціною такого глушника, а також невисоким попитом таких моделей.

На сучасну техніку встановлюються два види глушників – традиційні та з прямотоком. Обидві системи мають свої переваги, і недоліки. Так, стандартний глушник працює набагато тихіше за свого «колегу», зменшуючи пасивну безпеку. Однак прямотік, незважаючи на збільшення пасивної безпеки, може давати підвищений ефект втоми під час тривалих подорожей - від шуму страждає психіка, барабанні перетинки, що позначається на підвищеній втомі пілота. Але якщо купити глушник на китайський скутер даного типу, ви отримуєте легшу конструкцію мотоцикла, а значить, підвищену потужність та меншу витрату палива.

Як же зробити правильний вибір? При підборі глушника для мотоцикла варто вирішити, які цілі ви маєте на меті. Якщо потрібний традиційний тихий агрегат, достатньо буде резонаторного глушника. Роблять їх, як правило, із сталі або нержавіючої сталі. Вони досить добре гріються. При цьому ціна глушників на китайських скутерах буде цілком помірною.

Якщо ж вас цікавлять агресивні характеристики і гучний рев, тоді вам потрібні вже звукопоглинаючі труби. Хороші тюнінгові вироби виготовляються з титану або карбону. Титанові глушники поза конкуренцією: не так сильно гріються, добре виглядають, але мають просто надхмарну ціну.

Карбонові дешевші і легші, і виглядають непогано, але згодом від постійних температурних перепадів стають досить крихкими, і можуть не пережити падіння. Мінусом звукопоглинаючих труб є необхідність догляду, інакше рано чи пізно благородне гарчання вашого мотоцикла знову перетвориться на виття чи вереск.

Де придбати глушник на китайський скутер в Україні.

Вибираючи будь-які мото запчастини, величезне значення набуває не тільки правильного підбору відповідних мототехніки деталей, а й пошуку надійних постачальників. Не варто звертатися до продукції з ринку та сумнівних торговців.

Українським мотолюбителям пощастило, адже в нашій країні є інтернет-магазин Мотоквартал, який безпосередньо співпрацює з провідними світовими виробниками мотозапчастин. Це дозволяє магазину пропонувати найкращу продукцію за найдоступнішими цінами. Купити глушник на китайський скутер у Києві у нас – зручне та вигідне рішення!

Відображення:
Вгору