0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Дзеркала VICMA

Як вибрати та купити дзеркала Vicma на скутер та мотоцикл

При пересуванні на мотоциклі байкеру необхідно уважно контролювати дорожню ситуацію та швидко приймати правильні рішення. Vicma дзеркала на мотоцикл допоможуть у цьому, якісно збільшивши огляд і надавши всю необхідну інформацію про учасників дорожнього руху, що оточують байк. Це дозволить уникати сліпих зон та запобігати неприємним подіям на дорозі.

Чому варто купити дзеркала Vicma на скутері?

Іспанський бренд Vicma створений у 1943 році, і з 1957 року займається розробкою та випуском мотодзеркал. Незважаючи на те, що в асортименті компанії знаходяться оптика, акумуляторні батареї, поворотні лампи і фари головного світла, саме виробництво дзеркал є основною діяльністю фірми. На сьогоднішній день іспанський виробник поставляє свою продукцію багатьом концернам, які здійснюють випуск мототехніки.

Дзеркала Vicma на скутер купити коштує завдяки високій якості даної продукції. Відомо, що дзеркало – це не той виріб, який сприймає економію. Від дзеркал незмінно потрібна функціональність, надійність, якість та належний огляд. Важливо розуміти, що будь-яка аварія може призвести до значно більших витрат, ніж покупка відповідних мотодзеркал.

Якими бувають Vicma дзеркала на скутер

У дзеркал для байка чи скутера можуть бути різні особливості. Так, формою ці мотоаксесуари поділяються на круглі, довгасті, краплеподібні і прямокутні. Тут вибір цілком залежить від особистих переваг байкера, а ось властивостям необхідно приділяти більше уваги. Сьогодні у цих аксесуарів виділяються такі особливості:

  • Плоскі моделі. Якщо купити дзеркала Vicma на скутер плоского типу, то можна отримати контроль реальної відстані до інших учасників дорожнього руху. Мінус плоских дзеркал – малий кут огляду.
  • Поляризовані моделі. Такі аксесуари дозволяють уникнути випадкового засліплення мотолюбителя сонячними відблисками або світлом фар транспортних засобів, що знаходяться позаду мотоцикла.
  • Випуклі дзеркала. Подібні варіанти мають широкий кут огляду, але не завжди здатні надати достовірну інформацію. Наприклад, об'єкти в дзеркалі можуть демонструвати менше, ніж вони є насправді.

На окрему увагу заслуговують методи кріплення. Найчастіше дзеркала закріплюються з обох боків керма, але бувають ситуації, коли мотовласники встановлюють лише одне дзеркало з боку, протилежного тротуару. Сьогодні можна купити дзеркала Vicma для скутера в Україні з різною висотою та довжиною ручок – це також має враховуватися при виборі виробів.

Як вибрати Vicma дзеркала на мотоцикл

Підбираючи дзеркала для свого мотоцикла, необхідно чітко розуміти, що вам необхідно від даних аксесуарів. Велике значення має площа виробу. Не купуйте надто маленькі чи великі дзеркала. Малі моделі не дадуть якісний огляд, а великі просто відволікатимуть при водінні, захоплюючи зайві деталі.

Що стосується форми, байкерам з гарним зором можна підібрати круглі моделі дзеркал, які мінімізують кількість сліпих зон і гарантують найвищу безпеку. Тим не менш, за бажання можна віддати перевагу краплеподібним або довгастим дзеркалам.

Вибираючи для свого двоколісного залізного коня Vicma дзеркала на скутер, не варто забувати про довжину та форму ніжки аксесуара. Дзеркало має підбиратися на основі зростання та комплекції байкера, щоб вся дорожня ситуація була видна у дзеркалі, без нахилів та переміщень. Усі подібні дії будуть порушенням техніки безпеки та можуть стати причиною аварій.

Нарешті, дизайн та колір дзеркал. Тут працює одне правило - підбирати необхідно стильний аксесуар, що найкраще відповідає дизайну вашої мототехніки.

Де дзеркала Vicma на мотоцикл купити в Україні?

Доповнивши свій байк або скутер якісним та функціональним дзеркалом, можна отримати масу корисних переваг, включаючи безпеку та стильний зовнішній вигляд мототехніки. Здійснити правильний вибір аксесуарів допоможе інтернет-магазин "Мотоквартал". Ми пропонуємо дзеркала Vicma на мотоцикл купити в Україні, підібравши відповідний варіант з широкого асортименту - обтічники та вітрові стекла, високоякісної продукції!

Асортимент дзеркал Vicma для мотоциклів та скутерів

Дзеркала Vicma на мотоциклі користуються великою популярністю серед власників мототехніки. Досвідчені райдери знають, що комфортна їзда та отримання найкращого огляду найчастіше можливі лише при заміні штатних дзеркал на зручніші моделі, що відрізняються збільшеними розмірами або відповідною формою.

Знаменитий іспанський бренд випускає свою продукцію у найширшому асортименті. Деколи виробники економлять на матеріалах або виготовляють товари, що не відповідають регламентованим вимогам, але цього можна не побоюватися, якщо ви вирішили купити дзеркала Vicma для скутера в Україні. Вибираючи цю продукцію, ви забезпечите якісне виконання цими аксесуарами своїх прямих функцій.

Вироби для скутерів та мотоциклів поділяються на оригінальні вироби, що підходять конкретної моделі байка, металеві, пластикові та хромовані варіанти. Разом з тим у дзеркал може бути різна форма – вироби бувають круглими, квадратними, краплеподібними чи іншими. Якщо купити дзеркала Vicma для мотоцикла даного типу, це допоможе досягти індивідуального стилю мототехніки.

Які функції мають сучасні мотодзеркала Vicma

Дзеркала на мотоцикл і скутер мають велике значення для пересування двоколісного транспорту. Для райдера неймовірно важливо отримувати якісний та повноцінний огляд дорожнього потоку, контролюючи все, що відбувається на дорозі. Якщо грамотно підібрати дзеркала від іспанської компанії, байкер зможе відстежувати ситуацію, здійснювати безпечні для всіх учасників руху маневри та грамотно контролювати дистанцію.

Відмінності між дзеркалами можуть виражатися у формах і матеріалах, а й у додатковому функціоналі. У випадку з автомобілем, все досить просто – аксесуар виконується у прямокутній формі, а з функціоналу тут бувають годинники, датчики сліпих зон та температури. Якщо ж купити дзеркала Vicma на мотоцикл в Україні, у цих виробів може бути більший функціонал.

Так, дзеркала для скутерів і байків нерідко мають вбудовані поворотники, додаткові лампи і світлодіоди, звукову систему або навіть сигналізацію.

Великою популярністю сьогодні відрізняються аксесуари із вбудованим плеєром та навіть AUX-виходом. Достатньо купити дзеркала Vicma на скутер з подібним функціоналом, і ваш транспортний засіб набуде пристрою для відтворення музики з флешки. Ця можливість неймовірно зручна, адже в мототехніці часто просто нема куди встановити магнітолу або хоча б її подобу.

Правильно налаштовуємо дзеркала Vicma під свою модель мотоцикла чи скутера

Купивши дзеркала на байк або скутер, слід приділити увагу налаштуванню аксесуара. Налаштовувати дзеркало потрібно так, щоб асфальтове полотно займало в дзеркалі дві третини, і лише одна третина – навколишній пейзаж. Поширеною помилкою у новачків є те, що райдер бажає побачити більше пейзажу, вирішує купити Vicma дзеркала для скутера великого розміру, а потім отримує багато «мертвої зони» і не бачить, що відбувається за технікою.

Не забувайте, що з лівого боку водій повинен вловити більше інформації, тому що за специфікою руху, обганяють саме зліва. Транспортні засоби праворуч зазвичай рухаються повільніше, і ступінь загрози буде меншим, ніж зліва.

Тому дзеркало на лівій стороні мотоцикла потрібно налаштувати так, щоб мати більший кут для огляду і мати можливість помітити транспорт, який рухається з максимальною швидкістю. Ідеальним варіантом буде, якщо райдер злегка бачитиме свій лікоть. Решта зображення має надсилати дорожню інформацію.

Вибрати Vicma дзеркала на скутер і налаштувати праве дзеркало потрібно так, щоб у ньому було видно обстановку за мотоциклом, що рухається. При звичайній посадці в дзеркалі повинна відображатись частина вашого ліктя. Для кращого бачення дзеркало необхідно зрушувати, щоб відкрити задній огляд. Ідеальна ситуація, якщо мотоцикліст під час підйому руки побачить на своєму мотоциклі задній сигнал. Це означає, що ви зможете добре стежити за зоною, що знаходиться за мототехнікою, та забезпечите собі безпеку.

Відображення:
Вгору